LABRANDA Marieta Obrázek0
LABRANDA Marieta Obrázek1
LABRANDA Marieta Obrázek2
LABRANDA Marieta Obrázek3
LABRANDA Marieta Obrázek4
LABRANDA Marieta Obrázek5
LABRANDA Marieta Obrázek6
LABRANDA Marieta Obrázek7
LABRANDA Marieta Obrázek8
LABRANDA Marieta Obrázek9
LABRANDA Marieta Obrázek10
LABRANDA Marieta Obrázek11

LABRANDA Marieta

Španělsko
Pobytový
Pro dospělé
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Sladkovodní bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
LABRANDA Marieta byl kompletně zrenovován v roce 2015. Nachází se cca 200 m od centra letoviska Playa del Inglés. V blízkosti hotelu jsou četné obchody, bary, restaurace a diskotéky. Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 34 km.

Pláž
Hotel LABRANDA Marieta se nachází cca 400 m od veřejné písečné pláže (sestup dolů po schodech). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10 EUR/set/den).

Vybavení
Recepce, výtahy, lobby, bufetová restaurace, 3 bary (jeden u bazénu), sladkovodní bazén (v zimě vyhřívaný), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, úschovna zavazadel, mini market, obchod se suvenýry. Hotel poskytuje plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 EUR/os., výměna cca 1 EUR/osoba).

Pokoje
V hotelu LABRANDA Marieta je 192 elegantních a moderně zařízených pokojů. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den + cca 10 EUR záloha), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). 

Pokoj typu Deluxe (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby. 
Pokoj typu Deluxe od strany oceánu (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby. Pokoj typu Deluxe s výhledem na oceán (o rozloze cca 25 m²) - pro max. 2 osoby.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně (8:30-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení v snack baru, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v hodinách 10:30-23:00.

Sport a zábava
Hotel LABRANDA Marieta organizuje večerní show, také s živou hudbou. Zdarma: stolní tenis, posilovna. Za příplatek: kulečník, hotelové wellness (sauna, masáže a kosmetické procedury).

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.labranda-hotels.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-gran-canaria/labranda-marieta

Náš názor
Hotel LABRANDA Marieta je moderní hotel pouze pro dospělé osoby, proto je ideální pro dovolenou ve dvou nebo v kruhu přátel. Klienti ocení chutné jídlo, komfortní pokoje a taky fantastický výhled ze sluneční terasy ze střechy hotelu. 6 km dlouhá pláž vyzývá k rannímu joggingu a odpoledním procházkám a nedaleké bary, restaurace zase poskytují zábavu ve večerních hodinách. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč