Paradise Costa Taurito Obrázek0
Paradise Costa Taurito Obrázek1
Paradise Costa Taurito Obrázek2
Paradise Costa Taurito Obrázek3
Paradise Costa Taurito Obrázek4
Paradise Costa Taurito Obrázek5
Paradise Costa Taurito Obrázek6
Paradise Costa Taurito Obrázek7
Paradise Costa Taurito Obrázek8
Paradise Costa Taurito Obrázek9
Paradise Costa Taurito Obrázek10
Paradise Costa Taurito Obrázek11
Paradise Costa Taurito Obrázek12
Paradise Costa Taurito Obrázek13
Paradise Costa Taurito Obrázek14

Paradise Costa Taurito

Kanárské ostrovy - Gran Canaria
Pobytový
Mezinárodní animace
V/blízko centra
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Tenisový kurt
Wellness
Sladkovodní bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Paradise Costa Taurito se nachází v krásném údolí Taurito, na jihozápadě ostrova Gran Canaria, pouhých 5 minut od útulné rybářské vesnice Mogán. Menší promenáda s několika bary, restauracemi a obchody se suvenýry se nachází nedaleko hotelu. U hotelu se nachází zastávka autobusu městské hromadné dopravy, ze které je možnost se dopravit do letivisek Playa del Ingles a Las Palmas (cena lístku cca 8 EUR/os.). Letiště v Las Palmas je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Hotel Paradise Costa Taurito se nachází cca 250 m od veřejné písečné pláže (sopečný písek). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek cca 10 EUR/set.

Vybavení
Recepce, výtahy, lobby, bufetová restaurace, 2 bary (včetně jednoho u bazénu), sladkovodní bazén (sezónně vyhřívané), dětské brouzdaliště, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, miniklub, obchody se suvenýry, supermarket, úschovna zavazadel. Hotel Paradise Costa Taurito nabízí plážové osušky - zdarma (nutná záloha cca 10 EUR/os., výměna cca 1 EUR/os.). V ceně pobytu neomezený vstup do aquaparku „Lago Oasis“, který se nachází cca 100 metrů od hotelu: bazény s mořskou vodou, skluzavky, vodní hry a jiné atrakce pro děti a dospělé. 
UPOZORNĚNÍ: od 13.4 hotel plánuje rekonstrukci aquaparku „Lago Oasis“. 

Pokoje
Hotel Paradise Costa Taurito nabízí ubytování ve 106 pokojích. Elegantní, moderní pokoje, s klimatizací, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 3 EUR/den, záloha za klíč 10 EUR) koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Možnost bezplatné rezervace postýlky pro dítě do 2 let.

Standardní pokoje (o rozloze cca 29 m²) - pro max. 3 osoby. 
Rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²) - pro max. 4 osoby pouze v sestavě 2 + 2, nachází se převážně v přízemí.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00-10:30), obědy (13:30-15:00), večeře (18:30-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení: párky v rohlíku, sendviče, pizza, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-23:00) v barech. Bezlepková strava je k dispozici po předchozím oznámení.

Sport a zábava
Hotel organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé (strečink, boccia, bingo, pilates, aqua aerobic, jóga, atlantic gym, salsa, minidisko, večerní show a živá hudba). Zdarma (možná záloha na vybavení): stolní tenis, šipky, vodní pólo, posilovna (nachází se v hotelové budově Paradise Valle Taurito). Za poplatek: volejbal, tenis, minigolf, wellness: vířivka, relaxační a terapeutické masáže, sauna, pěnová koupel, skotské střiky. Možnost příplatku za All Inclusive aquapark (v ceně: neomezené místní nealkoholické nápoje, pivo, občerstvení, v areálu aquaparku Lago Oasis).

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 6 EUR/den nebo 25 EUR/týden). 

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://www.paradisehotels.es

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-gran-canaria/paradise-costa-taurito

Náš názor
Dokonalé místo nejen pro rodinnou dovolenou. Komfortní pokoje, příjemná bazénová zóna obklopená zelení a velmi chutné a rozmanité jídlo. Navíc k potěšení nejen těch nejmenších - aquapark. Hotel je dobře hodnocen našimi klienty. Zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč