Suite Princess Obrázek0
Suite Princess Obrázek1
Suite Princess Obrázek2
Suite Princess Obrázek3
Suite Princess Obrázek4
Suite Princess Obrázek5
Suite Princess Obrázek6
Suite Princess Obrázek7
Suite Princess Obrázek8
Suite Princess Obrázek9
Suite Princess Obrázek10
Suite Princess Obrázek11
Suite Princess Obrázek12
Suite Princess Obrázek13
Suite Princess Obrázek14
Suite Princess Obrázek15
Suite Princess Obrázek16

Suite Princess

Španělsko - Gran Canaria
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Pro dospělé

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Suite Princess se nachází v údolí Taurito, u malého městečka Mogán. U hotelu je malá promenáda s několika bary, restauracemi a obchody se suvenýry. Cca 800 m od hotelu je autobusová zastávka - spojení s Playa del Inglés a Las Palmas. Letiště je vzdáleno cca 52 km. 1x denně hotel poskytuje bezplatný dojezd do známého letoviska Puerto de Mogan, vzdáleného 4 km.

Pláž
Playa de Taurito - u hotelu, malá, zátoková, písečná pláž (sopečný písek). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 6 EUR/den/os.).

Vybavení
Hotel Suite Princess je určen pro osoby starší 16 let. 
Recepce, lobby, výtahy, 2 restaurace, tapas bar, bary, snack bar na pláži, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (jeden v zimě vyhřívaný), konferenční místnosti (v hotelu Taurito Princess), úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), lékařská služba (za poplatek), půjčovna aut. U hotelu se nachází aquapark Lago Taurito (za poplatek, ceny jsou k dispozici na www.lagotaurito.es). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma, výměna cca 2 EUR/osuška).

Pokoje
Hotel Suite Princess má 304 pokojů umístěných v 8podlažní budově. Všechny pokoje jsou pohodlné, klimatizované, s opticky odděleným posezením. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, malou ledničkou, trezorem (zdarma) a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Kromě toho je v pokoji příslušenství k přípravě kávy/čaje a denně doplňovaná voda, možnost využití tzv. pillow menu, na přivítání dárek od hotelu. Všechny pokoje jsou umístěny ze strany moře a/nebo bazénu a aquaparku.
Pokoje typu Junior Suite (o rozloze cca 38 m²) - pro max. 3 osoby (jako přistýlka další postel), obnoveny v roce 2014.
Pokoje typu Junior Suite Deluxe (o rozloze cca 38 m²) - pro max. 3 osoby (jako přistýlka další postel), obnoveny v roce 2017. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, odpolední občerstvení a místní a mezinárodní alkohol podle karty All Inclusive (10:00-24:00). 1x za pobyt možnost využití restaurace a'la carte („Cena Romantica”) - rezervace nutná. Snack bar na pláži - za poplatek. Možnost příplatku za All Inclusive Premium, navíc: denně doplňovány alkoholické nápoje v minibaru, nápoje z karty Premium v barech, odhlášení z hotelu do 14:00, na pokoji: žehlička a žehlící prkno, kávovar Nespresso, župany a pantofle, večerní servis, aromaterapie na vyžádání, 1x možnost objednání snídaně na pokoj.

Sport a zábava
Hotel organizuje denní animační program. Zdarma: stolní hry, posilovna, finská sauna. Za poplatek: masáže, tenisové kurty (v nedalekém hotelu Paradise Taurito). Vodní sporty za poplatek.

Internet
Internetová stanoviště - za poplatek. V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****+

Náš názor
Na ostrově Gran Canaria výjimečný hotel z naší nabídky (za to "+"): nachází se přímo u pláže a oceánu, s bohatým programem All Inclusive, pohodlnými a prostornými pokoji a hezky upravenou sluneční terasou. Doporučujeme zejména párům a skupinám přátel (hotel je pro osoby starší 16 let).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.

Jiné

GRAN CANARIA - základní informace

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas
V letním období - 2 hodiny oproti času v ČR. V zimním období - 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Španělština

Orientační ceny
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 1,4 EUR do 10 EUR.

Pošta
Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR. Poštovní schránky se nachází na mnoha místech, často rovněž v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Gran Canaria
Třetí největší ostrov v souostroví Kanárských ostrovů je známý pro svou rozmanitost. Najdeme zde několik klimatických pásem a širokou škálu endemických exotických rostlin. Střed ostrova tvoří vysoké hory pokryté sněhem, zatímco na pobřeží nesčetné pláže nabízejí skutečnou letní atmosféru. Slavné písečné duny v Maspalomas působí jako magnet a po generace lákají turisty z celého světa, kteří se chtějí cítit jako na poušti. Ostrov je skutečným rájem pro milovníky aktivního využití volného času, lze si zde vychutnat všechny druhy vodních sportů a potápět se.

Playa del Ingles
Je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi pláž během dne a večer zábavu. Dlouhá písečná pláž táhnoucí se až do Maspalomas zve ke slunění a odpočinku. Nesčetné bary, diskotéky a kluby jsou otevřeny do pozdních nočních hodin a lákají k zábavě.

Maspalomas/Meloneras
Nejznámější duny na Kanárských ostrovech, přímořská promenáda, elegantní hotely a golfové hřiště - to vše se zde nachází. Ideální místo pro ty, kteří mají rádi procházky a užívají si slunce, protože po pláži můžete dojít až do Playa del Ingles.

San Augustin
Malé letovisko nabízející veškeré pohodlí a klidnou atmosféru. Písečná pláž v zátoce nabízí ideální podmínky pro slunění a procházky. Letovisko je rovněž skvělou základnou k prozkoumávání ostrova.

Playa de Taurito
Jedno z hodně známých koupališť na ostrově se vyznačuje zátokovou pláží s klidnou vodou a bílým pískem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od hluku a shonu velkých letovisek. Navíc je zde atrakcí největší aquapark na ostrově.

Odlety z: Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Výlety v okolí

GRAN CANARIA

Fakultativní výlety a atrakce

Gran Tour
Během celodenní expedice navštívíme severní a centrální části ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovat neuvěřitelně rozmanitou krajinu a objevovat nejkrásnější místa ostrova. Během přejezdu klikatými vinnými cestami přes hory porostlé borovicemi dojedeme do malebných vesnic s typickou kanárskou architekturou, např. Arucas se slavnou novogotickou katedrálou Jana Křtitele a Firgas a Moya. Ve Fontanales přestávka na kanárský oběd. Procházky po horách zarostlé kanárskými lesy zastavíme u vyhlídkových míst Cruz de Tajeda nebo Fataga, které vám umožní obdivovat krásu ostrova a poskytnou nezapomenutelný zážitek! CENA: cca 53 EUR/dospělá osoba, cca 26 EUR/dítě do 12 let.

Las Palmas a okolí
Během tohoto výletu se blíže seznámíme s kosmopolitním Las Palmas, čili hlavním městem Gran Canaria a největším městem souostroví Kanárských ostrovů. Navštívíme dvě nejdůležitější čtvrtě: historickou Veguetu s katedrálou sv. Anny a rušnou Trianu, plnou butiků a restaurací. Uvidíme nejkrásnější městskou pláž - město v Evropě - Las Canteras, často srovnávanou s brazilskou Copacabanou. V programu výletu také návštěva největší botanické zahrady ve Španělsku ve městě Tafira a největšího sopečného kráteru na Gran Canarii - Caldera de Bandama. Cena cca 25 EUR/dospělá osoba, cca 15 EUR/dítě do 12 let.

Plavba dobrodružství pod plachtami
Exkluzivní 5hodinová plavba na plachetnici s polskou posádkou pod polskou vlajkou. Příležitost získat první plavby. Příležitost procházet se Atlantickým oceánem pomocí síly větru. Obdivovat ostrov z další vzdálenosti, stejně jako z jeho západní, útesové straně. Zastavte se v jedné z vybraných zátok, s křišťálově čistou vodou, možnost šnorchlování a čas na teplé jídlo. Malé, intimní skupiny umožní příjemnou relaxaci uprostřed oceánských vln. CENA: cca 69 EUR / osoba

Jeep Safari
Dobrodružství, které dává možnost objevit skryté krásy nepřístupných částí ostrova! Během projížďky džípy 4x4 uvidíte úžasnou sopečnou krajinu, horské vesnice, osídlené jeskyně a údolí plné mandloní. Dalším lákadlem expedice bude projížďka na velbloudech. Skvělá závabava pro celou rodinu! Cena cca 56 EUR/dospělá osoba, cca 44 EUR/dítě do 12 let.

Loro Park
Výlet na ostrov Tenerife do největší zoologické a botanické zahrady v Evropě! Fantastický den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku jsou ukázky drezúry kosatek, delfínů, papoušků a lachtanů. V Loro Parku se také nachází akvárium ve tvaru tunelu, ledová hora s tučňáky a výběhy se zvířaty takovými jako např.: aligátoři, gorily, jaguáři a lenochodi… Cena cca 98 EUR/dospělá osoba, cca 72 EUR/dítě do 12 let.

Žlutá ponorka
Yellow Submarine - Žlutá ponorka sestupuje 25 metrů hluboko do oceánu, díky čemuž můžete dokonale vidět podmořský život ostrova - tajemné vraky, hejna barevných ryb a další úžasné výhledy. Cena cca 32 EUR/dospělá osoba, cca 16 EUR/dítě do 12 let.

Potápění
Nemusíte umět plavat, pojďte se s námi potápět! Pětihvězdičková polská potápěčská základna nabízí podvodní výlety a individuální trénink (i pro neplavce). Vše pod dohledem profesionálních instruktorů v polském jazyce. Gran Canaria je ideálním místem pro potápěčský debut - velmi doporučujeme! Cena od 85 EUR. 

Pěší výlety
Pěší turistika na ostrově Gran Canaria, během kterého můžete prozkoumat ostrov z jiné perspektivy. Díky trekkingu objevíte takové kákoutí, které lze dosáhnout jedině pěšky. Můžete si vybrat jednu ze tří dostupných tras: Kouzelné vodopády - stezka v severní části ostrova, která ukazuje kontrast mikroklímy mezi jihem a severně od Gran Canaria, Roque Nublo - centrální část ostrova, lesy porostlé kanárskou borovicí a náhorní plošinou "měsíc" a Gran Canaria - část ostrova a jeho nejvyšší vrchol - Pico de las Nieves, odkud je v dobré viditelnosti Roque Nublo a nejvyšší vrchol Španělska, který se nachází na Tenerife - sopka Teide. Cena cca 60 EUR.

S dětmi

Palmitos Park
Překrásně situovaná zoologická zahrada, kde si můžete vychutnat představení delfínů, dravé ptáky nebo papoušky. Místo, kde můžete strávit skvělé chvíle se svou rodinou, procházet se mezi mnoha druhy zvířat, a být obklopeni fascinující vegetací.

Aqualand
Zábavní park s četnými skluzavkami a vodními atrakcemi. Ideální místo pro milovníky trávení volného času ve vodě, která poskytuje úlevu v horkých dnech.

Poema del Mar
Otevřeno v roce 2018, akvárium, jehož tvůrci jsou majiteli parku Loro. Nachází se v přístavní oblasti města Las Palmas, objekt odhaluje svět podmořského světa. V obrovských skleněných nádržích (také největší skleněná obrazovka v Evropě) můžete obdivovat ryby z celého světa, želvy, medúzy, rejnoky, žraloky.

Příroda

Duny v Maspalomasu
Krásná přírodní rezervace, nejsilnější spojení mezi Gran Canarií a Afrikou. Hory písku, které mohou být převedeny k oceánu nebo k majáku Maspalomas. Během putování po poušti Kanárských ostrovů můžete také vidět malou vodní nádrž Charca de Maspalomas, do které přilítá mnoho druhů ptáků z celého světa.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Sezónnost

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

V létě trochu horší 29. 06. 2018

Jsem pravidelným návštěvníkem, nyní mně trochu nepříjemně překvapil snížený sortiment při snídaních i při obědech, i oslavy byly mnohem méně časté, hudební skupina byla jen jednou v týdnu. U klavíru... Číst zbytek recenze

Velmi zdařilá renovace 24. 10. 2017

Hotel pro dospělé byl od loňska kompletně předělán, jídelny, pláž i pokoje. Velmi mu to prospělo. Na VIP mění 2x denně ručníky, ustýlají i při večeři,3x týdně tématické večeře. Nový pianista José... Číst zbytek recenze

Nezapomenutelné.... 04. 05. 2016

Hotel s nádherným výhledem na Atlantik,velké a pohodlné suity s terasou a lehátky.Vynikající jídlo a nápoje,milá obsluha,každý večer živá hudba.Jen placené slunečníky a lehátka by se dala vytknout.Do... Číst zbytek recenze

Nejlepší hotel na Tauritu 23. 08. 2015

Dokonale odstíněn především od poslední dobou velmi obtěžujícího hluku z různých atrakcí na Tauritu. Velkoryse řešený, velmi vstřícný perzonál, ovládá angličtinu i němčinu. Vstup je pouze recepcí... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

04. 10. - 12. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
29 673 Kč
11. 10. - 19. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
28 274 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč