GF Gran Costa Adeje

Španělsko - Tenerife - Costa Adeje
Pobytový
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Luxusní, 5*
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel GF Gran Costa Adeje se nachází v letovisku Costa Adeje, v jihozápadní části Tenerife. Vedle hotelu se nachází autobusová zastávka, obchody, bary a restaurace. Letiště Reina Sofia je vzdáleno cca 20 km.

Pláž
Hotel GF Gran Costa Adeje se nachází cca 500 m od písečných pláží Del Duque a Fanabe. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/os., cca 12 EUR/2 os.)

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, kavárna, restaurace, bary, palmová zahrada se dvěma bazény a sladkovodním brouzdalištěm (1 bazén a brouzdaliště v zimním období vyhřívané), prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, prosluněná terasa typu chill out s malým bazénem na střeše, nudistická zóna, mini klub, dětské hřiště, knihovna, parkoviště. Za poplatek: konferenční místnost, pokojová služba, lékařské služby, prádelna. Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma).

Pokoje
Hotel GF Gran Costa Adeje má 457 pokojů různých kategorií. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma. Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje. 

- Standardní pokoje (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 3 osoby. Všechny pokoje jsou klimatizované, pohodlné a stylově zařízené s koupelnou (vysoušeč vlasů), mini ledničkou, satelitním TV, telefonem, trezorem (za příplatek), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Možnost příplatku za pokoje s výhledem na bazén.

- Pokoje typu Senior Suite (o rozloze cca 60 m²) - pro max. 4 osoby, ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou, koupelnou (vana s hydromasáží). Ostatní vybavení je stejné jak u standardních pokojů.

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře, občerstvení a místní nealkoholické a alkoholické nápoje dle karty All Inclusive (10:00-22:30).

Sport a zábava
Hotel GF Gran Costa Adeje organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé - mini diskotéka, soutěže, zábava, večerní show na vysoké úrovni. Zdarma (nutná dřívější rezervace a záloha na vybavení cca 10-20 EUR): posilovna, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, squash, stolní tenis, paddle, mini golf. Za poplatek: wellness procedury (ošetření obličeje a těla, masáže). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.gfhoteles.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-teneryfa/gf-gran-costa-adeje

Náš názor
GF Gran Costa Adeje je jedním z nejlepších hotelů na Tenerife - exkluzivní a elegantní, ale přesto teplý a přátelský. Fantastická kombinace stylového designu, komfortního vybavení, skvělé kuchyně a profesionálních služeb. Jako bonus krásný výhled na oceán a La Gomeru. Třída sama o sobě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, asistenci zástupce Rainbow na místních letištích, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, strava, která nejsou uvedena v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Program

Den první 
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední 
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední 
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu sdělí delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

TENERIFE - základní informace

Měna
EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si lze vyměnit valuty.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat na Kanárské ostrovy na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas 
- 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Španělština.

Orientační ceny 
Kanárské ostrovy jsou bezcelní zónou a je zde možné levněji nakoupit mnoho produktů (např. kosmetiku, alkohol a elektronická zařízení). Obecně platí, že ceny oblíbeného zboží jsou přiměřené, například oběd v restauraci od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 2 EUR, autobusové jízdenky v závislosti na trase od 0,7 EUR do 5 EUR.

Pošta 
Je otevřena od pondělí do pátku (8:30-14:00). Jak pohlednice, tak známky je možné zakoupit a nechat odeslat na recepci. Poštovní známka do evropských států stojí 0,65 EUR.

Elektřina 
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony 
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční docela drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Otevírací doby 
Banky jsou otevřeny denně od 9:00 do 14:00, v sobotu do 13:00. Obchody jsou otevřeny od 9:00 do 13:00 a od 16:00, kdy končí siesta. Supermarkety jsou obvykle otevřeny od 9:00 do 21:00. V neděli a o svátcích jsou obchody a úřady uzavřeny. Všechny úřady jsou otevřeny pouze v dopoledních hodinách. 

Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

 
Tenerife 

Tenerife je největším ostrovem souostroví Kanárských ostrovů (2059 km²) s hlavním městem v Santa Cruz de Tenerife. Ostrov se nachází v Atlantském oceánu u severozápadního pobřeží Afriky. Administrativně patří Kanárské ostrovy Španělsku. Tenerife se vyznačuje hornatou oblastí sopečného původu. Nejvyšší vrchol Pico de Teide (3718 m n. m.) je také nejvyšší horou ve Španělsku. Ostrov láká krásnými plážemi a zelenými palmami. Pěstuje se zde cukrová třtina, banány, citrusy, hroznové víno, kukuřice, tabák a zelenina. Hlavním městem a přístavem je Santa Cruz de Tenerife. Na ostrově panuje různorodé klima (mírné po celý rok). Pohoří rozděluje ostrov na dvě klimatická pásma - jihovýchodní - teplejší (dominuje pouštní a suché klima, vzhledem k horkému vzduchu proudícímu z Afriky, poměrně málo vegetace, písečné pláže) a severozápadní - chladnější (klima je vlhké, bujná vegetace, skalnaté pobřeží, černý a šedý sopečný písek). O obyvatelích Tenerife se povídá, že jsou jako sopka Teide - zvenčí chladní, horcí uvnitř - i když mohou při prvním setkání působit odtažitě, při druhém budou jistě přátelštější, ochotní a vstřícní. Zdejší lidé jsou také hrdí na své tradice a kulturu, což rádi také ukazují návštěvníkům. Jsou skutečnou směsicí kultur a etnických menšin. 

Los Cristianos, Playa de las Americas a Costa Adeje 
Los Cristianos a Playa de las Americas se nachází v jižní části ostrova ve vzdálenosti cca 13-18 km od letiště Reina Sofia. Jsou také jedněmi z nejstarších letovisek v této části ostrova. Tyto vesnice spolu s Costa Adeje jsou vzájemně propojeny a  vytváří obrovský rekreačně-hotelový areál. V Los Cristianos a Playa de las Americas se nachází krásné pláže vulkanického původu s černým pískem.

Playa de las Americas je rušné letovisko plné restaurací, barů, hospod, klubů a nákupních center - je zde rušno po celý den. 

Los Cristianos je trochu klidnější, ale ani zde není nedostatek atrakcí typických pro turistická letoviska, které umožňují trávit čas i mimo hotel.

Costa Adeje je považováno za letovisko vhodnější pro rodinné dovolené, je zde více hotelů než diskoték. Je to skvělá přímořská promenáda s krásnými vyhlídkovými místy a příjemnými restauracemi, které zajistí klientům skvělý odpočinek.
Milovníci opalování zde najdou dobře udržované pláže - lehátka, slunečníky, sprchy a vodní sporty. Milovníkům windsurfingu a kitesurfingu doporučujeme návštěvu El Medano v blízkosti letiště - panují zde ideální podmínky pro tyto sporty. Milovníci horské turistiky se mohou věnovat trekingu v Národním parku sopky El Teide, hráči golfu zde mají k dispozici dobře upravené golfové hřiště a milovníci poznávacích výletů ocení návštěvu La Orotavy a Puerto de la Cruz - lokalit v severní části ostrova, které lákají typickými španělskými křivolakými uličkami a bílými domy s červenou dlažbou. Všem doporučujeme návštěvu aquaparku Siam Park. Zveme vás k prozkoumání Tenerife!

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

HOTOL NABÍZEJÍCÍ POHODLÍ 29. 01. 2019

Umístění hotelu dále od pláže, což v zimních měsících nevadí. Vyhřívané bazény a dostatečné množství lehátek u bazénu. Pokoje útulné, uklizené. Pestrý výběr jídel u snídaně. Velmi příjemný byl... Read

Doporučuji 05. 09. 2018

Nádherný hotel,bazény, ochotný personál,perfektní stravování, každý večer zábavný program, krásné výlety po okolí-nejvyšší hora Španělska Pico delTeide - pokud chcete vyjet lanovkou, tak je dobré si... Read

Průměrný hotel 22. 07. 2016

Hotel neodpovídá službami ani stravováním 5*. Vše bylo průměrné, služby, ochota personálu, detsky mini club. K dispozici 1 tenisový kurt. Plusy: větší pokoje Minusy: stravování a špatná káva, pokoje... Read

Grand hotel Tacande 02. 06. 2015

Naprostá spokojenost jak s poskytovanými službami, tak s ochotným personálem. Možnost zajímavých výletů vypůjčeným autem. U hostů hledajících společenské vyžití plno zábavních podniků v okolí. Jediný... Read

Pěkný hotel 25. 06. 2014

Byli jsme zde v červnu na deset dní, v pokoji 170 s výhledem na bazén. Pokoj byl pěkný s velmi pohodlnou postelí. V koupelně byla dvě umyvadla – jedno pro něj, druhé pro ni, toaleta oddělená. Jídlo... Read

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu


06. 10. - 14. 10. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
22 808 Kč
06. 10. - 21. 10. 2019 (15 dní)
Varšava Snídaně
38 239 Kč
13. 10. - 21. 10. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
22 996 Kč
20. 10. - 28. 10. 2019 (8 dní)
Varšava Snídaně
22 141 Kč
03. 11. - 10. 11. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
23 487 Kč
03. 11. - 17. 11. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
38 303 Kč
10. 11. - 24. 11. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
38 300 Kč
10. 11. - 17. 11. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
23 790 Kč
17. 11. - 01. 12. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
37 823 Kč
17. 11. - 24. 11. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
23 967 Kč
24. 11. - 01. 12. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
23 796 Kč
24. 11. - 08. 12. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
35 080 Kč
01. 12. - 08. 12. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
21 356 Kč
01. 12. - 15. 12. 2019 (15 dní)
Katovice Snídaně
32 640 Kč
08. 12. - 15. 12. 2019 (8 dní)
Katovice Snídaně
21 053 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč