Ubytování ANS Obrázek0
Ubytování ANS Obrázek1
Ubytování ANS Obrázek2
Ubytování ANS Obrázek3
Ubytování ANS Obrázek4
Ubytování ANS Obrázek5
Ubytování ANS Obrázek6
Ubytování ANS Obrázek7
Ubytování ANS Obrázek8

Královská Anglie - letecky

Velká Británie - Londýn
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování
Dvouhvězdičkové/tříhvězdičkové hotely - výhodná poloha mimo navštěvovaná města.

Vybavení
Restaurace, bar, často lobby s TV.

Pokoje
Funkčně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky) s koupelnou a WC.

Strava
Kontinentální snídaně.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: let na trase Polsko - Londýn - Polsko, letištní poplatky, letiště - hotel - letištní transfery, autobusové nebo autobusové výlety mimo Londýn (dny 3, 4 a 5), ubytování v hotelu (5 nocí), 5 x kontinentální snídaně, turistický program viz níže, služby polského průvodce, pojištění TU Europa vairanta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: náklady na vstupenky na navštívené stránky, místní průvodcovské služby, výletní plavbu Temži, systém Tour Guide - přibližné náklady na účast v programu: cca 250 GBP/osoba (splatné na místě) a další náklady nezahrnuty výše. Jízdenky na veřejnou dopravu v Londýně (dle programu) cca 10 GBP/den/osoba.

Možnost dokoupení večeří.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu!

Název zájezdu v polštině: Anglia Królewska - samolotem
Kód zájezdu: ANS

Program

Londýn - jedna z nejzajímavějších metropolí na světě • královské rezidence - Hampton Court a Windsor • Oxford - město malebných věží • Římské lázně v Bath • tajemství Stonehenge • Královský pavilon - letní sídlo George VI • útesové pobřeží jižní Anglie

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Příjezd do Londýna a transfer do hotelu. Uschování zavazadel. Informační a organizační setkání. Poté pojedeme městskou hromadnou dopravou do centra a projděte se po rušném a kosmopolitním hlavním městu Velké Británie: Buckinghamský palác, parlament s Big Benem, Downing Street, Piccadilly Circus, Leicester Square, Trafalgar Square, Národní galerie. Polopenze (za poplatek). Návrat do hotelu, ubytování a přenocování.

Den 2
Po snídani navštívíme Tower of London - nádhernou středověkou pevnost, která je spolu s královskou pokladnicí jednou z nejvýznamnějších památek Londýna. Pokladnice zahrnuje největší diamantový a královský znak na světě. Pak uvidíme slavný padací most - Tower Bridge. Plavba na výletní lodi po Temži. Dalším bodem programu bude Westminsterské opatství, jeden z nejdůležitějších anglikánských chrámů a místo korunovace a pohřbu anglických králů a královen. Návštěva katedrály sv. Pavla s druhou největší kupolí na světě (vysoká 117 m). Večer strávíme v centru Londýna, kolem West Endu - atmosférického divadla, zábavy a hudby, které je jedním z nejživějších míst v hlavním městě Velké Británie. V tento den je program realizován hromadnou dopravou. Polopenze (za poplatek). Návrat do hotelu a přenocování.

Den 3
Po snídani vystěhování z hotelu a odjezd k paláci Hampton Court - návštěva malebného paláce z doby Tudorovců (16. století), jehož nejslavnějším obyvatelem byl Jindřich VIII. Poté následuje hrad Windsor a navštivte nejstarší hrad na světě, který je spolu s Buckinghamským palácem v Londýně a Holyroodským palácem v Edinburgu jedním z oficiálních rezidencí britských monarchů. Windsor není jen hrad, ale také půvabné město, které budeme obdivovat při procházce. Nakonec načerpáme energii návštěvou Kew Gardens (UNESCO), královských botanických zahrad s největší expozicí rostlin na světě nashromážděných na 121 ha. Polopenze (za poplatek). Přejezd na nocleh v okolí Oxfordu. Ubytování a přenocování. (Trasa cca 150 km).

Den 4
Po snídani vystěhování a přejezd do Oxfordu, které je přezdíváno "město malebných věží", kde sídlí nejstarší univerzita v anglicky mluvícím světě. Na této elitní univerzitě studovali mimo jiné vědu básník 19. století Oscar Wilde, C.S. Lewis ("Letnie je Narnie") nebo J.R.R Tolkien, tvůrce Hobbitta a Pána prstenů. Univerzitní budovy se objevily v mnoha filmech, včetně Jamese Bonda nebo Harryho Pottera. Po prohlídce města se a poté pojedeme dvoupatrovým autobusem do města Bath známé svými termálními prameny. Ve městě si prohlédneme římské lázně (UNESCO) - jedno z nejstarších dochovaných archeologických nalezišť v Evropě. Polopenze (za poplatek). Transfer do hotelu a nocleh v okolí Salisbury - Amesbury. (Trasa cca 200 km).

Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd na Stonehenge, kde jsou tajemné megalitické kamenné kruhy (UNESCO) kde se shromaždovali druidové. Poté projedeme malebným pobřežím jižní Anglie do Brightonu. Chvilka relaxace ve známém letovisku. Návštěva ohromující excentrické architektury Královského pavilonu - letní rezidence Jiřího IV. z přelomu 18. a 19. století. Polopenze (za poplatek). Transfer do hotelu v oblasti Londýna, ubytování a přenocování. (Trasa cca 250 km).

Den 6
Po snídani vystěhování z hotelu a transfer městskou hromadnou dopravou do centra Londýna, návštěva Buckinghamského paláce a poté volný čas v centru hlavního města. Doporučujeme nakupovat na Oxford Street a zájemci mohou prozkoumat město (např. Britské muzeum nebo Národní galerie). Odpoledne transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Pokud máte cestovní pas, doporučujeme jej vzít kvůli efektivnějšímu odbavení na letišti v Londýně (nevztahuje se na děti do 12 let).

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide zde

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč