Castello Village Resort Obrázek0
Castello Village Resort Obrázek1
Castello Village Resort Obrázek2
Castello Village Resort Obrázek3
Castello Village Resort Obrázek4
Castello Village Resort Obrázek5
Castello Village Resort Obrázek6
Castello Village Resort Obrázek7
Castello Village Resort Obrázek8
Castello Village Resort Obrázek9
Castello Village Resort Obrázek10
Castello Village Resort Obrázek11
Castello Village Resort Obrázek12
Castello Village Resort Obrázek13
Castello Village Resort Obrázek14
Castello Village Resort Obrázek15
Castello Village Resort Obrázek16
Castello Village Resort Obrázek17
Castello Village Resort Obrázek18
Castello Village Resort Obrázek19
Castello Village Resort Obrázek20
Castello Village Resort Obrázek21
Castello Village Resort Obrázek22
Castello Village Resort Obrázek23
Castello Village Resort Obrázek24

Castello Village Resort

Řecko - Kréta - Heraklion
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
4* hotel Castello Village Resort se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst na Krétě, v tradičním přímořském letovisku Sissi. Nachází se v Egejském moři a je prázdninovým letoviskem, které nabízí autentickou krétskou pohostinnost. Ve městě Sissi je mnoho obchodů, kaváren a restaurací. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 40 km.

Pláž
Pouhých cca 400 m od hotelu Castello Village Resort se nachází veřejná písčito-oblázková pláž (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace Athina, hlavní bar Dionyssos, bar u bazénu Alexandros, snack bar Delphi (není součástí All Inclusive), 2 venkovní sladkovodní bazény, dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, sluneční terasa, lehátka a slunečníky u hlavního bazénu - zdarma, wellness centrum Callista (za příplatek, v sesterském hotelu Castello Boutique Resort & Spa, od 18 let), TV místnost, úschovna zavazadel, prádelna, směnárna, turistická informační kancelář a parkoviště. 

Pokoje
Hotel Castello Village Resort nabízí 147 elegantních pokojů různých typů. Všechny jsou moderně vybaveny koupelnou (sprcha, WC a vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, ledničkou, telefonem, trezorem (za poplatek) a zařízeným balkonem nebo terasou.  

Strava
Snídaně (7:00-10:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu.

Za příplatek program All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Navíc během dne v baru u bazénu Alexandros jsou k dispozici sendviče (14:30-16:30), zmrzlina (14:30-16:30), zákusky a koláče, káva a čaj (16:30-17:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo, víno a rakije) a džusy (ne čerstvě vymačkané) jsou servírovány k jídlu a v barech (10:00-23:00)

Sport a zábava
Hotel Castello Village Resort organizuje animace, jako např.: volejbal, stolní tenis, vodní gymnastiku, šipky a další. Několikrát týdně jsou také organizovány večerní animace a živá hudební vystoupení. V sesterském hotelu Castello Boutique Resort & Spa (od 18 let) lze využít bezplatně dobře vybavenou posilovnu a za příplatek přístup do wellness zóny Callista s celou řadou ošetření těla a obličeje, masážemi, vodoléčbou, parní lázní, saunou, chromoterapii atd. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na všech pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.castellovillage.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Díky svým svěžím zahradám, panoramatickým výhledům na moře a působivé horské krajině je ideálním místem pro klidný odpočinek a také ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat nádhernou Krétu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Kreta - Heraklion - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu
Odlety: 
Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu - nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chanie.

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč