Blue Mountain Resort Obrázek0
Blue Mountain Resort Obrázek1
Blue Mountain Resort Obrázek2
Blue Mountain Resort Obrázek3
Blue Mountain Resort Obrázek4
Blue Mountain Resort Obrázek5
Blue Mountain Resort Obrázek6
Blue Mountain Resort Obrázek7
Blue Mountain Resort Obrázek8
Blue Mountain Resort Obrázek9
Blue Mountain Resort Obrázek10
Blue Mountain Resort Obrázek11
Blue Mountain Resort Obrázek12
Blue Mountain Resort Obrázek13

Blue Mountain Resort

Polsko - Krkonoše - Sklářská Poruba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Blue Mountain Resort
se nachází v malebné části Sklářská Poruba, v blízkosti stezek a centra letoviska. Neobvykle okouzlující trasy Krkonoš lákají k aktivnímu odpočinku a využívání mnoha cyklistických a turistických stezek. 

Vybavení
Recepce 24h, výtah, parkoviště (za poplatek), restaurace Blue a Green, Lobby Bar, venkovní bazén (otevřený v letní sezóně). Jednou z největších atrakcí hotelu je aquapark (v ceně), a v něm bazénová zóna (bazény s různou hloubkou a teplotou vody), umělá řeka, komplex saun a vířivek, multimediální skluzavka a rodinná skluzavka. Aquapark je doplněn relaxační zónou, která je dostupná pouze dospělým. Je to místo, které umožňuje úplnou relaxaci a odpočinek. Navíc je za poplatek k dispozici wellness zóna s velkým výběrem procedur a masáží. 

Pokoje
Objekt nabízí ubytování v různých typech apartmánů. 
Apartmány suite se skládají z 1 pokoje s oddělenou ložnicí a obývací částí (ubytování pro max. 3 osoby). Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV a kuchyňským koutem s rychlovarnou konvicí a ledničkou. Většina z nich má balkon nebo francouzský balkon. 
Apartmány deluxe se skládají ze 2 pokojů - obývacího pokoje a oddělené ložnice (ubytování pro max. 4 osoby). Vybavení je stejné jako v apartmánu suite.

UPOZORNĚNÍ! Navíc se platí na místě v hotelu: pobytová taxa 2,40 PLN/os./noc, hrazená pouze v hotovosti.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek večeře (nápoje k jídlu za příplatek). 

Sport a zábava
Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 11.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Hotel se postaral o možnost aktivního trávení času pro celou rodinu a poskytl hostům aquapark s komplexem bazénů, skluzavkami a oddělenou zónou pro vodní hry. Na milovníky aktivního odpočinku čekají lekce jógy, posilovna a fitness centrum. Pro děti: dětské hřiště, barevná hrací místnost plná hraček a Multi Room nabízející mimo jiné stojany s X-boxy, stolní tenis nebo stolní fotbal. Navíc je k dispozici (za poplatek) půjčovna jízdních kol a zimního vybavení. 

Internet
Na recepci a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://blue-mountain-resort.pl/

Náš názor
Ideální místo pro rodinnou dovolenou plné rozmanitých aktivit pro hosty všech věkových skupin. Dokonalým doplněním každého dne je skvělá kuchyně. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč