Five Seasons Obrázek0
Five Seasons Obrázek1
Five Seasons Obrázek2
Five Seasons Obrázek3
Five Seasons Obrázek4
Five Seasons Obrázek5
Five Seasons Obrázek6
Five Seasons Obrázek7
Five Seasons Obrázek8
Five Seasons Obrázek9
Five Seasons Obrázek10
Five Seasons Obrázek11

Five Seasons

Polsko - Krkonoše - Sklářská Poruba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt se nachází v samém srdci Sklářské Poruby a zároveň daleko od rušného centra. V okolí se nachází turistické stezky a sjezdovky. Jen pár minut chůze od hotelu je centrum s mnoha restauracemi, kavárnami a obchody. 

Vybavení
Komorní butikový aparthotel je určen hlavně pro dospělé, kteří hledají ticho a klid. V areálu celého objektu je klidná zóna. Hosté mají k dispozici restauraci, která servíruje snídaně podle regionálních receptů a léčebnou zónu (placenou) inspirovanou japonskými tradicemi, určenou pouze pro dospělé.  

Pokoje
Hotel Five Seasons nabízí celkem 29 apartmánů dokončených na vysoké úrovni. Apartmány Classic se skládají z obývacího pokoje a ložnice. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, trezorem, rychlovarnou konvici a žehličkou. Apartmány Classic Plus mají navíc k dispozici ledničku, balkon a soukromou saunu v koupelně. 

Strava
Snídaně složená z regionálních surovin formou bufetu v hotelové restauraci. 

Sport a zábava
Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 11.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Hotel neorganizuje animace vzhledem k tomu, že je celý objekt klidnou zónou.

Internet
V celém objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Webové stránky
https://fiveseasons.pl/

Náš názor
Skvělá nabídka pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného města a touží po klidu ve spojení s přírodou. Velké plus za soukromou saunu v koupelně výhradně k dispozici hostům apartmánů Classic Plus. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč