Hotel Las Obrázek0
Hotel Las Obrázek1
Hotel Las Obrázek2
Hotel Las Obrázek3
Hotel Las Obrázek4
Hotel Las Obrázek5
Hotel Las Obrázek6
Hotel Las Obrázek7
Hotel Las Obrázek8

Hotel Las

Polsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Las
se nachází cca 4 km od centra města Sklářské Poruby, uprostřed lesů Krkonošského národního parku. Nedaleko hotelu se nachází mnoho turistických stezek různé obtížnosti. Je to ideální místo pro ty, kteří se chtějí vydat na turistiku. V blízkosti hotelu se nachází takové atrakce jako např.: lyžařský vlek Hala Szrenicka (4 km), vodopád Kamieńczyk a Szklarki (5 km). Dinosauří park (1,5 km), Muzeum Země JUNA (1,5 km), Dům Carla a Gerharta Hauptmanna (2,5 km), Mineralogické muzeum (3,5 km). Kousek dále - sedačková lanovka Horní Mísečky-Medvědín (11 km), skokanské můstky v Harrachově (12 km), chrám Wang (13 km), lyžařský vlek Kopa, lyžařský vlek Biały Jar, lyžařský vlek Kolorowa, Western City. Milovníci dobývání horských vrcholů mohou vystoupat na Wielki Szyszak, Szrenica nebo na Labský štít. 

Vybavení
24h recepce, restaurace servírující pokrmy polské kuchyně (13:00-21:00), banketový sál, kavárna otevřená od 14:00 do 22:00, ve které si lze vychutnat lahodné kávy, čaje, různé druhy nápojů a dezerty. Hotel má také vlastní wellness centrum s bazénem, ​​saunami a masážním salonem. V hotelu je také tenisový kurt (některé ze zmíněných atrakcí jsou za příplatek). Parkoviště - zdarma. 

Pokoje
Hotel má 4 typy pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové (dvoulůžkový s přistýlkou) a čtyřlůžkové (dvoulůžkový se dvěma přistýlkami).

Všechny pokoje jsou zařízeny v příjemné a útulné atmosféře. Jsou vybaveny koupelnou se sprchou, dřevěným nábytkem, satelitní TV a mini ledničkou.

Jednolůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Třílůžkový pokoj (dvoulůžkový s přistýlkou) s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele a jedna rozkládací pohovka. Na pokoji není dovoleno kouřit.

Čtyřlůžkový pokoj (dvoulůžkový s možností max. 2 přistýlek) s koupelnou se sprchou, je vybaven: satelitní TV a mini ledničkou. Dvě samostatné postele a dvě rozkládací pohovky. Na pokoji není dovoleno kouřit.
 
Strava
Snídaně jsou servírovány formou bufetu v restauraci.

Sport a zábava
Na hosty čeká mnoho atrakcí, a to jak mimo hotel, tak v samotném hotelu. V hotelu je krytý bazén dlouhý 13 m a hluboký 1,35 m a saunový komplex - suchá sauna, parní sauna, vířivka s hydromasáží (pro hotelové hosty - zdarma). Wellness s masážní místností nabízí řadu procedur - relaxační masáže, zeštíhlující masáže a ošetření rukou a nohou (všechny procedury jsou za poplatek; nutná dřívější rezervace). Hotel nabízí kulečníkovou místnost se stoly různých velikostí a stolním tenisem. Hostům je k dispozici tenisový kurt. Hotel spolupracuje s lyžařskou a snowboardovou školou Oxygene. 

Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://hotel-las.pl/

Náš názor
Stylový hotel obklopený zelení s bazénem a welless centrem je místem pro klidný a pohodový odpočinek pro celou rodinu. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč