Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek0
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek1
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek2
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek3
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek4
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek5
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek6
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek7
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek8
Platinum Mountain Hotel & SPA Obrázek9

Platinum Mountain Hotel & SPA

Polsko - Krkonoše - Sklářská Poruba
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Objekt se nachází ve velmi malebné oblasti, ve Sklářské Porubě v srdci Krkonoš. Je obklopen lesy, horským potokem, leží pod vrcholem Szrenice, nedaleko Krkonošského národního parku. Pouhých 10 minut chůze od hotelu se nachází lyžařský areál SkiArena Szrenica. 

Vybavení
Luxusní, moderní objekt s architekturou připomínající sudetský a alpský styl nabízí 24h recepci, výtahy, parkoviště (za poplatek), skvělou regionální restauraci Talerze s pokrmy polské a regionální kuchyně, bar Palladium Cafe & Lobby Bar s aromatickou kávou, chutnými dezerty a vynikajícími koktejly, venkovní bazén (otevřený v letní sezóně), wellness zónu s komplexem krytých bazénů (včetně dětského brouzdaliště), zónou saun a vířivek a wellness centrem pod značkou Dr. Irena Eris (za poplatek) s mnoha patentovanými procedurami a masážemi. 

Pokoje
Hotel nabízí celkem 147 elegantně a vkusně zařízených pokojů.
Pokoje typu Comfort (28-30 m²) jsou dvoulůžkové pokoje s koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů, župan), klimatizací, satelitní TV, telefonem, balkonem nebo terasou, žehličkou, trezorem, minibarem (za poplatek) a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.

Pokoje typu Comfort Plus (35-40 m²) jsou určeny pro max. 4 osoby a skládají se ze dvou samostatných místností oddělených posuvnými dveřmi. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou a ložnice s jednou manželskou postelí nebo dvěma samostatnými postelemi. Vybavení jako v pokoji typu Comfort.

UPOZORNĚNÍ! Navíc se platí na místě v hotelu: pobytová taxa 2,40 PLN/os./noc, hrazená pouze v hotovosti.

Strava
Snídaně formou bufetu v hotelové restauraci. Večeře za příplatek (nápoje za příplatek). 

Sport a zábava
Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 11.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Hotel připravil pro děti animační program, dětské hřiště a hernu, hernu a oddělenou bazénovou část s vodními atrakcemi. Pro dospělé je k dispozici posilovna s fitness. Navíc je v nabídce půjčovna jízdních kol a zimního vybavení (za poplatek).

Internet
Na recepci a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://platinum-mountain.pl/

Náš názor
Skvělý objekt, který je spojením hotelového luxusu s atmosférou rodinného letoviska. Skvělá poloha na úpatí Krkonoš a uprostřed lesa umožňuje odpočinek v souladu s přírodou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta. Navíc také zahrnuje organizaci aktivit pro dospělé (na vybraných místech), mimo jiné: strečink, lekce jógy, nordic walking, procházky po okolí, společenské hry a integrační večery; a navíc (v závislosti na počtu hostů a zájmech) lekce vedené odborníky, např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy, řemeslné dílny a jiné. Od 12.6. do 18.9.2021 animace pro děti ve Figloklubu organizované kvalifikovanými animátory (Figloklub se nachází ve vybraných městech a je k dispozici každý den kromě soboty).

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady (přejezdy autokarem organizované Rainbow za příplatek), pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč