Golden Residence Obrázek0
Golden Residence Obrázek1
Golden Residence Obrázek2
Golden Residence Obrázek3
Golden Residence Obrázek4
Golden Residence Obrázek5
Golden Residence Obrázek6
Golden Residence Obrázek7
Golden Residence Obrázek8
Golden Residence Obrázek9
Golden Residence Obrázek10
Golden Residence Obrázek11

Golden Residence

Madeira - Funchal
Pobytový
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Apartmán se samostatnou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Golden Residence byl postaven v roce 2007. Nachází se v hotelové čtvrti Lido, cca 3 km od centra města. Restaurace, bary a supermarket cca 250 m od hotelu Golden Residence. Zastávka veřejné dopravy u hotelu. Na letiště cca 25 km.

Pláž
Praia Formosa - skalnatá dlouhá pláž cca 700 m od hotelu Golden Residence.
Cca 1 km od hotelu se nachází Ponta Gorda Bathing Complex u oceánu (oceněn Modrou vlajkou, vstupní poplatek cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 EUR za komplet, mimo jiné je na místě: bazén, dětské brouzdaliště, slaná voda v bazénech, přístup k oceánu, šatny, více informací na  http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/572-ponta-gorda-po%C3%A7as-do-governador-swimming-complex.html

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, obchod, restaurace (hlavní a à la carte), 3 bary, sluneční terasa s bazénem (sladká voda), lehátka a slunečníky, konferenční místnosti. Za poplatek: péče o děti, pokojová služba, praní, žehlení, garáž. Hotel Golden Residence poskytuje u bazénu osušky. Hotel Golden Residence je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Hotel Golden Residence nabízí ubytování ve 172 různých typech pokojů umístěných ve třech budovách (C - budova s bazénem nad oceánem, budovy A a B - na druhé straně ulice), všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), TV sat, telefon, malá lednička (zdarma), trezor (za poplatek cca 1,5 EUR/den) a balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma.

Standardní pokoj s bočním výhledem na moře (cca 34 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje v budově C.

Suite (cca 55 m²) - pro max. 3 osoby, výhled do okolí, oddělená ložnice a obývací pokoj, pokoje v budově A. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Suite s bočním výhledem na moře (cca 55 m²) - pro max. 3 osoby, výhled do krajiny, oddělená ložnice a obývací pokoj, pokoje v budově A. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Apartmán s bočním výhledem na moře (cca 65 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj (oddělené posuvnými dveřmi), rozkládací pohovka nebo přistýlky, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná deska, nádobí pro přípravu a podávání jídel), pokoje v budově B. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Apartmán s výhledem na moře (cca 65 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj (oddělené posuvnými dveřmi),rozkládací pohovka nebo přistýlky, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná deska, nádobí pro přípravu a podávání jídel), pokoje v budově B. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené

Strava
Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-22:00) ve formě bufetu. Možnost doplatku za obědy (12:30-14:30) podávané a la carte. Možnost dokoupení nápojů k polopenzi (HB Plus) - na osobu ½ lahve vína a voda nebo 2 piva a voda.

Sport a zábava
Živá hudba 2krát týdně. Zdarma: krytý bazén, posilovna a fitness centrum. Za poplatek: billiard, wellness centrum (sauna, vířivka, turecká lázeň, hammam, masáže).

Internet
V celém hotelu je dostupné Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.goldenresidence.pt/

Náš názor
Hotel Golden Residence má malebnou polohu na útesu a velmi pěknou vstupní halu a bazén. Sluneční terasa nabízí krásný výhled na oceán a poušť IIhas. Hotel Golden Residence se vyznačuje komfortními a prostornými pokoji (také se samostatnou ložnicí). Cca 5 km od hotelu Golden Residence se nachází okouzlující město Camara de Lobos.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč