Baia Azul Obrázek0
Baia Azul Obrázek1
Baia Azul Obrázek2
Baia Azul Obrázek3
Baia Azul Obrázek4
Baia Azul Obrázek5
Baia Azul Obrázek6
Baia Azul Obrázek7
Baia Azul Obrázek8
Baia Azul Obrázek9

Baia Azul

Madeira - Funchal
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Baia Azul se nachází v hotelové čtvrti Lido, cca 3 km od centra Funchalu. V blízkosti hotelu (cca 50 - 100 m) se nachází nákupní centrum, bary a restaurace. Zastávka MHD cca 50 m od hotelu Baia Azul, stanoviště taxi cca 30 m. Na letiště cca 25 km.

Pláž
Malá skalnatá pláž se nachází cca 200 m od hotelu Baia Azul.
Cca 250 m od hotelu Baia Azul se nachází u oceánu Ponta Gorda Bathing Complex (oceněn Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 EUR/komplet. Součástí komplexu je bazén, brouzdaliště, slaná voda v bazénech, přístup k oceánu, šatny. Více informací ZDE.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 2 restaurace, bar, sluneční terasa, bazén a brouzdaliště (vyhřívané), lehátka a slunečníky u bazénu, konferenční místnost. Za poplatek: pokojová služba, hlídání dětí, žehlení a praní prádla, parkoviště/garáž. Hotel Baia Azul poskytuje u bazénu osušky (zdarma, výměna za poplatek cca 1 EUR/osuška). Hotel Baia Azaul je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Hotel Baia Azul má 215 pokojů různých typů v 11 patrové budově. Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušečem vlasů), TV-sat, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 13 EUR/týden), s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma, dítě je zahrnuto do maximálního počtu osob v hotelovém pokoji. Hotel Baia Azul má 2 pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené (na potvrzení).

Standardní pokoj (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, výhled na okolí hotelu.

Standardní pokoj s výhledem na moře (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, výhled může být částečný.

Pokoje ve vyšších patrech (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, pokoje umístěné v patrech 9 -11, župan a papuče v pokoji, hamam a sauna v ceně).

Strava
Snídaně (7:00 -10:30) formou bufetu. Večeře (18:30-21:30) formou bufetu za příplatek.

Sport a zábava
Ve večerních hodinách živá hudba. V ceně: krytý bazén, tělocvična. Za poplatek: sauna a hammam (5 Eur/osoba), ošetření obličeje a těla.

Internet
V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Baia Azul byl renovován v roce 2016 a je vkusně a moderně zařízen. Ze sluneční terasy nabízí krásný výhled na Atlantik a na město Funchal. Hosté si vysoce cení čistotu, servis a jídlo. Hotel Baia Azul má výhodné umístění u oceánu - cca 250 metrů od oceánské promenády a pláže Ponta Gorda. Hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města Funchal.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. 

Program

Den první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Plně očkované osoby:
Od 1. července jsou osoby plně očkované proti Covid-19 s certifikátem EU COVID osvobozeny od povinnosti testování na přítomnost SARS-CoV-2, pokud od úplného očkování (druhé dávky nebo první dávky, v případě jednodávkové vakcíny) uplynulo nejméně 14 dní.

Osoby, které prodělaly covid:
Osoby, které prodělaly covid s certifikátem EU COVID jsou rovněž osvobozeny od povinnosti testování, pokud od provedení testu s pozitivním výsledkem uplynulo alespoň 11 dní, ale ne více než 180 dní.

Neočkované osoby:
Musí se prokázat negativním testem na Covid. Lze se nechat testovat (na úkor madeirské vlády) na letišti ve Funchalu. Přitom povinnost předložit negativní výsledek testu se nevztahuje na děti do 12 let. Výsledek testu musí být předložen v angličtině. Jsou akceptovány testy PCR provedené nejdříve 72 hodin před příletem.  

Každý turista před odletem:  
Musí vyplnit online formulář, který je k dispozici na https://madeirasafe.com/#/login. Před cestou do Portugalska byste měli vyplnit formulář veřejného zdraví. Upozornění! Formulář je osobní a každá osoba musí mít svůj vlastní formulář, to platí také pro děti do 18 let.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč