Biyadhoo Island Resort Obrázek0
Biyadhoo Island Resort Obrázek1
Biyadhoo Island Resort Obrázek2
Biyadhoo Island Resort Obrázek3
Biyadhoo Island Resort Obrázek4
Biyadhoo Island Resort Obrázek5
Biyadhoo Island Resort Obrázek6
Biyadhoo Island Resort Obrázek7
Biyadhoo Island Resort Obrázek8

Biyadhoo Island Resort

Maledivy - Male
Pobytový
Wellness
Komorní, malý
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Tento rajský hotel Biyadhoo Island Resort, ponořený v bujné tropické zahradě, se nachází na ostrově cca 400 m dlouhém a cca 300 m širokém, který se nachází cca 30 km od letiště v Male, transfer na motorovém člunu trvá cca 35 minut.

Pláž
Hotel Biyadhoo Island Resort se nachází na malém ostrově obklopeném bílými plážemi a lagunami (cca 50 m od pobřeží je korálový útes). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení
Recepce 24h, TV místnost, hlavní restaurace Palm s panoramatickým výhledem na lagunu, Coconut bar nacházející se na pláži s panoramatickým výhledem na oceán, ve kterém jsou servírovány různé druhy občerstvení a nápojů, knihovna, diskotéka, wellness centrum, škola potápění, obchod se suvenýry.

Pokoje
Hotel Biyadhoo Island Resort má 96 útulných pokojů, které se nachází v 6 podlažních budovách na pláži. Standardní pokoje (o rozloze cca 30 m²) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem (zdarma), stropním ventilátorem, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, zařízeným balkonem nebo terasou.

Strava
Snídaně (7:30 - 9:30), obědy (12:30 - 14:00) a večeře (19:30 - 21:30) - jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Nápoje k obědu a večeři za poplatek. Možnost příplatku za All Inclusive: 3 jídla formou bufetu, občerstvení (16:00 - 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 00:00)

Sport a zábava
Hotel Biyadhoo Island Resort organizuje animace ve verzi Soft: živá hudba, diskotéka. Kromě toho: plážový volejbal, stolní tenis, badminton. Za poplatek: centrum vodních sportů - kurzy potápění, půjčovna vybavení, rybářské výlety, potápění, plachetnice, katamarány, dobře vybavené wellness centrum. V rámci All Inclusive: windsurfing, vybavení ke šnorchlování, výlet na šnorchlování (k dispozici jednou za pobyt, rezervace nutná), výlet na večerní rybaření (k dispozici jednou za pobyt, rezervace nutná).

Internet
Na recepci a v restauraci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.biyadhoo.com

Náš názor
Pěkný hotel Biyadhoo Island Resort, nádherně umístěný uprostřed tropické vegetace. Ideální nabídka pro ty, kteří hledají rajskou krajinu, bílé pláže, laguny za rozumnou cenu. Možnost využití široké nabídky vodních sportů nebo potápění.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Male - Varšava (s přestupem), letištní poplatky, ubytování 8 nocí v hotelu na Maledivách, transfery letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (kontakt s polským průvodcem žijícím na Srí Lance pouze telefonicky), balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 1.2.2018 a můžou se změnit. 

Program

Den 1
11:25 Sraz u stanoviště Rainbow na letišti F. Chopina ve Varšavě min. 2 hod. před plánovaným odletem:
13:25 Odlet z Varšavy.
22:05 Přistání v Dubaji.

Letový řád je pouze orientační a může se změnit. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady.

Den 2
04:35 Odlet z Dubaje.
09:45 Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude organizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3-9
Čas na odpočinek, koupání a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem.

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Male.
22:55 Odlet z Male.

Den 11
02:05 Přílet do Dubaje.
08:05 Odlet z Dubaje.
11:20 Přílet do Varšavy.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY základní informace

​Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rufie [MVR] 1 rufie = 100 laari, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,21 Kč = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rufií. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD.
Drinky - cca 6 - 8 USD.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Telefony
Do České Republiky 00 420 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.
Z České Republiky 00 960 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajícího.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Let
Let do Male pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě u stanoviště Rainbow min. 2 hod. před odletem. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady 

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Male je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.

Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie).
Upozornění! Uvítací balíčky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. Ceny od 60 USD/hod. Kurzy potápění od 120 USD za kurz.


Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. Ceny od 30 USD.


Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena. Cena od 50 USD.


Nezapomenutelný rybářský výlet
Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. Cena od 40 USD.


Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. Cena od 140 USD.


Blízká setkání s delfíny
Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. Ceny od 35 USD.
 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Male získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povolují vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

"Value for money" rezort 15. 12. 2016

Jedná se o místo pro méně náročné cestovatele - z pohledu kvality ubytování. Pokoje jsou v šesti dvoupodlažních "domech" a už mají nějaký ten rok "za sebou". Na druhé straně kvalitní jídla (výběr... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

06. 11. - 16. 11. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
59 991 Kč
13. 11. - 23. 11. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
59 251 Kč
20. 11. - 30. 11. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
59 244 Kč
27. 11. - 07. 12. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
58 946 Kč
04. 12. - 14. 12. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
58 085 Kč
11. 12. - 21. 12. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
58 055 Kč
18. 12. - 28. 12. 2019 (11 dní)
Varšava Plná penze
71 846 Kč
25. 12. - 04. 01. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
80 853 Kč
08. 01. - 18. 01. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
61 983 Kč
15. 01. - 25. 01. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
61 983 Kč
22. 01. - 01. 02. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
61 271 Kč
29. 01. - 08. 02. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
61 271 Kč
05. 02. - 15. 02. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
61 271 Kč
12. 02. - 22. 02. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
63 396 Kč
19. 02. - 29. 02. 2020 (11 dní)
Varšava Plná penze
62 676 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč