Secrets Aura Cozumel Obrázek0
Secrets Aura Cozumel Obrázek1
Secrets Aura Cozumel Obrázek2
Secrets Aura Cozumel Obrázek3
Secrets Aura Cozumel Obrázek4
Secrets Aura Cozumel Obrázek5
Secrets Aura Cozumel Obrázek6
Secrets Aura Cozumel Obrázek7
Secrets Aura Cozumel Obrázek8
Secrets Aura Cozumel Obrázek9
Secrets Aura Cozumel Obrázek10
Secrets Aura Cozumel Obrázek11
Secrets Aura Cozumel Obrázek12

Secrets Aura Cozumel

Mexiko
Pobytový
Pro dospělé
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Secrets Aura Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 15 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km (nutný transfer trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Secrets Aura Cozumel se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Hotel Secrets Aura Cozumel je pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, 5 restaurací (včetně 4 restaurací a'la carte), kavárna, 4 bary (včetně snack baru), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 3 bazény (včetně jednoho pro hosty pokojů Preferred, v bazénech sladká voda), obsluha číšníka na pláži a u bazénu, vířivka, obchod se suvenýry, business centrum, konferenční místnosti, zdravotnické zařízení (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů (za poplatek).

Pokoje
Hotel Secrets Aura Cozumel má 266 pokojů různých typů rozmístěných v několika 3patrových budovách. Všechny jsou komfortně zařízené, klimatizované, s opticky oddělenou ložnicí. Jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů, župan a pantofle), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (doplňován denně), žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou, 24hodinovým pokojovým servisem.
Junior Suite s výhledem na bazén (rozloha cca 51 m²) - max. pro 2 osoby, nacházejí se většinou na 1. nebo 2. patře. Je zde možnost příplatku za výhled na moře (může být neúplný výhled).
Junior Suite Swim Up s výhledem na bazén (rozloha cca 51 m²) - max. pro 2 osoby, nachází se v přízemí, s otevřenou terasou a s přímým vstupem do bazénu. Tento typ pokoje je vždy na potvrzení.
Preferred Club - větší pokoje (cca 70 m²), samostatný check-in a check-out, navíc nápoje v minibaru, samostatná bazénová zóna s barem, navíc kontinentální snídaně, odpolední občerstvení a likéry, denní tisk (v anglickém nebo španělském jazyce), přístup k počítačům zdarma. Všechny pokoje Preferred Club na potvrzení.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, 4 restaurace a’la carte (bez rezervace). Kavárna nabízející širokou škálu káv a čajů, moučníky a občerstvení (24h). Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní a dovezené) od 10:00 do 2:00. Nejsou vyžadovány náramky All Inclusive.

Sport a zábava
Hotel Secrets Aura Cozumel organizuje pestrý animační program. Zdarma: posilovna, tenisové kurty (tvrdý povrch), basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, aquaaerobik, kajaky, paddleboard, šnorchlování, nemotorizované vodní sporty. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Secrets Aura Cozumel je jedním z nejlepších hotelů na ostrově nabízející relaxaci pod heslem Unlimited-Luxury®. Elegantní pokoje, stravování na nejvyšší úrovni, vynikající služby a široký výběr procedur Spa by Pevonia jsou vizitkami hotelu. Perfektní místo k odpočinku ve dvou. K tomu Velký Mezoamerický korálový útes v dosahu několikaminutové plavby lodí - doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - Cozumel

Program

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Upozornění k přeletu

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901/5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč