Iberostar Cozumel Obrázek0
Iberostar Cozumel Obrázek1
Iberostar Cozumel Obrázek2
Iberostar Cozumel Obrázek3
Iberostar Cozumel Obrázek4
Iberostar Cozumel Obrázek5
Iberostar Cozumel Obrázek6
Iberostar Cozumel Obrázek7
Iberostar Cozumel Obrázek8
Iberostar Cozumel Obrázek9
Iberostar Cozumel Obrázek10

Iberostar Cozumel

Mexiko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Posilovna
Tenisový kurt
Lázně
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Iberostar Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 18 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km. (Nutná přeprava trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
U hotelu Iberostar Cozumel se nachází písečná pláž San Francisco. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 5 restaurací, 4 bary (včetně snack baru), tropická zahrada (3,2 ha), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, miniklub (4-12 let), nákupní pasáž, konferenční místnosti, zdravotnické zařízení (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů (za poplatek), bankomat, parkoviště.

Pokoje
Hotel Iberostar Cozumel má 293 pokojů různých typů rozmístěných v hlavní budově a několika přízemních a jednopatrových bungalovech. Všechny jsou klimatizované, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (denně doplňovaný nealkoholickými nápoji a vodou), příslušenstvím k přípravě kávy/čaje, žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let zdarma. Všechny pokoje jsou pro 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být maximálně 2 postele typu queen size a nelze umístit přistýlku/postel.
- Standardní pokoje (rozloha cca 25 m²) - výhled do zahrady nebo na okolní zeleň, obvykle nejdále od pláže (možnost příplatku za pokoje umístěné v blízkosti bazénu).
- Superior pokoje (rozloha cca 25 m²) - výhled do zahrady nebo na okolní zeleň, blíže k pláži.
- Rodinné pokoje (rozloha cca 51 m²) - min. pro 4 osoby platících plnou cenu a max. pro 6 osob, ložnice s manželskou postelí a druhý pokoj se 2 lůžky nebo 2 pokoje propojené dveřmi, obvykle 2 koupelny a 2 balkony. V každém pokoji se nachází 2 postele typu queen size a nelze do nich umístit přistýlku/lůžko.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 1x během pobytu večeře v restauraci a’la carte (nutná rezervace předem), neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů podávaných v místech určených hotelem (10:00-24:00).

Sport a zábava
Hotel Iberostar Cozumel organizuje pestrý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, kajaky, šnorchlování. Wellness centrum zdarma: posilovna, jóga na pláži. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Poloha hotelu na jihu ostrova a vedle Riviera Maya umožňuje amatérům koupání a šnorchlování v teplých těšit se z teplých vod Karibského moře. Přestože hotel není nejnovější, barevné a dobře udržované bungalovy kontrastující s bujnou vegetací vytvářejí jedinečnou atmosféru. Hotel Iberostar Cozumel nabízí svým hostům výborné jídlo, pohodlné pokoje a vždy ochotný personál - všechno to je podepsáno vysokými standardy značky Iberostar. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování dle popisu ubytování, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Program

Den 1 
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 9 nebo 16
Přílet do Polska.

Jiné

Přelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

UPOZORNĚNÍ!
- Před příjezdem do Mexika musí zákazníci vyplnit povinné online celní prohlášení.
- Prohlášení může být vyplněno nejdříve 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
- V případě osob, které cestují společně (rodiny), je prohlášení vyplněno jednou osobou jménem osob, které cestují společně (rodiny).
- Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
- Online prohlášení je nutné vyplnit pod tímto odkazem:https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf

Upozornění k přeletu

Všichni klienti, kteří využijí charterový přelet Cancún - Varšava, musí také přiletět do Mexika charterovým letadlem společnosti LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že klienti, kteří si zakoupili přelet oběma směry Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letadlem společnosti LOT, nemusí být odbaveni na zpáteční charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč