Bluebay Grand Esmeralda Obrázek0
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek1
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek2
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek3
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek4
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek5
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek6
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek7
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek8
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek9
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek10
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek11
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek12
Bluebay Grand Esmeralda Obrázek13

Bluebay Grand Esmeralda

Mexiko - Mayská riviéra
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Bluebay Grand Esmeralda se nachází na rozsáhlém pozemku (180 ha) přímo v srdci letoviska Riviera Maya, nedaleko (cca 12 km) známého turistického letoviska Playa del Carmen (široký výběr restaurací, barů a obchodů). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 50 km.

Pláž
Bílá, písečná pláž se nachází přímo před hotelem. Hotel zajišťuje plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Pokoje
Velký hotelový komplex Bluebay Grand Esmeralda poskytuje ubytování v 979 pokojích různých typů rozmístěných v 8 budovách. Nabízíme ubytování v luxusních pokojích (rozloha cca 42 m²) - pro max. 4 osoby (v místnosti jsou umístěny max. 3 lůžka), všechny luxusně, elegantně zařízené a klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, fén, toaletní potřeby), stropním ventilátorem, LCD TV se satelitním příjmem, trezorem, denně doplňovaným minibarem (pivo, voda, nealkoholické nápoje), servisem pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo částečným výhledem na moře.
Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (na základě potvrzení).

Vybavení
Recepce, lobby, concierge, 7 restaurací, 7 barů, sluneční terasa obklopená zelení s lehátky a slunečníky, 3 bazény o celkové rozloze 2750 m² (jeden s oddělenou částí pro děti, sladkovodní bazény), mini klub, hlídání dětí (za poplatek), nákupní pasáž s butikem, salonem s tiskem a obchodem se suvenýry, prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut.

Strava
All-inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře formou bohatého bufetu. Hostům je k dispozici 6 a´la carte restaurací: s mořskými plody, steak house, orientální, francouzská, italská, mexická (nutná rezervace předem a vhodný oděv, u mužů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty). Neomezená konzumace místních a importovaných nealkoholických a alkoholických nápojů (k dispozici 24 hodin denně), občerstvení mezi jídly.

Sport a zábava, SPA
Denní zábavný program pro děti i dospělé v průběhu dne a večer. Zdarma: aqua aerobic, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, nemotorizované vodní sporty: windsurfing, šnorchlování, jízda na kajaku; zahradní šachy, dobře vybavená posilovna. Za poplatek: biliard, vodní lyžování, plachtění, potápění, plavba katamaránem, SPA nabízející širokou škálu služeb (masáže, ošetření obličeje a těla).

Internet
Wi-fi na území celého hotelu - zdarma pro 1 zařízení, 2. zařízení - za poplatek (cca 3 USD/den).

Místní kategorie
*****

Jiné
www.bluebayresorts.com

Náš názor
Krásně umístěný, velmi dobrý hotel, několikanásobně oceněný v různých žebříčcích. Skvělé jídlo, přátelský servis a četné atrakce zaručují úspěšnou dovolenou. Hotel Bluebay Grand Esmeralda doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem Dreamliner (přímý let) do Cancúnu, letištní poplatky, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 hotelových nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery z letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,50 USD za pokoj za noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje.

Program

První den
Sraz na letišti ve Varšavě na stanovišti Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Cancúnu společnosti LOT (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady. Po příletu následuje pasové odbavení a setkání s delegátem, poté transfer do vybraného hotelu.

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování a fakultativní výlety atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Let s charterovým letadlem typu LOT Dreamliner (přímý let do Varšavy).

Den 9 lub 16
Přílet do Polska.

Jiné

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu Sky baru, které jsou k dispozici na palubě letadla, jsou za poplatek. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšený váhový limit na zavazadla. Ve všech třídách je individuální palubní zábavní systém s osobním monitorem před každým sedadlem.  Více informací ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Výlety v okolí

Tajemný Chichen Itza a Valladolid

Celodenní výlet do Chichen Itza - předkolumbovského města založeného Mayy, zapsaného v roce 1988 na seznam světového dědictví UNESCO, av roce 2007 oznámil jeden ze sedmi nových divů světa. Během cesty můžete mimo jiné vidět nejznámější pyramida Kukulkan v Yucatánu, astronomická observatoř, největší v Peloponikově hřišti pro pelotu, Chrám tisíců sloupců a Jaguar. Je to také nejlepší místo pro obchod s řemesly a suvenýry. Prohlídkový program zahrnuje návštěvu jednoho z cenotů (populární krasové studny Yucatanu) s možností koupání, ochutnávky tequily v intimní lihovaru. Vrcholem dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oslavovaným jako "magické místo Mexika". Koloniální architektura tohoto městečka s tradičním trhem zvaným zocalo potěší každého (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

Mayský svět a Yucatan v kostce v Xcaretu

Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každého, kdo relaxuje na Yucatanu, kde se můžete setkat s opravdovým "charrem", mexickým kovbojem, tváří v tvář jaguárovi nebo tapirovi, fotit tukan, obdivovat přes 1000 druhů slepice, 30 druhů papoušků, extrémně butterflyarium, plavat v řece podzemních kilometrů a konečně poznat mayské zvyky, přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní vám poznat flóru a faunu Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, paprsky a manaty potěší nejnáročnější (volně plavat s delfíny nebo manta). Vyvrcholením pobytu v parku je unikátní divadelní představení "světelný zvuk", během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, sledujeme hru peloty, obdivujeme bohatou kulturu a hudbu různých států Mexika. Cena cca 130 USD / osoba

Coba a Tulum

Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých archeologických zón Maya v Yucatánu. V programu se vydejte na krásně umístěnou archeologickou zónu Coba, která se nachází v oblasti Yucatan Selwa (džungle). Navrhujeme odvážnější stoupání na nejvyšší 42metrovou pyramidu poloostrova. Program výletu čeká na vaši návštěvu a koupel v jeskynním cenote, kde můžeme obdivovat podmanivé vápencové formy - mimo jiné stalaktity a stalagmity. Druhá archeologická zóna, kterou dnes navštívíme - Tulum je nejzajímavějším místem v Yucatánu. Zřícenina předkolumbovského města Maya se slavným hradem Castillo (nebo hradem), který se tyčí na dvanáctimetrovém útesu Karibského moře, je velmi často přehlídkou poloostrova na obálkách průvodců (včetně oběda). Cena cca 120 USD / osoba

Rajský ostrov Yucatan - ostrov Contoy a ostrov Mujeres

Skutečný ráj pro každého, kdo miluje panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemný výlet lodí na opuštěném karibském ostrově Contoy, který patří do národního parku Yucatan. Je tedy pod ochranou, každý den sem nemůže přijít více než 200 lidí. Toto místo zaujme každého, kdo sem přijde - bohatou flóru a faunu na ostrově, ráj krajiny, relaxaci na nedotčené pláži, koupání v krystalickém moři je vše, co tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - ostrov žen. Jedná se o malý, okouzlující ostrov s majákem, intimní karibské město a chrám bohyně plodnosti Ixchel. Během cesty je možnost šnorchlování na korálových útesech (v závislosti na povětrnostních podmínkách, oběd zahrnutý v ceně zájezdu). Cena cca 130 USD / osoba

Sian Kaan

Národní biosférický park Sian Kaan je nepochybně rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místných lodí mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžeme v jejich přirozeném prostředí obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo paprsky. Součástí programu je také plavání v křišťálově karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování bohatých ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v loně přírody. Cena cca 190 USD / osoba.

Pro aktivní lidi

3 cenotes - Aventuras Mayas

Na Yucatánu je několik tisíc cenotů, jinými slovy krasové studny, vytvořené v důsledku vyplavování vápencových hornin dešťovou vodou. Cenoty byly hlavním zdrojem čerstvé vody pro Mayy, některé z nich měly také důležité rituální funkce. Potápění ve 3 cenotes - otevřené, jeskyně a moře. Určitě to bude velkým potěšením pro každého milovníka podmořského světa (slavná, výborná průhlednost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé formy vápence). Cena cca 90 USD / osoba

Objevte tajnou řeku

Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které vytvořily jedinečný zázrak přírody. Dvouhodinové plavání s průvodcem vám dává možnost objevit fantastické geologické formy v křišťálově čisté vodě (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

relaxace

Pátá Avenue v Playa del Carmen

Pátá Avenue v letovisku Playa del Carmen je nejmodernější adresou Yucatanu. Během dne je promenáda skvělým místem pro nákupy, po setmění se stává centrem nočního života.

Voladores - nebeské akrobaty

Seznamte se s krví předkrmovským náboženským obřadem, přes který tanečníci vířící ve vzdálenosti 30 m evokují déšť a žádají o dobré plodiny. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznam nehmotného dědictví lidstva UNESCO a je stále pěstována indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů v Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas, v kombinaci s neobvyklými show a show, po které začíná bláznivá párty. Rozmanitá hudba od rocku a rollu, přes rock a pop k latinským rytmům. Zde se natáčely scény pro kultovní komedii "Maska"! Vstupenka od cca 80 USD / osoba

kuchyně

Mexická kuchyně

Vyzkoušejte to, protože mexická kuchyně je skutečným tavícím kotlem chutí! Mexičané dovedně kombinují místní produkty, jako jsou rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s olejem, rýží, hovězím masem nebo ořechy, které přinesli dobyvatelé. Tímto způsobem vznikají kulinářské variace na základě různých produktů, jejichž základem je tortilla, a díky odvážné kombinaci ingrediencí jsou získány překvapivé účinky - perfektním příkladem může být pikantní omáčka z čokoládové mořské krupice .

Upozornění k přeletu

Všichni zákazníci, kteří využívají charterový let Cancun-Varšava, musí také letět do Mexika charterovým letem LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že zákazníci, kteří si zakoupili zpáteční cestu Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letem LOT, nemohou být odbaveni zpět na charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Víza

Cestovní pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret a ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Relax a odpočinek 22. 04. 2016

Luxusní služby, výborné jídlo, super ubytování, milí lidé. Po celém areálu jezdí vláček, takže pokud se Vám zdá ubytování daleko, není problém svézt se vláčkem. Jídlo si dáte kdekoli - v blízkosti... Číst zbytek recenze

Hodnotím se smíšenými pocity 22. 04. 2016

Velmi slušný hotel, ale rozhodně ne 5*, které má ve štítu - podle mého hodnocení 4* plus. Málokdy mám při hodnocení hotelu tak smíšené pocity, jako při hodnocení BlueBay Grand Esmeralda. V mnoha... Číst zbytek recenze

Nádherná dovolená v Karibiku 20. 05. 2015

Hotel na vysoké úrovni, centrální restaurace, plus 4 ala carte (národní). Doprava po rozsáhlém komplexu elektrickými minibusy. Přístup do moře krátký mělký s hodně kameny. Pokoje čisté, vybavené... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

01. 11. - 09. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
39 259 Kč
01. 11. - 16. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
52 917 Kč
08. 11. - 23. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
56 512 Kč
08. 11. - 16. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
44 619 Kč
15. 11. - 23. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
45 421 Kč
29. 11. - 07. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
46 144 Kč
06. 12. - 21. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
52 854 Kč
06. 12. - 14. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
41 088 Kč
13. 12. - 21. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
38 516 Kč
13. 12. - 28. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
52 246 Kč
20. 12. - 04. 01. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
81 954 Kč
20. 12. - 28. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
51 149 Kč
27. 12. - 11. 01. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
75 732 Kč
27. 12. - 04. 01. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
58 649 Kč
03. 01. - 11. 01. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
49 540 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč