Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek0
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek1
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek2
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek3
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek4
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek5
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek6
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek7
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek8
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek9
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek10
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek11
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek12
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek13
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek14
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek15
Ocean Riviera Paradise by H10 Obrázek16

Ocean Riviera Paradise by H10

Mexiko - Cancún - Cancun
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází cca 6 km od Playa del Carmen, 5 km od golfového hřiště Grand Coral Golf Riviera a cca 50 km od mezinárodního letiště Cancún. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází u krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici (možnost příplatku).

Vybavení
Recepce, 10 restaurací včetně 4 a'la carte (není nutná dřívější rezervace), 12 barů, zmrzlinárna, kavárna, 5 bazénů (včetně jednoho pro děti). Zdarma: diskotéka, bowling (nutná rezervace), konferenční místnosti, nemotorizované vodní sporty. Za příplatek: wellness, potápěčské centrum, motorizované vodní sporty, nákupní centrum, hlídání dětí, směnárna, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 nabízí 974 pokojů. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním stylu, klimatizované, s plně vybavenou koupelnou s vanou a sprchovým koutem (vysoušeč vlasů, zvětšovací zrcadlo a váha), satelitní TV, kávovarem, minibarem (denně doplňovaným vodou, nealkoholickými nápoji a pivem), trezorem na pokoji (zdarma), žehličkou a žehlicím prknem. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Pokoje umístěné v části Daisy, v blízkosti aquaparku:
Pokoje Daisy Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na bazén.

Pokoje umístěné v části El Beso:
Pokoje v části El Beso jsou určeny pouze pro dospělé osoby (18+). V každém z pokojů je možné ubytovat max. 3 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), navíc je v koupelně vana s hydromasáží.
Pokoje El Beso Junior Suite (o rozloze cca 57 m²) - s výhledem do zahrady nebo na bazén.
Pokoje El Beso Junior Suite Swim Up (o rozloze cca 57 m²) - s přímým vstupem do bazénu.
Pokoje El Beso Junior Suite Roof Top (o rozloze cca 87 m²) - nachází se v horních patrech hotelu, navíc je na terase vířivka.

Pokoje umístěné v části Eden:
Pokoje Eden Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na bazén nebo na moře.

Pokoje umístěné v části Privilege:
Pokoje Privilege Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby. V pokoji se nachází manželská postel nebo dvě oddělené postele a opticky oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou, která slouží jako postel. S výhledem do zahrady, možnost příplatku za výhled na bazén.

Navíc pro hosty pokojů Privilege: uvítací dárek v podobě láhve vína, na pokoji kávovar Nespresso, budík s hudebním přehrávačem pro iPod a Bluetooth, USB s výběrem filmů dostupných na vyžádání, Wi-Fi, župan a koupací pantofle, přístup do vodní zóny ve wellness (zdarma).

Strava
All Inclusive 24h: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc je k dispozici během hodin určených hotelem 10 tematických restaurací a'la carte (není nutná dřívější rezervace). Navíc občerstvení mezi jídly podávané v baru u bazénu, zmrzlinárna, kavárna servírující různé druhy kávy a čajů a pečiva, místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin na místech určených hotelem. Za příplatek: některé pokrmy ve Villa Marina, stejně jako vybraný alkohol v ostatních restauracích. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Bohatý sportovní a animační program. Ve večerních hodinách divadelní představení, živá hudba a tématické večery. Zdarma: 3 tenisové kurty, nemotorizované vodní sporty, bowling, noční klub a kasino. Za poplatek: wellness centrum, potápěčské centrum a motorizované vodní sporty.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.hoteloceanrivieraparadise.com/

Náš názor
Nově postavený, 5* hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází na pobřeží Mayské riviéry (Riviera Maya), v těsné blízkosti rušného letoviska Playa del Carmen. Bohatá gastronomická nabídka a široký výběr pokojů uspokojí i ty nejnáročnější klienty. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem Dreamliner (přímý let) do Cancúnu, letištní poplatky, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 hotelových nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery z letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,50 USD za pokoj za noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje.

Program

První den
Sraz na letišti ve Varšavě na stanovišti Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Cancúnu společnosti LOT (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady. Po příletu následuje pasové odbavení a setkání s delegátem, poté transfer do vybraného hotelu.

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování a fakultativní výlety atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Let s charterovým letadlem typu LOT Dreamliner (přímý let do Varšavy).

Den 9 lub 16
Přílet do Polska.

Jiné

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu Sky baru, které jsou k dispozici na palubě letadla, jsou za poplatek. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšený váhový limit na zavazadla. Ve všech třídách je individuální palubní zábavní systém s osobním monitorem před každým sedadlem.  Více informací ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Výlety v okolí

Tajemný Chichen Itza a Valladolid

Celodenní výlet do Chichen Itza - předkolumbovského města založeného Mayy, zapsaného v roce 1988 na seznam světového dědictví UNESCO, av roce 2007 oznámil jeden ze sedmi nových divů světa. Během cesty můžete mimo jiné vidět nejznámější pyramida Kukulkan v Yucatánu, astronomická observatoř, největší v Peloponikově hřišti pro pelotu, Chrám tisíců sloupců a Jaguar. Je to také nejlepší místo pro obchod s řemesly a suvenýry. Prohlídkový program zahrnuje návštěvu jednoho z cenotů (populární krasové studny Yucatanu) s možností koupání, ochutnávky tequily v intimní lihovaru. Vrcholem dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oslavovaným jako "magické místo Mexika". Koloniální architektura tohoto městečka s tradičním trhem zvaným zocalo potěší každého (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

Mayský svět a Yucatan v kostce v Xcaretu

Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každého, kdo relaxuje na Yucatanu, kde se můžete setkat s opravdovým "charrem", mexickým kovbojem, tváří v tvář jaguárovi nebo tapirovi, fotit tukan, obdivovat přes 1000 druhů slepice, 30 druhů papoušků, extrémně butterflyarium, plavat v řece podzemních kilometrů a konečně poznat mayské zvyky, přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní vám poznat flóru a faunu Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, paprsky a manaty potěší nejnáročnější (volně plavat s delfíny nebo manta). Vyvrcholením pobytu v parku je unikátní divadelní představení "světelný zvuk", během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, sledujeme hru peloty, obdivujeme bohatou kulturu a hudbu různých států Mexika. Cena cca 130 USD / osoba

Coba a Tulum

Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých archeologických zón Maya v Yucatánu. V programu se vydejte na krásně umístěnou archeologickou zónu Coba, která se nachází v oblasti Yucatan Selwa (džungle). Navrhujeme odvážnější stoupání na nejvyšší 42metrovou pyramidu poloostrova. Program výletu čeká na vaši návštěvu a koupel v jeskynním cenote, kde můžeme obdivovat podmanivé vápencové formy - mimo jiné stalaktity a stalagmity. Druhá archeologická zóna, kterou dnes navštívíme - Tulum je nejzajímavějším místem v Yucatánu. Zřícenina předkolumbovského města Maya se slavným hradem Castillo (nebo hradem), který se tyčí na dvanáctimetrovém útesu Karibského moře, je velmi často přehlídkou poloostrova na obálkách průvodců (včetně oběda). Cena cca 120 USD / osoba

Rajský ostrov Yucatan - ostrov Contoy a ostrov Mujeres

Skutečný ráj pro každého, kdo miluje panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemný výlet lodí na opuštěném karibském ostrově Contoy, který patří do národního parku Yucatan. Je tedy pod ochranou, každý den sem nemůže přijít více než 200 lidí. Toto místo zaujme každého, kdo sem přijde - bohatou flóru a faunu na ostrově, ráj krajiny, relaxaci na nedotčené pláži, koupání v krystalickém moři je vše, co tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - ostrov žen. Jedná se o malý, okouzlující ostrov s majákem, intimní karibské město a chrám bohyně plodnosti Ixchel. Během cesty je možnost šnorchlování na korálových útesech (v závislosti na povětrnostních podmínkách, oběd zahrnutý v ceně zájezdu). Cena cca 130 USD / osoba

Sian Kaan

Národní biosférický park Sian Kaan je nepochybně rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místných lodí mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžeme v jejich přirozeném prostředí obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo paprsky. Součástí programu je také plavání v křišťálově karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování bohatých ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v loně přírody. Cena cca 190 USD / osoba.

Pro aktivní lidi

3 cenotes - Aventuras Mayas

Na Yucatánu je několik tisíc cenotů, jinými slovy krasové studny, vytvořené v důsledku vyplavování vápencových hornin dešťovou vodou. Cenoty byly hlavním zdrojem čerstvé vody pro Mayy, některé z nich měly také důležité rituální funkce. Potápění ve 3 cenotes - otevřené, jeskyně a moře. Určitě to bude velkým potěšením pro každého milovníka podmořského světa (slavná, výborná průhlednost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé formy vápence). Cena cca 90 USD / osoba

Objevte tajnou řeku

Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které vytvořily jedinečný zázrak přírody. Dvouhodinové plavání s průvodcem vám dává možnost objevit fantastické geologické formy v křišťálově čisté vodě (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

relaxace

Pátá Avenue v Playa del Carmen

Pátá Avenue v letovisku Playa del Carmen je nejmodernější adresou Yucatanu. Během dne je promenáda skvělým místem pro nákupy, po setmění se stává centrem nočního života.

Voladores - nebeské akrobaty

Seznamte se s krví předkrmovským náboženským obřadem, přes který tanečníci vířící ve vzdálenosti 30 m evokují déšť a žádají o dobré plodiny. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznam nehmotného dědictví lidstva UNESCO a je stále pěstována indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů v Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas, v kombinaci s neobvyklými show a show, po které začíná bláznivá párty. Rozmanitá hudba od rocku a rollu, přes rock a pop k latinským rytmům. Zde se natáčely scény pro kultovní komedii "Maska"! Vstupenka od cca 80 USD / osoba

kuchyně

Mexická kuchyně

Vyzkoušejte to, protože mexická kuchyně je skutečným tavícím kotlem chutí! Mexičané dovedně kombinují místní produkty, jako jsou rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s olejem, rýží, hovězím masem nebo ořechy, které přinesli dobyvatelé. Tímto způsobem vznikají kulinářské variace na základě různých produktů, jejichž základem je tortilla, a díky odvážné kombinaci ingrediencí jsou získány překvapivé účinky - perfektním příkladem může být pikantní omáčka z čokoládové mořské krupice .

Upozornění k přeletu

Všichni zákazníci, kteří využívají charterový let Cancun-Varšava, musí také letět do Mexika charterovým letem LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že zákazníci, kteří si zakoupili zpáteční cestu Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letem LOT, nemohou být odbaveni zpět na charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Víza

Cestovní pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret a ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

01. 11. - 16. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
60 202 Kč
01. 11. - 09. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
47 062 Kč
08. 11. - 23. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
71 587 Kč
08. 11. - 16. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
49 323 Kč
15. 11. - 23. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
50 850 Kč
15. 11. - 30. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
70 851 Kč
22. 11. - 07. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
78 472 Kč
22. 11. - 30. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
57 249 Kč
29. 11. - 07. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
53 593 Kč
06. 12. - 14. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
48 586 Kč
06. 12. - 21. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
67 624 Kč
13. 12. - 28. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
67 796 Kč
13. 12. - 21. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
42 176 Kč
20. 12. - 04. 01. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
99 646 Kč
20. 12. - 28. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
60 300 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč