Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek0
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek1
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek2
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek3
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek4
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek5
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek6
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek7
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek8
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek9
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek10
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek11
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek12
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek13
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek14
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek15
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek16
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek17
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek18
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek19
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek20
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek21
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek22
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek23
Senator Riviera Cancun Spa & Resort Obrázek24

Senator Riviera Cancun Spa & Resort

Mexiko - Cancún - Cancun
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Moderní hotel Senator Riviera Cancun Spa & Resort se nachází uprostřed mexické Selvy, cca 18 km od městečka Puerto Morelos (restaurace, bary, obchody). Mezinárodní letiště Cancún je vzdáleno cca 19 km.

Pláž
Hotel Senator Riviera Cancun Spa & Resort se nachází u dlouhé písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Upozornění!
V době zveřejnění katalogu byl hotel ve výstavbě a níže uvedený popis vychází z prezentace zaslané hotelovým řetězcem Playa Senator. Otevření hotelu je plánováno na prosinec 2019. Veškeré hotelové vybavení, pokoje a popis programu All Inclusive bude zveřejněno po otevření hotelu a v případě jakýchkoliv změn oproti popisu katalogu budou o nich klienti informováni soukromou zprávou.

Recepce s lobby, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, bary, zmrzlinárna a palačinkárna, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazénové zóny (pouze pro dospělé, hlavní, pro rodiny), bazén s vodními atrakcemi pro nejmladší děti (např. skluzavky, fontány), aquapark, miniklub a klub pro mládež, butiky, konferenční centrum. Hotel poskytuje plážové osušky - zdarma.

Pokoje
Hotel Senator Riviera Cancun Spa & Resort má 1044 pokojů různých typů. Všechny jsou luxusně zařízené a klimatizované. Pokoje jsou vybaveny polootevřenou koupelnou (vana, sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, minibarem a balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Pokoje s výhledem na bazénovou zónu, moře, selvu, aquapark nebo kombinaci těchto jmenovaných. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

- Senator Luxury Junior Suite - pro max. 4 osoby, v pokoji 1 postel king size nebo 2 postele queen size a pohovka.
- Senator Luxury Junior Suite Front Ocean View - pro max. 4 osoby, v pokoji 1 postel king size nebo 2 postele queen size a pohovka, výhled na oceán.
- Senator Family Theme Suite - pro max. 4 osoby, v pokoji 1 postel king size a palanda, pokoje od strany vodního parku.
- Senator Swim up Junior Suite - pro max. 4 osoby, v pokoji 1 postel king size nebo 2 postele queen size a pohovka, pokoje s přímým přístupem k bazénu.
- Senator Swim up Junior Suite VIBE - pouze pro dospělé, pro max. 3 osoby, v pokoji 1 postel king size a pohovka, pokoje s přímým vstupem do bazénu v zóně pro dospělé.
- Senator Swim up Junior Suite SKY - pouze pro dospělé, pro max. 3 osoby, v pokoji 1 postel king size a pohovka, pokoje s přímým vstupem do bazénu v 5. patře.
- Senator LOVE Junior Suite - pro max. 3 osoby, v pokoji 1 postel king size a pohovka, pokoje s vířivkou na terase, s výhledem na oceán (na 6. - 8. patře).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Místní i mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení mezi hlavními jídly.

Sport a zábava
Hotel Senator Riviera Cancun Spa & Resort organizuje denní i večerní animace pro děti i dospělé. V areálu hotelu: posilovna, nemotorové vodní sporty na pláži, motorové sporty na pláži (za poplatek), tenisový kurt (možný poplatek), minigolf, multisportovní hřiště. Za příplatek: ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.playasenator.com/destinos/cancun/

Náš názor
Poslední investice španělského hotelového řetězce Playa Senator v Karibiku, jehož záměrem je vytvořit moderní, luxusní hotel pro rodiny a páry (oddělené bazénovo-rekreační zóny, wellness pro dospělé, pro rodiny aquapark, pro nejmenší tzv. splash area). Řetězec Playa Senator se zaměřuje na komfortní pokoje (také pokoje s přímým vstupem do bazénu), vynikající jídlo připravené z pečlivě vybraných produktů a služby na vysoké úrovni. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem Dreamliner (přímý let) do Cancúnu, letištní poplatky, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 hotelových nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery z letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), péči polsky mluvícího delegáta na místě, služby zástupce Rainbow Tours během odbavování ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,50 USD za pokoj za noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje.

Program

První den
Sraz na letišti ve Varšavě na stanovišti Rainbow Tours 3 hodiny před odletem letadla. Charterový let do Cancúnu společnosti LOT (přímý let). Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady. Po příletu následuje pasové odbavení a setkání s delegátem, poté transfer do vybraného hotelu.

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, koupání a opalování a fakultativní výlety atd.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Let s charterovým letadlem typu LOT Dreamliner (přímý let do Varšavy).

Den 9 lub 16
Přílet do Polska.

Jiné

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu Sky baru, které jsou k dispozici na palubě letadla, jsou za poplatek. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšený váhový limit na zavazadla. Ve všech třídách je individuální palubní zábavní systém s osobním monitorem před každým sedadlem.  Více informací ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Výlety v okolí

Tajemný Chichen Itza a Valladolid

Celodenní výlet do Chichen Itza - předkolumbovského města založeného Mayy, zapsaného v roce 1988 na seznam světového dědictví UNESCO, av roce 2007 oznámil jeden ze sedmi nových divů světa. Během cesty můžete mimo jiné vidět nejznámější pyramida Kukulkan v Yucatánu, astronomická observatoř, největší v Peloponikově hřišti pro pelotu, Chrám tisíců sloupců a Jaguar. Je to také nejlepší místo pro obchod s řemesly a suvenýry. Prohlídkový program zahrnuje návštěvu jednoho z cenotů (populární krasové studny Yucatanu) s možností koupání, ochutnávky tequily v intimní lihovaru. Vrcholem dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oslavovaným jako "magické místo Mexika". Koloniální architektura tohoto městečka s tradičním trhem zvaným zocalo potěší každého (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

Mayský svět a Yucatan v kostce v Xcaretu

Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každého, kdo relaxuje na Yucatanu, kde se můžete setkat s opravdovým "charrem", mexickým kovbojem, tváří v tvář jaguárovi nebo tapirovi, fotit tukan, obdivovat přes 1000 druhů slepice, 30 druhů papoušků, extrémně butterflyarium, plavat v řece podzemních kilometrů a konečně poznat mayské zvyky, přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní vám poznat flóru a faunu Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, paprsky a manaty potěší nejnáročnější (volně plavat s delfíny nebo manta). Vyvrcholením pobytu v parku je unikátní divadelní představení "světelný zvuk", během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, sledujeme hru peloty, obdivujeme bohatou kulturu a hudbu různých států Mexika. Cena cca 130 USD / osoba

Coba a Tulum

Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých archeologických zón Maya v Yucatánu. V programu se vydejte na krásně umístěnou archeologickou zónu Coba, která se nachází v oblasti Yucatan Selwa (džungle). Navrhujeme odvážnější stoupání na nejvyšší 42metrovou pyramidu poloostrova. Program výletu čeká na vaši návštěvu a koupel v jeskynním cenote, kde můžeme obdivovat podmanivé vápencové formy - mimo jiné stalaktity a stalagmity. Druhá archeologická zóna, kterou dnes navštívíme - Tulum je nejzajímavějším místem v Yucatánu. Zřícenina předkolumbovského města Maya se slavným hradem Castillo (nebo hradem), který se tyčí na dvanáctimetrovém útesu Karibského moře, je velmi často přehlídkou poloostrova na obálkách průvodců (včetně oběda). Cena cca 120 USD / osoba

Rajský ostrov Yucatan - ostrov Contoy a ostrov Mujeres

Skutečný ráj pro každého, kdo miluje panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemný výlet lodí na opuštěném karibském ostrově Contoy, který patří do národního parku Yucatan. Je tedy pod ochranou, každý den sem nemůže přijít více než 200 lidí. Toto místo zaujme každého, kdo sem přijde - bohatou flóru a faunu na ostrově, ráj krajiny, relaxaci na nedotčené pláži, koupání v krystalickém moři je vše, co tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - ostrov žen. Jedná se o malý, okouzlující ostrov s majákem, intimní karibské město a chrám bohyně plodnosti Ixchel. Během cesty je možnost šnorchlování na korálových útesech (v závislosti na povětrnostních podmínkách, oběd zahrnutý v ceně zájezdu). Cena cca 130 USD / osoba

Sian Kaan

Národní biosférický park Sian Kaan je nepochybně rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místných lodí mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžeme v jejich přirozeném prostředí obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo paprsky. Součástí programu je také plavání v křišťálově karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování bohatých ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v loně přírody. Cena cca 190 USD / osoba.

Pro aktivní lidi

3 cenotes - Aventuras Mayas

Na Yucatánu je několik tisíc cenotů, jinými slovy krasové studny, vytvořené v důsledku vyplavování vápencových hornin dešťovou vodou. Cenoty byly hlavním zdrojem čerstvé vody pro Mayy, některé z nich měly také důležité rituální funkce. Potápění ve 3 cenotes - otevřené, jeskyně a moře. Určitě to bude velkým potěšením pro každého milovníka podmořského světa (slavná, výborná průhlednost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé formy vápence). Cena cca 90 USD / osoba

Objevte tajnou řeku

Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které vytvořily jedinečný zázrak přírody. Dvouhodinové plavání s průvodcem vám dává možnost objevit fantastické geologické formy v křišťálově čisté vodě (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

relaxace

Pátá Avenue v Playa del Carmen

Pátá Avenue v letovisku Playa del Carmen je nejmodernější adresou Yucatanu. Během dne je promenáda skvělým místem pro nákupy, po setmění se stává centrem nočního života.

Voladores - nebeské akrobaty

Seznamte se s krví předkrmovským náboženským obřadem, přes který tanečníci vířící ve vzdálenosti 30 m evokují déšť a žádají o dobré plodiny. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznam nehmotného dědictví lidstva UNESCO a je stále pěstována indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů v Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas, v kombinaci s neobvyklými show a show, po které začíná bláznivá párty. Rozmanitá hudba od rocku a rollu, přes rock a pop k latinským rytmům. Zde se natáčely scény pro kultovní komedii "Maska"! Vstupenka od cca 80 USD / osoba

kuchyně

Mexická kuchyně

Vyzkoušejte to, protože mexická kuchyně je skutečným tavícím kotlem chutí! Mexičané dovedně kombinují místní produkty, jako jsou rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s olejem, rýží, hovězím masem nebo ořechy, které přinesli dobyvatelé. Tímto způsobem vznikají kulinářské variace na základě různých produktů, jejichž základem je tortilla, a díky odvážné kombinaci ingrediencí jsou získány překvapivé účinky - perfektním příkladem může být pikantní omáčka z čokoládové mořské krupice .

Upozornění k přeletu

Všichni zákazníci, kteří využívají charterový let Cancun-Varšava, musí také letět do Mexika charterovým letem LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že zákazníci, kteří si zakoupili zpáteční cestu Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letem LOT, nemohou být odbaveni zpět na charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Víza

Cestovní pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret a ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

17. 01. - 25. 01. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
57 865 Kč
17. 01. - 01. 02. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
86 102 Kč
24. 01. - 08. 02. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
92 328 Kč
24. 01. - 01. 02. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
59 695 Kč
31. 01. - 15. 02. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
95 379 Kč
31. 01. - 08. 02. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
62 614 Kč
07. 02. - 15. 02. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
64 136 Kč
07. 02. - 22. 02. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
97 078 Kč
14. 02. - 22. 02. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
62 918 Kč
14. 02. - 29. 02. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
95 379 Kč
21. 02. - 29. 02. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
62 310 Kč
21. 02. - 07. 03. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
94 642 Kč
28. 02. - 07. 03. 2020 (9 dní)
Varšava All Inclusive
61 219 Kč
28. 02. - 14. 03. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
93 240 Kč
06. 03. - 21. 03. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
91 893 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč