Paříž

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování

** hotely - střední kvality, které se nachází na předměstí Paříže, v blízkosti stanice metra nebo příměstských vlaků RER.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitním TV.

Vybavení: v hotelu se obvykle nachází restaurace a bar.

Strava: kontinentální snídaně, večeře za příplatek.

Místní kategorie: **

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (3 noci), stravování: 3 snídaně, 4 večeře (za příplatek), turistický program (viz níže), služby průvodce, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (metro a RER), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) a jiné osobní výdaje. Orientační ceny vstupného: cca 180 EUR/os. (povinný poplatek placený průvodci formou balíčku).

Fakultativně - Noční Paříž - krátká prohlídka města, která večer nabírá jedinečné klima a uchvátí magickou atmosférou. Akce se koná v závislosti na dostupnosti míst, při min. počtu 15 zájemců. Celková cena: 15-20 EUR/os.

Program

Versailles • Louvre a Mona Lisa • Eiffelova věž - 300 m • Montmartre a Moulin Rouge • Elysejská pole - hlavní ulice světa • katedrála Notre-Dame

Den 1 
Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Německo a Belgii. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. 

Den 2
Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Prohlídka města: Muzeum voskových figurín (Musée Grévin), procházka přes Place Vendome k pařížské Opeře. Následně ubytování v hotelu a čas na odpočinek. (Program je realizován metrem a RER).

Den 3
Po snídani odjezd na prohlídku, kterou začneme v Louvru s nádhernou sbírkou děl evropského umění: mimo jiné Mona Lisa, Venuše Mélská (Venus de Milo), Okřídlené Vítězství Samothrace. Následně Eiffelova věž - nejslavnější železná konstrukce v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Výjezd výtahem do výšky téměř 300 metrů a možnost vidět mimořádné panorama - to je nezapomenutelný zážitek. Poté procházka po Elysejských polích (Champs-Elysées), nejznámější aleji světa zakončené Vítězným obloukem. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině.

Den 4
Po snídani začneme prohlídku ve Versailles - slavném komplexu palácových zahrad vytvořených Ludvíkem XIV., mimo jiné: Zrcadlový sál a apartmány Madame de Pompadour. Návrat do Paříže. Návštěva nejznámějšího pařížského pohřebiště - hřbitova Père-Lachaise, které je místem posledního odpočinku mnoha slavných lidí, jako např.: F. Chopina, E. Piaff, hraběnky Walewské, Abélarda a Héloisy. Dalším bodem programu je prohlídka Gare d'Orsay - impresionistického muzea, které se nachází v budově bývalého vlakového nádraží. Na závěr doporučujeme procházku po Montmartru, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti a náměstí Place du Tertre.

Den 5
Po snídani - program realizován městskou hromadnou dopravou. Návštěva ostrova Cité (Île de la Cité) - nejstarší části města, uvidíme mimo jiné: katedrálu Notre-Dame, největší památku sakrálního umění z 12. století uchvacující lehkostí architektury, nádhernými vitrážemi a složitě vyrobenými portály. Odjezd do Polska kolem 17:00 hodiny. Přejezd přes Belgii a Německo. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. 

Den 6
Příjezd do Polska v ranních hodinách (Torzym cca 9:00).

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. průvodce neprovází po muzejních objektech. Ve zvláštních případech možnost realizace programu městskou hromadnou dopravou (RER, metro).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/paryz/zakwaterowanie-par 

Nejbližší termíny do hotelu


09. 11. - 15. 11. 2019 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 402 Kč
21. 12. - 27. 12. 2019 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 402 Kč
25. 01. - 31. 01. 2020 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 346 Kč
15. 02. - 21. 02. 2020 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 518 Kč
14. 03. - 20. 03. 2020 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 290 Kč
28. 03. - 03. 04. 2020 (6 dní)
Poznań Snídaně
7 445 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč