Ubytování RAP Obrázek0
Ubytování RAP Obrázek1
Ubytování RAP Obrázek2
Ubytování RAP Obrázek3
Ubytování RAP Obrázek4
Ubytování RAP Obrázek5
Ubytování RAP Obrázek6
Ubytování RAP Obrázek7
Ubytování RAP Obrázek8
Ubytování RAP Obrázek9

Paříž - rodinné zábavní parky

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování 
** hotely
- střední kvality, které se nachází na předměstí Paříže, v blízkosti stanice metra nebo příměstských vlaků RER.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitním TV.
 
Vybavení: v hotelu se obvykle nachází restaurace a bar.
 
Strava: kontinentální snídaně. 

Místní kategorie: **

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přejezd autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (3 noci), stravování: 3 kontinentální snídaně, turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (metro a RER), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) - celkové náklady na účast v programu: cca 215 EUR/dospělá osoba a 165 EUR/dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci formou balíčku). Nezahrnuje: jiné osobní výdaje a fakultativní výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za příplatek cca 25 EUR/os.).

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Francie.

Název zájezdu v polském jazyce: Paryż - Rodzinne Parki Atrakcji 

Program

Zábava a poznávání - pro děti a rodiče • Disneyland Paris - nejlepší na světě • Aquaboulevard - odpočinek v bazénu • Asterix Park - síla smíchu a zábavy • relaxační plavba po řece Seině • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže

Den 1 
Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Německo a Belgii. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. 

Den 2
Příjezd do Paříže v odpoledních hodinách. Doporučujeme krátkou prohlídku města, během níž se vydáme na procházku po Montmartru, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge) a baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu metrem a/nebo RER. Následně ubytování v hotelu a čas na odpočinek.

Den 3
Po snídani celodenní pobyt (do 20:00-21:00) v Euro Disneylandu, největším zábavním parku pro děti a dospělé v Evropě. Skládá se ze 4 zemí: „Země fantazie - Fantasyland“ - mimo jiné s hradem Šípkové Růženky, „Pohraniční země - Frontierland“ - mimo jiné s nádhernou Velkou Hromovou horou, „Dobrodružný ostrov - Adventureland“ - mimo jiné Indiana Jones a Chrám zkázy a „Země objevů - Discoveryland“ - mimo jiné s krásnou ponorkou Nautilus kapitána Nema. Návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani vás pozveme do Aquaboulevaru, řetězce bazénů na jihu Paříže. Odpoledne doporučujeme procházku po nejslavnější aleji světa - Elysejských polích (Champs-Elysées) zakončené symbolem francouzské vojenské slávy - Vítězným obloukem (Arc de Triomphe). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 25 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině. Návrat do hotelu.

Den 5
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Astérix Parku postaveného podle vzoru slavného komiksu o dobrodružstvích přátelských Galů: Asterixe, Obelixe a jeho přátel. Mezi nejzajímavější atrakce patří: vesnice Asterixe (replika galské vesnice), starověké Řecko (palác Minóse a replika trojského koně) a římské město. Odjezd do Polska kolem cca 17:00 hodiny. Přejezd přes Belgii a Německo. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky.  

Den 6
Návrat do Polska v ranních hodinách (Torzym cca 9:00).

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po všech muzejních objektech. 
- 2. den zájezdu je program realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).
- V některých termínech je v případě malého počtu zájemců možné spojení skupiny se zájezdem Paříž Classique - to znamená, že klienti cestují jedním autokarem a nocují v jednom hotelu; každá skupina zůstává v péči svého individuálního průvodce zájezdu. Informace o spojení skupiny bude k dispozici v rezervačním systému cca 5 dní před odjezdem.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč