Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek0
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek1
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek2
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek3
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek4
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek5
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek6
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek7
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek8
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek9
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek10
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek11
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek12
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek13
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek14
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek15
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek16
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek17
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek18
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek19
Ubytování RSM (FORTUNA) Obrázek20

Plavba po Thajském zálivu (Indočínské sestry)

Singapur - Singapur
Poznávací
Zájezd typu plavba

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Loď - Costa Fortuna**** - velká výletní loď, postavená v roce 2003, patřící do flotily italské lodní společnosti „Costa Cruises“. Loď se skládá z 17 palub (včetně 13 pro pasažéry), je 272 m dlouhá a posádka se skládá z více než 1030 osob. Loď může vzít na palubu 3470 pasažérů.

Hotely: 1 noc - v Singapuru nebo okolí v hotelu **/*** se snídaní ve dvoulůžkových pokojích, 7 nocí - na lodi **** dobrého standardu ve vybraných (za poplatek) typech kajut; kajuty pro dvě osoby s koupelnou (popis kajuty a lodě je uvedeno výše

Vybavení: recepce, výtahy, mini nákupní galérie (duty-free), 4 restaurace (1 a'la carte a 3 bufetové), 11 barů, noční klub (diskotéka), kasino „Neptunia“, 4D kino, tříúrovňové divadlo, 4 venkovní bazény (včetně 1 s výsuvnou střechou), 1 brouzdaliště, skluzavka, 5 vířivek, prosluněná terasa s lehátky (ručníky u bazénů), multifunkční sportovní hřiště (volejbal, basketbal), běžecká stezka, wellness centrum a kosmetický salon, posilovna, místnost s videohrami, internet (za příplatek), zdravotnické centrum (za příplatek), fotograf. Pro děti: miniklub pro děti a mládež (rozdělení podle věkových skupin). Na lodi jsou organizovány různé animace: sportovní hry, vystoupení, živá hudba apod. 

Upozornění! Během některých večerních a tematických akcí jsou vyžadovány společenské šaty; stojí za to si vzít oblečení nebo drobné doplňky v bílé, černé, červené a zelené barvě.

DŮLEŽITÉ: Služby jako: internet, fax, telefon, masáže, kosmetické procedury, prádelna, lékařské služby, kurzy s instruktorem atd. jsou za příplatek. Na lodi jsou akceptovány kreditní karty. 

Kajuty: 1358 kajut různých velikostí a standardů. Hlavní druhy kajut: vnitřní (bez okna), vnější (s oknem nebo „kruhovým oknem“) a vnější s balkonem. Všechny kajuty jsou vybaveny dvěma samostatnými postelemi nebo jednou manželskou postelí. Mají: koupelnu (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), toaletní stolek, TV, mini trezor a klimatizaci. Většina kajut je vybavena dodatečným sklápěcím lůžkem (na vyžádání).
- Vnitřní kajuta bez okna (cca 12 - 14 m²). Nachází se na palubách 1, 2, 6 nebo 9.
- Vnější kajuta s oknem nebo „kruhovým oknem“ (cca 18 m²). Nachází se na palubách 1, 2, 7 nebo 8. V závislosti na umístění kajuty (paluby) mají okna různé rozměry, tvary (možné „kruhové okno“) a výhledy.
- Vnější kajuta s balkonem (cca 20 m²). Nachází se na palubě 6.

Strava  
V ceně: 3 jídla - snídaně, obědy/lunche a večeře v hlavních a bufetových restauracích.
Za poplatek: kulinářská nabídka ostatních restaurací; nápoje k obědům, večeřím a mezi jídly, alkoholické nápoje (alkohol se prodává osobám starším 21 let, osobám ve věku 18 - 20 let - se souhlasem zákonných zástupců). Možnost zakoupení na lodi dalších balíčků All Inclusive s nápoji (nealkoholické balíčky nebo zohledňující určité alkoholické nápoje). Cena balíčku All Inclusive je od cca 18 EUR/os./den (nápoje pouze k jídlu - obědu a večeři) do cca 46 EUR/os./den (balíček s nápoji a minibarem). Podmínkou využití balíčku All Inclusive je jeho nákup všemi cestujícími v kajutě během celé plavby. Na lodi platí zákaz přinášení nápojů (včetně alkoholických) zvenčí.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Singapur - Varšava (možnost přestupů), letištní taxy, přístavní taxy, ubytování v okolí Singapuru: v 3* hotelech - 1 noc, stravování během pobytu v Singapuru (nebo okolí): snídaně; ubytování během plavby: na 4* lodi - 7 nocí ve vybraných typech kajut (za příplatek) s celodenním stravováním (program full board); kajuty pro 2 osoby s koupelnou (popis kajut, lodě, stravování - viz níže); možnost využití většiny atrakcí na palubě, transfery klimatizovaným autokarem/autobusem, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během realizace programu a na lodi během plavby, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: povinný poplatek za služby na palubě a spropitné pro posádku lodi a v Singapuru - cca 90 EUR/os. - povinné poplatky placené v hotovosti na místě; fakultativní výlety nabízené během plavby, další osobní výdaje a ostatní náklady, jež nejsou výše zahrnuty. 

Víza

Pas by měl platit min. 6 měsíců od ukončení cesty.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč