Ubytování PDS Obrázek0
Ubytování PDS Obrázek1
Ubytování PDS Obrázek2
Ubytování PDS Obrázek3
Ubytování PDS Obrázek4
Ubytování PDS Obrázek5
Ubytování PDS Obrázek6
Ubytování PDS Obrázek7
Ubytování PDS Obrázek8
Ubytování PDS Obrázek9

Pohádková Paříž

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Ubytování
Skromnější hotely turistické třídy - všechny se nachází v blízkých předměstích Paříže, v blízkosti stanice metra nebo RER.

Pokoje
Dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitní TV.

Strava
Kontinentální snídaně (podávané na sladko v hotelové restauraci, většinou croissant/rohlík, džem, káva nebo čaj).

Místní kategorie
**

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Paříž - Polsko, letištní taxy, transfery autokarem: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně (servírované na sladko), turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 
Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (RER a metro), transfery z/do Disneylandu, systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin). Celkové náklady na účast v programu: cca 263 EUR/os. dospělá osoba a cca 233 EUR/os. dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci formou balíčku). Nezahrnuje: jiné osobní výdaje a fakultativní výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za příplatek cca 25 EUR/os.).

Název zájezdu v polském jazyce: Bajkowy Paryż
Kód zájezdu: PDS

Program

Disneyland Paris • Studio Walta Disneyho • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže • akvárium Cinéaqua!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra města. Procházka po Montmartre, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu.

Den 2
Po snídani odjezd na celý den (do 20:00-21:00) do Euro Disneylandu, největšího zábavního parku pro děti a dospělé v Evropě, skládajícího se ze 4 zemí „Země fantazie - Fantasyland“ - pohádková země s hradem Šípkové Růženky, „Pohraniční země - Frontierland“ - známá z westernů Divokého západu s nádhernou Velkou Hromovou horou, „Dobrodružný ostrov - Adventureland“ - země lovců pokladů a Chrám zkázy Indiana Jonese a „Země objevů - Discoveryland“ - technologie a svět budoucnosti s krásnou ponorkou Nautilus kapitána Nema. Návrat do hotelu na přenocování.

Den 3
Po snídani odjezd na celodenní prohlídku studia Walta Disneye, kde vznikly nejslavnější inscenace. Komplex je rozdělen do 4 hlavních zón: „Font Lot“ - obrovský filmový plán zachovaný ve stylu amerických 40. let 20. století, kde se lze setkat s nejslavnějšími Disneyho hvězdami, včetně Mickey Mouse. V „Toon Studio“ se seznámíme s tajemstvím vytváření animovaných filmů. Pro změnu v „Production Courtyard“ nás zase speciální vlak vezme na cestu krajinou rekvizit a filmových dekorací. Země zvláštních efektů „Back Lot“ zajistí nezapomenutelný zážitek díky úchvatné kaskadérské show. Návrat do hotelu na přenocování.

Den 4
Po snídani přejezd do Paříže; návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov Saint Louis, kde se zastavil čas. V klidných uličkách se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Cestou budeme mít možnost vidět katedrálu Notre-Dame (zvenčí). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 25 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Vydáme se také do obrovského akvária Cinéaqua, ve kterém žije 10 000 druhů ryb, včetně exotických ryb a korálů. Největší atrakcí akvária je otevřený bazén, který umožňuje krmení a hlazení ryb. Návrat do hotelu na přenocování.

Den 5
Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech. 
- 1. a 4. den zájezdu je program realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč