Sandra Spa Obrázek0
Sandra Spa Obrázek1
Sandra Spa Obrázek2
Sandra Spa Obrázek3
Sandra Spa Obrázek4
Sandra Spa Obrázek5
Sandra Spa Obrázek6
Sandra Spa Obrázek7
Sandra Spa Obrázek8
Sandra Spa Obrázek9
Sandra Spa Obrázek10
Sandra Spa Obrázek11
Sandra Spa Obrázek12
Sandra Spa Obrázek13
Sandra Spa Obrázek14
Sandra Spa Obrázek15
Sandra Spa Obrázek16
Sandra Spa Obrázek17
Sandra Spa Obrázek18
Sandra Spa Obrázek19
Sandra Spa Obrázek20
Sandra Spa Obrázek21
Sandra Spa Obrázek22
Sandra Spa Obrázek23
Sandra Spa Obrázek24
Sandra Spa Obrázek25

Sandra Spa

Polsko - Krkonoše - Karpacz
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Komplex Sandra Spa v Karpaczi se nachází v centru města na úpatí Sněžky. Díky své poloze umožňuje užít si jak blízkost centra, tak i klid a ticho s nádhernými výhledy na hory. 

Vybavení
Velký komplex obklopený udržovanou zahradou. V areálu objektu se nachází recepce, restaurace, venkovní parkoviště, wellness centrum (za poplatek) s rozsáhlou wellness nabídkou plnou různých masáží a procedur. Najdeme zde mimo jiné: bazény, termální koupaliště, umělou řeku, finskou a švédskou saunu, několik druhů koupelí nebo ledovou jeskyni. 

Pokoje
Objekt nabízí ubytování v moderně a vkusně zařízených standardních dvoulůžkových pokojích s koupelnou (WC, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem a trezorem. Každý pokoj má krásný výhled do okolí. 

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu v hotelové restauraci. Nápoje k jídlu za příplatek. 

Sport a zábava
Rainbow organizuje v turistické destinaci celou řadu aktivit pro dospělé. Pokud budete chtít, pak Vás první den pozveme na procházku po okolí, během níž se seznámíte s nejzajímavějšími místy ve vaší prázdninové destinaci a během integračního večera se budete moci setkat s dalšími rekreanty. Každodenní lekce stretchingu Vám poskytnou velkou porci energie na celý den. Během dovolené se také budete moci zúčastnit kurzů nordic walkingu a dozvědět se o léčivé síle jógy. Mezi další aktivity, které organizují naši specialisté patří např. pilates, zumba, taneční a kulinářské workshopy a rukodělné dílny. 

V období 11.6. - 18.9.2021 Rainbow také organizuje animace pro děti ve Figloklubu pod vedením kvalifikovaných animátorů. Figlokluby a naši animátoři jsou specialisty na skvělou zábavu! Po dobu 6 dnů v týdnu vezmou děti do úžasného světa představivosti a aktivit. Na nejmenší hosty čeká nespočet hlavolamů, expedic, divokých tanců, různých výtvarných a divadelních aktivit, her a zábav vedených v bezpečné atmosféře. Animátoři, kteří zohledňují různé potřeby dětí, navrhují širokou škálu atrakcí pod širým nebem i v našem Figloklubu, který se nachází v destinaci a je k dispozici každý den kromě sobot. 

Hotel neorganizuje animační program, ale nabízí mnoho atrakcí, jako např.: tenisový kurt (za poplatek), basketbalové hřiště, minigolfové hřiště, posilovnu, kulečník, bowlingové dráhy (za poplatek) a venkovní dětské hřiště. Hotel má také půjčovnu kol (za příplatek). Mezi dostupné atrakce patří také aquapark o celkové ploše 1000 m². V jeho areálu se nachází skluzavky, vířivka, dětský bazén, vodní hřiště a suchá sauna „Ruska Bania“. V létě je navíc otevřen venkovní bazén. 

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.sandra.karpacz.pl/

Náš názor
Hotel Sandra SPA nacházející se v horách je ideálním místem pro celkovou relaxaci, dovádění v bazénech aquaparku a plnou biologickou obnovu a regeneraci.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, (telefonickou) službu delegáta. 

Základní cena nezahrnuje: cestovní náklady, pojištění následků nehod (NNW) a zavazadel, pobytovou taxu, fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Karkonosze - wczasy
Kód zájezdu: PLK

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny.

Program

Den první
Příjezd do vybraného objektu. Ubytování.
 
Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v horských oblastech obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:30 - 16:30

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.3 Kč