Portugalské variace

Portugalsko
Poznávací
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Mezinárodní animace
V/blízko centra
S výhledem na moře
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Tryp Lisboa Caparica Mar se nachází v letovisku Costa da Caparica u promenády s restauracemi, bary a obchody. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu, spojení s přístavem (červenec-srpen), odkud několikrát denně vyplouvají lodě do lisabonské čtvrti Belém. Na letiště v Lisabonu je to cca 15 km od hotelu Tryp Lisboa Caparica Mar.

Pláž
Hotel Tryp Lisboa Caparica Mar se nachází cca 50 m od písečné, široké, téměř 12 km dlouhé pláže Praia da Caparica (pozvolný vstup do oceánu, přechod přes ulici). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 15 EUR/set).

Vybavení
Recepce, lobby, 1 budova, 8 pater, výtahy, hlavní restaurace (pokrmy podávány formou bufetu), bary, bazén s oddělenou části pro děti (sladká voda), lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, dětská herna, hlídání dětí (za poplatek), konferenční místnosti, prádelna, půjčovna aut. Hotel Tryp Lisboa Caparica Mar poskytuje plážové osušky - zdarma (záloha cca 10 EUR).

Pokoje
V hotelu Tryp Lisboa Caparica Mar se nachází 352 pokojů rozmístěných v 8podlažní budově. Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, trezorem (zdarma, dostupný na recepci), s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka do 2 let - zdarma (dítě se započítává do maximální obsazenosti pokoje).
- Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 4 osoby (v sestavě 2+2, s možností přistýlek v podobě palandy). Možnost příplatku za pokoje s výhledem na moře, ale nejsou k dispozici pro ubytování 2 + 2.

Strava
HB Plus: snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. K večeři se podává láhev vína a láhev vody ke každému stolu, místní pivo, nealkoholické nápoje (v ceně). V hodinách od 17:00-23:00 místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech určených hotelem (víno, pivo, osvěžující nápoje).

Sport a zábava
Animační program pro děti a dospělé, živá hudba v průběhu prázdnin. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek): vodní lyže, kitesurfing, windsurfing, surfing.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky: www.everhotels.com

Náš názor
Blízkost Lisabonu a fantastická pláž nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku. Je to ideální místo k prázdninovému odpočinku. Doporučujeme!

Upozornění
Turistický poplatek 2 EUR/os./za každý den pobytu bude vybírán na recepci při ubytování. Platí pro osoby starší 13 let.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/portugalskie-wariacje/tryp-lisboa-caparica-mar

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem během poznávací části, ubytování (7 nocí), stravování: snídaně a večeře, turistický program (viz níže), služby polského průvodce během poznávací části, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní pobytovou taxu v hotelech v Lisabonu (cca 1 EUR/os./den), vstupné, poplatky za místní průvodce, systém Tour Guide, další jídla, nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupenek, služeb místních průvodců, spropitného pro řidiče, systému Tour Guide - cca 110 EUR/os.

Program

Bohatá historie Lisabonu - kláštery UNESCO: Tomar a Batalha - chvíle rozjímání ve Fatimě - Sintra a Národní palác - drsné pobřeží Cabo da Roca - pro zájemce pobyt na Costa da Caparica nebo na Lisabonském pobřeží

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Lisabonu. Transfer do hotelu na Costa da Caparica. Večeře a přenocování. Klienti, kteří přiletí v pozdních večerních hodinách nemají v tento den večeři. 

Den 2
Po snídani informativní schůzka s průvodcem. Odpoledne jsou účastníkům k dispozici fakultativní výlety.

Den 3
Po snídani přejezd do Lisabonu a prohlídka hlavního města Portugalska. V programu mimo jiné: čtvrti Baixa a Alfami, mistrovská architektura výtahu sv. Justýny, slavná promenáda Rua Augusta, katedrála la Se. Následně zveme na vyhlídkové místo u zámku sv. Jiřího, odkud se rozprostírá nádherný výhled na Lisabon. Po prohlídce panorama města volný čas - příležitost ochutnat portugalské lahůdky, např. slavnou bacalhau (tresku). Dalším bodem programu bude Belémská čtvrť: klášter sv. Jeronýma (UNESCO), Belémská věž, Větrná růžice a pomník zeměpisných objevů připomínající slavné portugalské dobyvatele: Jindřicha Mořeplavce, Vasco da Gamu, Ferdinanda Magellana. Posledním bodem programu bude výstavní areál Expo’98. Obzvlášť doporučujeme nádherné oceanárium Pavilhão dos Oceanid - komplex 5 velkých akvárií, ve kterých se nachází mořská flóra a fauna: od sardinek po žraloky, tučňáky a korály. Večer návrat do hotelu, večeře a přenocování. Pro zájemce za poplatek Fado večer (cca 40 EUR/os.).

Den 4
Po snídani přejezd do Sintry. Je to jedno z nejkrásnějších měst v této části Portugalska, je zapsáno na seznamu UNESCO. Město obklopeno horami uchvacuje klikatými uličkami a památkami. Návštěva symbolu Sintry - Národního paláce s charakteristickými komíny. Následně přejezd na Cabo da Roca, což je nejzápadnější bod kontinentální Evropy. Roztrhané skály 140 m vysokého útesu a vlny Atlantského oceánu, který do skal proniká, vytvářejí nezapomenutelnou scenérii. Na zpáteční cestě přejezd přes letoviska Lisabonského pobřeží - Cascais a Estoril. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 5
Po snídani návštěva města Tomar, ve kterém se nachází klášterní komplex Řádu Krista, který je zapsán na seznamu UNESCO. Prohlídka kláštera a procházka uličkami města. Přejezd do Fatimy, kde navštívíme svatyni Panny Marie Růžencové, ve které je oltář se zobrazením scény Zjevení třem dětem: Lucii, Franciscovi a Jacintovi. Upozornění! Do baziliky nelze vstoupit v kloboucích, šortkách, atd. - je nezbytné skromné ​​oblečení. Dalším bodem programu bude město Batalha (UNESCO). Návštěva kláštera Santa Maria da Vitoria, který byl postaven na počest vítězství krále Jana I. nad Španěly u nedaleké osady Aljubarrotou. Klášter je považován za skvost pozdní gotiky. Skládá se mimo jiné z: trojlodní baziliky s příčnou lodí, kaple Zakladatele, kde byl pohřben král Jan I. s manželkou Filipou z Lancasteru; Královského podloubí s bohatě zdobenými kružbami nebo Nedokončené kaple. Návrat do hotelu, večeře a přenocování.

Den 6 - 7
Pobyt na Costa da Caparica. 

Den 8
Snídaně a vystěhování.
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště v Lisabonu. 
- Klienti pokračující v pobytu na Lisabonském pobřeží - vystěhování. Transfer do vybraného hotelu (v některých termínech doprava letecky).
- Klienti pokračující v pobytu v hotelu Tryp Lisboa Caparica Mar - volný čas.

Upozornění k programu
- Prohlídka se koná ve středu, čtvrtek a pátek.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- V hotelech v Lisabonu je při ubytování vybírána pobytová taxa - cca 1 EUR/os./den (poplatek platí pro osoby starší 13 let).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE 
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/portugalskie-wariacje/tryp-lisboa-caparica-mar 

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu


28. 07. - 05. 08. 2019 (9 dní)
Katovice HB Plus
22 848 Kč
29. 07. - 06. 08. 2019 (9 dní)
Varšava HB Plus
21 263 Kč
04. 08. - 12. 08. 2019 (9 dní)
Katovice HB Plus
20 653 Kč
05. 08. - 13. 08. 2019 (9 dní)
Varšava HB Plus
22 048 Kč
11. 08. - 19. 08. 2019 (9 dní)
Katovice HB Plus
20 217 Kč
12. 08. - 20. 08. 2019 (9 dní)
Varšava HB Plus
22 240 Kč
18. 08. - 26. 08. 2019 (9 dní)
Katovice HB Plus
21 017 Kč
19. 08. - 27. 08. 2019 (9 dní)
Varšava HB Plus
21 436 Kč
26. 08. - 03. 09. 2019 (9 dní)
Varšava HB Plus
21 868 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč