Tivoli Marina Portimao Obrázek0
Tivoli Marina Portimao Obrázek1
Tivoli Marina Portimao Obrázek2
Tivoli Marina Portimao Obrázek3
Tivoli Marina Portimao Obrázek4
Tivoli Marina Portimao Obrázek5
Tivoli Marina Portimao Obrázek6
Tivoli Marina Portimao Obrázek7
Tivoli Marina Portimao Obrázek8
Tivoli Marina Portimao Obrázek9
Tivoli Marina Portimao Obrázek10
Tivoli Marina Portimao Obrázek11

Tivoli Marina Portimao

Portugalsko
Pobytový
Studio
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
V/blízko centra
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Tivoli Marina Portimao patří ke známému hotelovému řetězci Tivoli. Nachází se ve městě Portimao u jachtařského přístavu, cca 200 m od krásné písečné pláže a slavné části Portimao - Praia da Rocha. V blízkosti hotelu najdete jedny z nejlepších rybích restaurací v Portimao a Praia da Rocha, bary, kavárny a obchody. Letiště ve Faro je vzdálené cca 70 km.

Pokoje  
Hotel Tivoli Marina Portimao nabízí klimatizované, pohodlné pokoje, apartmány různých typů jsou rozmístěny ve 3 částech hotelu (oddělené přístavem), v centrální (hlavní), severní (na konci přístavu) a jižní (nejblíže k pláži), v odstupu cca 100 m.
- Pokoje typu Studio - (cca 40 m²) - nachází se ve všech třech částech hotelu, pro max. 3 osoby, s vlastním sociálním zařízením (fénem, toaletními potřebami), satelitním TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek, vyžadována záloha cca 10 EUR), kuchyňským koutem (elektrický sporák, kávovar a rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba (potvrzení), nádobí na vaření a servírování), s balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Wi-Fi na pokojích za poplatek (cca 10 EUR/den). Dětská postýlka pro dítě do 2 let zdarma (po potvrzení). 
- Apartmán s 1 ložnicí - (cca 60 m²) - nachází se v centrální a jižní části hotelu, pro max. 4 osoby, oddělená ložnice, obývací pokoj se sedací soupravou, ostatní vybavení stejné jako ve studiu.

Vybavení 
Recepce, lobby, restaurace (v centrální části), bar, bar u bazénu (otevřen pouze v létě), hlavní bazén a dětský bazén v centrální části, malý bazén v severní části (v bazénech mořská voda), sluneční terasa s lehátky a slunečníky u bazénů, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), konferenční místnost, půjčovna aut, parkoviště a garáž. Wi-Fi na recepci a pokojích za poplatek (cca 10 EUR/den). Hotel Tivoli Marina Portimao poskytuje plážové osušky (vyžadována záloha cca 50 EUR). Na pláži lehátka a slunečníky za poplatek cca 8 EUR/osoba.

Strava
Snídaně formou švédských stolů. Možnost večeře za příplatek.

Sport a zábava
Zdarma profesionální posilovna. Za poplatek vodní sporty na pláži, potápěčská škola.

Místní hodnocení
****

Náš názor
Velmi kvalitní hotel oceňované sítě Tivoli, jehož nespornou výhodou je skvělá poloha přímo v přístavu Praia da Rocha, jejíž pláž je považována za vizitku celého Algarve. Hotel Tivoli Marina Portimao je pěkným místem pro rodinnou dovolenou nebo dovolenou pro pár. Zveme Vás k prozkoumání místních restaurací Portimao, kde se můžete skvěle najíst za málo peněz.

Jiné
www.tivolihotels.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE (obecné informace)

Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst kde si můžete vyměnit peníze.

Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.

Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.

Úřední jazyk
Portugalština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 

Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.

Lokality v regionu Algarve:

Albufeira - nejznámější a nejrozsáhlejší středisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.

Alvor – nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek.Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.

Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistické čtvrti Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha  je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.

Carvoeiro - malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou, s krásnou pláží a topografií a‘la Portofino. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.

Odlety z: Waršavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz na letišti dvě hodiny před plánovaným odletem u odbavovacího stánku Rainbow Tours. Aktuální časy odletů si zkontrolujte na r.pl/rozklady.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Skvělý hotel s perfektní polohou 29. 04. 2019

Velmi příjemný čtyřhvězdičkový hotel, do kterého se v moc rádi vracíme. Opět jsme měli krásný týdenní pobyt a bylo hezké se zase setkat se spoustou známých tváří. Přivítání bylo srdečné a milé... Číst zbytek recenze

Naše šestá návštěva Tivoli Marina Portimao 13. 04. 2016

Umístění tohoto hotelu je prostě skvělé! Přímo v přístavu, v bezprostřední blízkosti nejkrásnější pláže Algarve - Praia da Rocha. Bezkonkurenční! Od té doby, co jsme tento hotel objevili, se sem... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč