Ubytování BSF Obrázek0
Ubytování BSF Obrázek1
Ubytování BSF Obrázek2
Ubytování BSF Obrázek3
Ubytování BSF Obrázek4
Ubytování BSF Obrázek5
Ubytování BSF Obrázek6
Ubytování BSF Obrázek7
Ubytování BSF Obrázek8
Ubytování BSF Obrázek9
Ubytování BSF Obrázek10
Ubytování BSF Obrázek11
Ubytování BSF Obrázek12

Přirozeně krásná

Brazílie - Rio de Janeiro
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Hotely:
- v Rio de Janeiru hotel (4 nebo 5 nocí) - nachází se cca 100 - 400 m od Copacabany nebo Ipanemy (v karnevalovém období možnost ubytování v hotelu 100 - 300 m od pláže Flamengo)
- ve Fortaleze (1 noc)
- v Jerioceara (2 noci)
- v Atins (1 noc)
- v Parnaíba (1 noc)
- v Barreirinhas (1 noc)

Pokoje: dvoulůžkové pokoje s koupelnou, s možností 1 přistýlky.

Ubytování zahrnuje: 
Pro odlety z Polska ve čtvrtek - 10 nocí (první noc ze čtvrtka na pátek). 
Pro odlety z Polska v neděli - 11 nocí (odlet z Polska v neděli, přílet do Ria v pondělí v časných ranních hodinách. První noc z neděle na pondělí). 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linko do Fortalezy (s přestupem na jednom z evropských letišť), vnitřní přelety (možnost přeletů s přestupy), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), (12 nocí), stravování dle programu: snídaně + večeře nebo oběd/lunch box, služby průvodce v Brazílii, balíček pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštěvovaných objektů, fakultativní výlety a jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu - cca 220 USD/os. (včetně spropitného pro místní průvodce a řidiče).

Název zájezdu v polském jazyce: Z natury piękna
Kód zájezdu: BSF

Program

Fortaleza • červeno-oranžové útesy Morro Branco • západ slunce na duně Por do Sol • cestování džípy • houpací sítě zavěšené nad vodou • kapybary, lenochodi, opice, ibisy rudé • pohádkové Lencoish Maranheses - písečné duny s lagunami • koloniální Olinda • nejkrásnější pláže Brazílie - Porto de Galinhas • kříšťálová voda, korálové útesy, pláže • místní přelety v ceně

 

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu z Brazílie.  Upozornění! Informace o cestovním pasu (číslo pasu, datum vydání a datum ukončení platnosti) musí být vyplněny na rezervaci do maximálně 14 pracovních dnů před datem odletu. Pokud se prodej uskuteční později, prosíme o neprodlené doplnění těchto údajů. 

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč