Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek0
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek1
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek2
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek3
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek4
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek5
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek6
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek7
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek8
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek9
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek10
Casuarina Resort & SPA okruh Rajská dovolená Obrázek11

Rajská dovolená

Mauricius
Poznávací + pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Westin Turtle Bay Resort & SPA

Poloha
Hotel Westin Turtle Bay Resort & SPA se nachází na severo-západním pobřeží ostrova Mauritius, nedaleko od nejpopulárnějších atrakcí v regionu, včetně muzea cukru a Botanické zahrady Pamplemousses. Nachází se mezi Grand Bay, známý pro své bary a nočních kluby, a hlavním městem - Port Louis, s velkým výběrem obchodů a zábavy. Hotel Westin Turtle Bay Resort & SPA je umístněn na pláži v odlehlé zátoce Turtle Bay. Vzdálenost od Port Louis je 15 km a letiště 60 km.

Pláž
Hotel Westin Turtle Bay Resort & SPA se nachází přímo na krásné pláži se zlatým pískem, chráněné mořské fauny, převažují zde ideální podmínky, např. Chcete-li praktikovat šnorchlování. Pro hosty jsou lehátka a slunečníky - zdarma

Vybavení
Recepce s prostornou vstupní halou, 4 restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény (jeden s výhledem na oceán, druhý přímo na pláži), lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Westin Turtle Bay Resort & SPA byl otevřen v roce 2014, nabízí 190 komfortních, dobře vybavené dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky pro dítě) s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu.
Deluxe pokoje - 63m2
Grand Deluxe pokoje - 76 m2 
Junior Suite - 124 m2, s oddělenou částí denního odpočinku.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem, trezorem, individuálně nastavitelnou klimatizací, mini-barem (za poplatek), příslušenství pro přípravu kávy a čaje, žehličkou a žehlicím prknem.

Stravování
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Nápoje navíc za poplatek. Možnost doplatku do plné penze (obohacený s obědem) nebo All Inclusive.

Sport a animační programy
Zákazníci mohou zdarma využívat posilovnu (24hod), tenisový kurt, vodní lyžování, kánoe, šlapadla a čluny se skleněným dnem. Za poplatek mohou využívat služby nabízené v potápěčském centru v sousedním hotelu Le Meridien. Součástí komplexu je také lázeňské centrum (za poplatek), které nabízejí masáže, manikúru, pedikúru a kosmetické procedury pro obličej a tělo.

Internet
V hotelu Westin Turtle Bay Resort & SPA je bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech pokojích i v celém hotelu.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.westinturtlebaymauritius.com/

Náš názor
Nový a moderní hotel známé síťe WESTIN doporučujeme náročným zákazníkům. Velmi prostorné pokoje poskytují pohodlí a komfort klidu a četné turistické atrakce v této oblasti vám nedovolí se nudit. Hotel byl velmi chválen našimi turistů v sezóně 15/16. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet pravidelnou klinkou na Mauricius (s přestupem v jednom z evropských přístavů), transfery: letiště - hotel - letiště, program viz níže, letištní taxy, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na vybraném termínu - 7 nebo 14 nocí, strava: snídaně a večeře), služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polsky mluvícího průvodce - vedoucího skupiny během poznávací části zájezdu, balíček pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety pro zájemce (jak je uvedeno v popisu), další jídla a nápoje a jiné osobní výdaje. Náklady na účast v programu (povinný poplatek na místě) jsou ve výši cca 170 EUR/osoba a zahrnují: vstupenky, odletové taxy, průvodce a spropitné.

Program

Port Louis • pták Dodo - symbol ostrova • země sedmi barev • tyrkysové laguny • korálové útesy • obří želvy v parku Casela • Viktorie královská • aktivní odpočinek, potápění, rybaření, parasailing • možnost výběru jednoho ze šesti hotelů během objezdu

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Den 2
Přílet na Mauricius, transfer do hotelu. Ubytování v hotelu dle začátku ubytovacího dne. Volný den na odpočinek a aklimatizaci. Dovolená na Mauriciu je skvělým nápadem jak strávit evropskou zimu v teplém, příjemném klimatu. Ostrov má hodně co nabídnout. Kromě nádherných pláží se světlým, měkoučkým pískem a tyrkysovou vodou uvidíte nádherné korálové útesy, tropické rostliny, zajímavá zvířata a četné přírodní kuriozity, jako například zemi sedmi barev v okolí pohoří Chamarel. Ve večerních hodinách večeře v hotelu.

Den 3
Snídaně. Návštěva hlavního města ostrova - Port Luis. Prohlídku začneme u Aapravasi Ghat - skupiny budov zapsaných v roce 2006 na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO, které v letech 1849 - 1923 sloužily jako vstupní brána pro ekonomické migranty z Indie. Toto je jedno z mála míst tohoto druhu na světě. Dále se vydáme k pevnosti Fort Adelaide (známe jako Citadela). Z pevnosti z roku 1834 se rozprostírá nádherný výhled na hlavní město a hory Moka. Následně přejezd centrem města s koloniální architekturou včetně divadla a budovy parlamentu. Následně se vydáme do Blue Penny Museum, věnované historii a umění ostrova. Sbírka obsahuje starožitné námořní mapy, obrazy, sochy, rytiny a známky, včetně příkladů známých poštovních známek v hodnotě jednoho a dvou centů vydaných v roce 1847 na Mauriciu. Tyto známky, vytištěné v množství 500 kusů technikou hlubotisku, jsou považovány filatelisty za jedny z nejcennějších na světě a mimořádnosti jim dodává fakt, že s největší pravděpodobností zůstalo pouze 27 exemplářů na celém světě. Následně návštěva Le Caudan Waterfront - moderního centra města a volný čas na tržišti, kde si můžete koupit čerstvé ovoce a zeleninu, ale také suvenýry za příznivé ceny. Na závěr dne uvidíme Eureka House z 19. století, koloniální dům postavený v roce 1830. Nachází se u řeky Moka a je příkladem bohatství aristokracie. Má 109 dveří a oken. V současné době je muzeem, které je krásně začleněné do zahrady anglického stylu. Poblíž se nachází vodopád. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 60 km)

Den 4
Snídaně. Na začátek se vydáme se vydáme do nestarší botanické zahrady na jižní polokouli a jedné z nejkrásnějších v této části světa, která zabírá plochu téměř 33 ha. Doporučujeme shlédnout krásné exempláře Viktorie královské, vodní rostliny vyskytující se především v povodí Amazonky. Její listy dosahují až 3 m v průměru. Následuje návštěva Muzea cukru. Během návštěvy muzea se seznámíme s historií Mauricia a uvidíme, jak kdysi vypadal cukrářský průmysl na ostrově. Budeme mít možnost ochutnat různé sladkosti a nejlepší rum na ostrově. Nakonec se vydáme ke koloniálnímu domu Labourdonnais - toto místo nám odhalí životní styl mauricijské elity z 19. století. Krásný obnovený dům postavený v roce 1859 má mnoho tajemství, okolí a krásná zahrada s tropickými rostlinami je vizitkou místního dědictví. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 40 km)

Den 5
Po snídani se vydáme na Trou-aux Cerfs - vyhaslý kráter sopky a nejvyšší bod města Curepipe, kde žije cca 80 000 lidí. Vědci se domnívají, že se vulkán může každou chvíli probudit. Tento den navštívíme také park Casela, kde na 14 ha endemického lesa budeme moci potkat exotická zvířata - např. lvy, nosorožce, antilopy, žirafy. Následně přejedeme do okolí pohoří Chamarel. Zajímavostí tohoto místa je země měnící se mnoha pastelovými barvami. Celek tvoří nádherný obraz vytvořený přímo přírodou. Okolí Chamarel je známé díky pěstování kávy a díky jednomu z nejkrásnějších vodopádů na ostrově. Prohlídku zakončíme návštěvou v nejzápadnější části ostrova - na poloostrově Le Morne Brabant. Toto okouzlující místo bylo v roce 2008 zapsáno na seznamu UNESCO. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 6
Po snídani pojedeme k sopečnému jezeru Ganga Talao, které leží cca 600 m n. m. Zde se nachází nejposvátnější místo hinduistického náboženství na Mauriciu - chrám zasvěcený Šivovi. Následně se vydáme na podmanivý výlet na čajové plantáže, kde uvidíme postup výroby a ochutnáme různé druhy čaje v malebně umístěné restauraci. Během cesty uvidíte pěstování vanilky a objevíme, jak se vyrábí rum známé značky St. Aubin. Dalším bodem výpravy bude Gris Gris - nejjižnější bod ostrova, kde se majestátní vlny oceánu tříští o vulkanické útesy. Na závěr navštívíme La Vanille Crocodile Park, malebnou a idylickou přírodní rezervaci. Můžeme se zde setkat s krokodýlem nilským, obří želvou a krásnými motýly. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 150 km).

Den 7 - 8
Pobyt ve vybraném hotelu - volný čas na odpočinek, opalování a koupání. Možnost využít fakultativní výlety. Doporučujeme plavání s delfíny, plavbu na blízké ostrovy nebo potápění na korálových útesech. Celý seznam fakultativních výletů Vám představí průvodce na místě.

Den 9
Po snídani volný čas. Transfer:
- Klienti, kteří si zaplatili prodloužení dalšího týdne na Mauriciu - transfer do vybraného hotelu.
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a let do Polska. Přílet do Polska podle letového řádu.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno nebo obráceno.
BĚHEM POZNÁVACÍ ČÁSTI ZÁJEZDU JE MOŽNÉ UBYTOVÁNÍ V JEDNOM Z HOTELŮ: CASUARINA RESORT & SPA, LE MERIDIEN ILE MAURICE, TARISA RESORT & SPA.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Doporučujeme využít fakultativní výlety, během kterých poznáme dvě nejoblíbenější aktivity na Mauriciu: parasailing a chůzi po dně oceánu v průhledné helmě naplněné vzduchem.
Milovníci zvířat si mohou zaplavat s delfíny, průzkumníky zveme na trekking k vodopádům Les Sept Cascades.
Teplé vody Indického oceánu jsou nádherným místem na klidné odpoledne strávené na katamaránu, ale také na prozkoumávání podvodního světa korálových útesů a potopených lodí.
Rybáře zveme na lov obrovských merlinů a buclatých bonitů. S trochou štěstí lze zde také vylovit zelenozlatou rybu - delfin.

Informace o hotelech

Poloha a pláž
Hotel Casuarina Resort & SPA se nachází na severozápadním pobřeží ostrova, v těsné blízkosti nádherné pláže, 5 km od živé vesnice Grand Bay. Pláž s bílým pískem je vzdálena přibližně 100 m - Trou aux Biches, je vyhlášená jako jedna z nejhezčích na ostrově (stačí přejít místní komunikaci). Lehátka, slunečníky a plážové ručníky k dispozici bez příplatku.

Pokoje
V hotelu Casuarina Resort & SPA jsou dvoulůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě). Všechny pokoje jsou vybaveny satelitním TV, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem, minibarem, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje a vysoušečem vlasů.

Strava
Snídaně a večeře.

Místní kategorie
***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

10. 01. - 19. 01. 2020 (10 dní)
Varšava Polopenze
38 265 Kč
24. 01. - 02. 02. 2020 (10 dní)
Varšava Polopenze
40 401 Kč
31. 01. - 09. 02. 2020 (10 dní)
Varšava Polopenze
42 231 Kč
07. 02. - 16. 02. 2020 (10 dní)
Varšava Polopenze
44 204 Kč
14. 02. - 23. 02. 2020 (10 dní)
Varšava Polopenze
40 705 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč