Ionian Park Obrázek0
Ionian Park Obrázek1
Ionian Park Obrázek2
Ionian Park Obrázek3
Ionian Park Obrázek4
Ionian Park Obrázek5
Ionian Park Obrázek6
Ionian Park Obrázek7
Ionian Park Obrázek8
Ionian Park Obrázek9
Ionian Park Obrázek10
Ionian Park Obrázek11
Ionian Park Obrázek12
Ionian Park Obrázek13
Ionian Park Obrázek14
Ionian Park Obrázek15
Ionian Park Obrázek16
Ionian Park Obrázek17
Ionian Park Obrázek18

Ionian Park

Řecko - Korfu - Korfu
Pobytový
Wi-Fi
Rodinný
V/blízko centra
Pokoj rodinný
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Ionian Park se nachází cca 300 m od centra města (jsou zde bary, restaurace a obchody) a cca 7 km od města Korfu (autobusová zastávka cca 100 m od hotelu). Letiště je vzdálené cca 10 km.

Pláž
Hotel Ionian Park se nachází cca 750 m od oblázkovo-kamenité pláže. Hotel také organizuje bezplatné transfery autobusem na jednu z pláží v Gouvia nebo do okolních míst.

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová restaurace a a'la carte restaurace, bar a snack bar u bazénu, zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén (malé skluzavky pro děti), brouzdaliště, dětské hřiště, mini market, obchod se suvenýry, možnost vypůjčení žehličky na recepci, prádelna (za poplatek). Hotel nabízí ručníky u bazénu (záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Ionian Park nabízí funkční pokoje, které byly v roce 2015 a 2016 obnoveny. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu (s vysoušečem vlasů), satelitní TV, lednici, rychlovarnou konvici, trezor, (za poplatek cca 25 EUR/týden), balkón nebo terasu (balkónový nábytek). Dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let.
Standartní pokoje - pro max. 4 osoby, přistýlka formou lůžka pro jednoho, nebo palandy.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00) a občerstvení během dne. Kromě toho, jednou za pobyt, mohou zákazníci využít italské a'la carte restaurace (nápoje za poplatek).

Sport a zábava
Zdarma: stolní tenis, boule. Za poplatek: procedury v hotelovém SPA (ošetření obličeje a těla).

Internet
Internet - za poplatek (1 den - cca 5 EUR, 7 dnů - cca 15 EUR, 10 dní - cca 20 EUR)

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.parkhotelcorfu.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Ionian Park - velmi dobrá nabídka pro rodiny s dětmi. Velká, dobře udržovaná zahrada a rozsáhlá oblast kolem bazénu jsou pěknou zelenou enklávou a skvělým místem k odpočinku pro dospělé i děti. Zrekonstruované, pěkné pokoje, All Inclusive, které fungují až do půlnoci a atraktivní ceny. Navíc blízkost slavného města Korfu. Nic víc, nic míň. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

KORFU základní informace

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úřední jazyk
Novořečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. 

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v baru od 2 EUR; káva v kavárně od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektrický Proud
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Náklady na roaming v české mobilní síti si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

KORFU
Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který se nachází v tyrkysových vodách Jónského moře, v blízkosti pobřeží Albánie. Korfu fascinuje návštěvníky rozmanitostí své krajiny. Najdeme zde krásné zelené kopce porostlé cypřiši a olivovými háji, rozsáhlé citrusové sady, vinice a hory, ale především na východním a severním pobřeží ostrova krásné písečné pláže a skalnaté, divoké pobřeží na straně západní. Hlavním městem ostrova je město Korfu, které bylo zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Paleokastritsa
Nejznámější malebná část ostrova se nachází na západním pobřeží ostrova a  láká turisty svými úžasnými výhledy - křišťálově čistá tyrkysová voda a nad ní tyčící se útesy vytváří jedinečný obraz. Doporučujeme místo i milovníkům potápění.
Paleokastritsa je nejnavštěvovanějším místem na Korfu, je jistým symbolem ostrova.

Sidari
Toto malé městečko na severu ostrova nabízí krásné, písečné pláže, z nichž nejznámější je - Canal d'Amour. Tato pláž je známá svými útesy a skalními formacemi, jejichž tvary probouzejí lidskou fantazii. Je také populární turistickou destinací.

Dassia
Malá rybářská vesnice na východě ostrova láká turisty svými tavernami, bary, diskotékami a několika krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vzhledem k malé vzdálenosti od města Korfu je Dassia také dobrým výchozím bodem při návštěvě hlavního města ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, jenž se nachází v severní části ostrova Korfu, na úpatí hory Pantocrator. Tam se nachází turistické středisko s mnoha restauracemi, tavernami a obchody se suvenýry, které nabízejí široký výběr výrobků z olivovníku. Místo hojně navštěvované rodinami s dětmi.

Kontokali
Známé turistické letovisko se nachází jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, města Korfu. Spolu s nedalekou Gouvií vytváří mimořádně zajímavé místo s četnými bary, tavernami, restauracemi, diskotékami a malým přístavem, jenž přitahuje mnoho turistů. Kontokali je klidným místem, svádějícímu k odpočinku, zatímco Gouvia nabízí rušný noční život. Díky levným a častým spojům místní veřejné dopravy se snadno dostanete do města Korfu.

Gouvia byla malá rybářská vesnice, která se v posledních letech rozrostla do moderního rekreačního střediska. Středisko se nachází asi 7 km severně od města Korfu, na východním pobřeží ostrova. Gouvia se nachází v klidné zátoce a nabízí pláž a přístav, kde jsou ukotveny jachty z celého světa. Ve městě najdete široký výběr barů, restaurací a obchodů. Během dne je to klidné místo pro dovolenou, večer však ožívá a vyzývá k zábavě.

Kavos - působivý noční život, zábavní vesnice na jihu ostrova. Velké množství barů a klubů přitahuje mladé lidi z celé Evropy. Kavos se nachází také v blízkosti krásné, divoké pláže Arkoudilas, kde jsou také zříceniny kláštera z šestnáctého století, které vás povzbudí k pěší turistice v klidnější části města.

Agios Stefanos - je malá vesnice, která se nachází na severozápadním pobřeží, které je známé svou dlouhou písečnou pláží, odkud je výhled na nedaleké ostrovy. Samotné město zachovalo klima typické řecké rybářské vesnice. Útulná atmosféra přitahuje především ty, kteří hledají relaxaci a klidný odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Gdaňska, Vratislavi, Štětína, Bydhoště a Řešova. Setkání dvě hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád si prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč