Ionian Park Obrázek0
Ionian Park Obrázek1
Ionian Park Obrázek2
Ionian Park Obrázek3
Ionian Park Obrázek4
Ionian Park Obrázek5
Ionian Park Obrázek6
Ionian Park Obrázek7
Ionian Park Obrázek8
Ionian Park Obrázek9
Ionian Park Obrázek10
Ionian Park Obrázek11
Ionian Park Obrázek12
Ionian Park Obrázek13
Ionian Park Obrázek14

Ionian Park

Řecko - Korfu - Korfu
Pobytový
Wi-Fi
Rodinný
V/blízko centra
Pokoj rodinný
Wellness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Ionian Park se nachází cca 300 m od centra města (jsou zde bary, restaurace a obchody) a cca 7 km od města Korfu (autobusová zastávka cca 100 m od hotelu). Letiště je vzdálené cca 10 km.

Pláž
Hotel Ionian Park se nachází cca 750 m od oblázkovo-kamenité pláže. Hotel také organizuje bezplatné transfery autobusem na jednu z pláží v Gouvia nebo do okolních míst.

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová restaurace a a'la carte restaurace, bar a snack bar u bazénu, zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén (malé skluzavky pro děti), brouzdaliště, dětské hřiště, mini market, obchod se suvenýry, možnost vypůjčení žehličky na recepci, prádelna (za poplatek). Hotel nabízí ručníky u bazénu (záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Ionian Park nabízí funkční pokoje, které byly v roce 2015 a 2016 obnoveny. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu (s vysoušečem vlasů), satelitní TV, lednici, rychlovarnou konvici, trezor, (za poplatek cca 25 EUR/týden), balkón nebo terasu (balkónový nábytek). Dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let.
Standartní pokoje - pro max. 4 osoby, přistýlka formou lůžka pro jednoho, nebo palandy.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00) a občerstvení během dne. Kromě toho, jednou za pobyt, mohou zákazníci využít italské a'la carte restaurace (nápoje za poplatek).

Sport a zábava
Zdarma: stolní tenis, boule. Za poplatek: procedury v hotelovém SPA (ošetření obličeje a těla).

Internet
Internet - za poplatek (1 den - cca 5 EUR, 7 dnů - cca 15 EUR, 10 dní - cca 20 EUR)

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.parkhotelcorfu.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/ionian-park

Náš názor
Hotel Ionian Park je velmi dobrou volbou pro rodiny. Velká, udržovaná zahrada a rozsáhlý prostor kolem bazénu vytváří pěknou, zelenou enklávu a skvělé místo k relaxaci pro dospělé i pro děti. Navíc v blízkosti známého města Corfu Town. Nic víc, nic míň. Doporučujeme!

Hotel Ionian Park se nachází v blízkosti jednoho z nejkrásnějších měst řeckých ostrovů - města Korfu (do města se dostanete autobusem). Velká zahrada, příjemný bazén, zrenovované pokoje v roce 2015/2016 a různorodá jídla jsou bezpochyby výhodou hotelu. Za tuto atraktivní cenu doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí (odlety ve středu), v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí (odlety v sobotu), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje:  fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu,  nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuálí letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

KORFU základní informace

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úřední jazyk
Novořečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. 

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v baru od 2 EUR; káva v kavárně od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektrický Proud
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Náklady na roaming v české mobilní síti si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

KORFU
Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který se nachází v tyrkysových vodách Jónského moře, v blízkosti pobřeží Albánie. Korfu fascinuje návštěvníky rozmanitostí své krajiny. Najdeme zde krásné zelené kopce porostlé cypřiši a olivovými háji, rozsáhlé citrusové sady, vinice a hory, ale především na východním a severním pobřeží ostrova krásné písečné pláže a skalnaté, divoké pobřeží na straně západní. Hlavním městem ostrova je město Korfu, které bylo zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Paleokastritsa
Nejznámější malebná část ostrova se nachází na západním pobřeží ostrova a  láká turisty svými úžasnými výhledy - křišťálově čistá tyrkysová voda a nad ní tyčící se útesy vytváří jedinečný obraz. Doporučujeme místo i milovníkům potápění.
Paleokastritsa je nejnavštěvovanějším místem na Korfu, je jistým symbolem ostrova.

Sidari
Toto malé městečko na severu ostrova nabízí krásné, písečné pláže, z nichž nejznámější je - Canal d'Amour. Tato pláž je známá svými útesy a skalními formacemi, jejichž tvary probouzejí lidskou fantazii. Je také populární turistickou destinací.

Dassia
Malá rybářská vesnice na východě ostrova láká turisty svými tavernami, bary, diskotékami a několika krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vzhledem k malé vzdálenosti od města Korfu je Dassia také dobrým výchozím bodem při návštěvě hlavního města ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, jenž se nachází v severní části ostrova Korfu, na úpatí hory Pantocrator. Tam se nachází turistické středisko s mnoha restauracemi, tavernami a obchody se suvenýry, které nabízejí široký výběr výrobků z olivovníku. Místo hojně navštěvované rodinami s dětmi.

Kontokali
Známé turistické letovisko se nachází jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, města Korfu. Spolu s nedalekou Gouvií vytváří mimořádně zajímavé místo s četnými bary, tavernami, restauracemi, diskotékami a malým přístavem, jenž přitahuje mnoho turistů. Kontokali je klidným místem, svádějícímu k odpočinku, zatímco Gouvia nabízí rušný noční život. Díky levným a častým spojům místní veřejné dopravy se snadno dostanete do města Korfu.

Gouvia byla malá rybářská vesnice, která se v posledních letech rozrostla do moderního rekreačního střediska. Středisko se nachází asi 7 km severně od města Korfu, na východním pobřeží ostrova. Gouvia se nachází v klidné zátoce a nabízí pláž a přístav, kde jsou ukotveny jachty z celého světa. Ve městě najdete široký výběr barů, restaurací a obchodů. Během dne je to klidné místo pro dovolenou, večer však ožívá a vyzývá k zábavě.

Kavos - působivý noční život, zábavní vesnice na jihu ostrova. Velké množství barů a klubů přitahuje mladé lidi z celé Evropy. Kavos se nachází také v blízkosti krásné, divoké pláže Arkoudilas, kde jsou také zříceniny kláštera z šestnáctého století, které vás povzbudí k pěší turistice v klidnější části města.

Agios Stefanos - je malá vesnice, která se nachází na severozápadním pobřeží, které je známé svou dlouhou písečnou pláží, odkud je výhled na nedaleké ostrovy. Samotné město zachovalo klima typické řecké rybářské vesnice. Útulná atmosféra přitahuje především ty, kteří hledají relaxaci a klidný odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Gdaňska, Vratislavi, Štětína, Bydhoště a Řešova. Setkání dvě hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád si prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační a nezahrnují vstupné)

Sedm divů ostrova Korfu - Cena cca 45 EUR
Celodenní výlet po nejkrásnějších a nejzajímavějších místech ostrova Korfu, která se díky své jedinečnosti stala chloubou zeleného ostrova. Prohlídneme si Zámek Achillion - dávné sídlo císařovny Sissi, slavný vyhlídkový bod Kanoni s panoramatickým výhledem na východní pobřeží a Myší ostrov, navštívíme hlavní město ostrova - město Korfu a severozápadní pobřeží ostrova se skalnatou krajinou Paleokastritsy. Poté se přesuneme k byzantskému klášteru ze třináctého století a vyjedeme na vyhlídku Castelino s výhledem na velkou část tohoto malebného ostrova.

Paxos- Antipaxos - cena cca 44 EUR
Poté co odplujeme z přístavu v Korfu, budeme moci obdivovat výhledy na krásy starého města a jihovýchodní pobřeží ostrova. Během plavby na jih podél západního pobřeží ostrova Paxos si uděláme zastávku v pobřežním městečku Laka. Později doplujeme až k "Modrým jeskyním". Poté co dorazíme na druhý ostrov Antipaxos si budete moci odpočinout v nádherné zátoce srovnatelné s Karibskými plážemi. Po cestě nazpět se zastavíme na Paxos, kde bude během volného času možnost projít se půvabnými úzkými uličkami nebo ochutnat typickou řeckou kuchyni.

Staré město a plavba Kalypso (loď s proskleným dnem) - Cena cca 27 EUR
Hodinová plavba na lodi s proskleným dnem okolo ostrova Vidos s možností obdivovat podvodní flóru a faunu. Poté následuje volný čas v Korfu. Prohlídka probíhá bez polského průvodce.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 15 osob). Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Neexistuje možnost platby kreditní kartou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Hrozný zážitek 20. 07. 2018

Hotelový komplex jsme navštívili v sezóně. Pokoje byly skromně vybaveny, dvoulůžko odpovídalo 1 a půl lůžka. Pokud bychom byli korpulentnější, horko těžko bychom se tam vešli. Pokoje byly uklízeny 2x... Číst zbytek recenze

Pro nenáročné 18. 07. 2018

Velké zklamání, pokoje byli uklízeny pouze jednou za celý pobyt, jidlo každý den skoro stejné a moře, které mělo být do 300 metrů od hotelu byl jen brčálník se spousty řas a také labutěmi... Číst zbytek recenze

Příjemná dovolená 05. 01. 2018

Velice příjemný hotel. Personál byl super a vždy s úsměvem pomohl. Jídlo dobré, poměrně velký výběr, vždy super dochucené. Pokoje v pořádku, uklizené, lednička i varná konvice na pokoji za mě velká... Číst zbytek recenze

Dovolená na Korfu 29. 12. 2017

V tomto hotelu jsem byla s přítelem na dovolené. Super personál, velký výběr dobrého jídla a zákusků. Pokoje čisté, uklizené každý den. Nejbližší pláž od hotelu je pár minut cesty. My jsme jezdili... Číst zbytek recenze

Rodinná dovolená 05. 12. 2017

Na doporučení známých, jsme s rodinou zkusili tento hotel. Cestovali jsme 2 dospělí s 2. dětmi (5 a 9 měsíců). Moc jsme si to tu užili, personál byl ochotný, příjemný. Jídlo bylo vždy čerstvé a... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

25. 04. - 02. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 243 Kč
25. 04. - 09. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
19 231 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
11 884 Kč
02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
17 730 Kč
09. 05. - 23. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
17 824 Kč
09. 05. - 16. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
12 027 Kč
16. 05. - 30. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
17 949 Kč
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
12 146 Kč
23. 05. - 30. 05. 2020 (8 dní)
Poznań All Inclusive
12 443 Kč
23. 05. - 06. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
17 762 Kč
23. 05. - 03. 06. 2020 (12 dní)
Poznań All Inclusive
15 585 Kč
30. 05. - 13. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
17 556 Kč
30. 05. - 10. 06. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
15 161 Kč
30. 05. - 06. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
11 883 Kč
03. 06. - 13. 06. 2020 (11 dní)
Wrocław All Inclusive
14 415 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč