Gelina Village Resort & Spa (ex Nostos Paradise Beach)

Řecko - Korfu - Acharavi
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Gelina Village Resort & Spa je součástí rozsáhlého hotelového komplexu, který se nachází ve velké zelené zahradě. Centrum Acharavi je vzdáleno 600 m, k nejbližšímu obchodu, restauraci je to 300 m. Zastávka místní autobusové dopravy je přímo před hotelem - spojení s historickým centrem města Korfu. Letiště je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Pláž
Hotel Gelina Village Resort & Spa se nachází přímo u sedmikilometrové široké písčité pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce s lobby, hlavní restaurace (k dispozici vysoké židličky pro děti), 3 bary, 3 bazény se sladkou vodou, sluneční terasy, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, plážové osušky (vratná kauce cca 10 EUR). Aquapark Hydropolis (otevřen v hlavní sezóně, 5 dní v týdnu). Občerstvení v barech uvnitř aquaparku je za poplatek.

Pokoje
Hotel Gelina Village Resort & Spa nabízí 441 funkčních pokojů s výhledem na moře nebo do dvora (zahrady). Všechny pokoje jsou klimatizované (od poloviny června). Jsou vybaveny koupelnou, telefonem, TV, lednicí, trezorem (za poplatek cca 20 EUR/týden), balkónem nebo malou terasou (s nábytkem). Je zde možnost zapůjčení dětské postýlky - bezplatně.
Dvoulůžkové pokoje typu studio s výhledem do zahrady (rozloha cca 35 m²) pro maxi. 3 osoby, kompletně zrekonstruované v roce 2014
Rodinné pokoje typu Suite (rozloha cca 58 m²) - pro max. 4 osoby, skládají se ze 2 ložnic, částečně renovované v letech 2014/2015
Apartmán s jednou ložnicí (rozloha cca 46 m²) - pro max. 4 osoby pouze v obsazení 2+2.

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (možnost výběru vegetariánských jídel), občerstvení mezi jídly, místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané k jídlům a v hodinách udávaných hotelem (neomezeně).

Sport a zábava
Hotel Gelina Village Resort & Spa organizuje bohatý animační program pro děti i dospělé včetně různých her a zábavy. Zdarma: šipky, boccia, multifunkční hřiště, dětské hřiště, mini zoo. Za poplatek: tenisové kurty, plně vybavené wellness centrum a vodní sporty na pláži.

Internet
Na recepci bezplatná Wi-fi.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.gelinavillage.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/nostos-paradise-beach

Náš názor
Vřele doporučujeme! Hotel Gelina Village Resort & Spa je ideální volbou pro rodiny díky své vynikající pláži, aquaparku Hydropolis a službám all inclusive.

Hotel Gelina Village Resort & Spa - oblíbená rodinná vesnice - aquapark Hydropolis, rozsáhlá zahrada a poloha přímo na pláži, to je ideální volba pro rodiny s dětmi. Navíc pohodlné a poměrně velké pokoje různých typů a také chutná jídla. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Jiné

KORFU základní informace

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úřední jazyk
Novořečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. 

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. 

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v baru od 2 EUR; káva v kavárně od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektrický Proud
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Náklady na roaming v české mobilní síti si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

KORFU
Jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, který se nachází v tyrkysových vodách Jónského moře, v blízkosti pobřeží Albánie. Korfu fascinuje návštěvníky rozmanitostí své krajiny. Najdeme zde krásné zelené kopce porostlé cypřiši a olivovými háji, rozsáhlé citrusové sady, vinice a hory, ale především na východním a severním pobřeží ostrova krásné písečné pláže a skalnaté, divoké pobřeží na straně západní. Hlavním městem ostrova je město Korfu, které bylo zapsáno na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Paleokastritsa
Nejznámější malebná část ostrova se nachází na západním pobřeží ostrova a  láká turisty svými úžasnými výhledy - křišťálově čistá tyrkysová voda a nad ní tyčící se útesy vytváří jedinečný obraz. Doporučujeme místo i milovníkům potápění.
Paleokastritsa je nejnavštěvovanějším místem na Korfu, je jistým symbolem ostrova.

Sidari
Toto malé městečko na severu ostrova nabízí krásné, písečné pláže, z nichž nejznámější je - Canal d'Amour. Tato pláž je známá svými útesy a skalními formacemi, jejichž tvary probouzejí lidskou fantazii. Je také populární turistickou destinací.

Dassia
Malá rybářská vesnice na východě ostrova láká turisty svými tavernami, bary, diskotékami a několika krásnými plážemi, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Vzhledem k malé vzdálenosti od města Korfu je Dassia také dobrým výchozím bodem při návštěvě hlavního města ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, jenž se nachází v severní části ostrova Korfu, na úpatí hory Pantocrator. Tam se nachází turistické středisko s mnoha restauracemi, tavernami a obchody se suvenýry, které nabízejí široký výběr výrobků z olivovníku. Místo hojně navštěvované rodinami s dětmi.

Kontokali
Známé turistické letovisko se nachází jen několik kilometrů od hlavního města ostrova, města Korfu. Spolu s nedalekou Gouvií vytváří mimořádně zajímavé místo s četnými bary, tavernami, restauracemi, diskotékami a malým přístavem, jenž přitahuje mnoho turistů. Kontokali je klidným místem, svádějícímu k odpočinku, zatímco Gouvia nabízí rušný noční život. Díky levným a častým spojům místní veřejné dopravy se snadno dostanete do města Korfu.

Gouvia byla malá rybářská vesnice, která se v posledních letech rozrostla do moderního rekreačního střediska. Středisko se nachází asi 7 km severně od města Korfu, na východním pobřeží ostrova. Gouvia se nachází v klidné zátoce a nabízí pláž a přístav, kde jsou ukotveny jachty z celého světa. Ve městě najdete široký výběr barů, restaurací a obchodů. Během dne je to klidné místo pro dovolenou, večer však ožívá a vyzývá k zábavě.

Kavos - působivý noční život, zábavní vesnice na jihu ostrova. Velké množství barů a klubů přitahuje mladé lidi z celé Evropy. Kavos se nachází také v blízkosti krásné, divoké pláže Arkoudilas, kde jsou také zříceniny kláštera z šestnáctého století, které vás povzbudí k pěší turistice v klidnější části města.

Agios Stefanos - je malá vesnice, která se nachází na severozápadním pobřeží, které je známé svou dlouhou písečnou pláží, odkud je výhled na nedaleké ostrovy. Samotné město zachovalo klima typické řecké rybářské vesnice. Útulná atmosféra přitahuje především ty, kteří hledají relaxaci a klidný odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Gdaňska, Vratislavi, Štětína, Bydhoště a Řešova. Setkání dvě hodiny před plánovaným odletem u přepážky Rainbow Tours na letišti. Aktuální letový řád si prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč