Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek0
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek1
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek2
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek3
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek4
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek5
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek6
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek7
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek8
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek9
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek10
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek11
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek12
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek13
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek14
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek15
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek16
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek17
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek18
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek19
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek20
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek21
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek22
Kipriotis Panorama Hotel and Suites Obrázek23

Kipriotis Panorama Hotel and Suites

Řecko - Kos
Pobytový
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Fitness
Tenisový kurt
Welleness
Tichý, mimo město
Exkluzivní, 5*
FIGLOKLUB s polskými animátory

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotelový komplex Kipriotis Panorama Hotel and Suites se nachází v klidné oblasti na kopci, pouhé 3 km od města Kos. Letiště je vzdáleno cca 25 km od hotelu. U hotelu se nachází autobusová zastávka. 

Pláž
Oblázkovo-štěrková, soukromá pláž se nachází cca 200 m od hotelu Kipriotis Panorama Hotel and Suites. Doporučujeme ochrannou obuv do vody. Lehátka a slunečníky - za poplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, restaurace Triton, bar, bar u bazénu, plážový bar (občerstvení a nealkoholické nápoje), sky bar, 2 venkovní bazény, 1 krytý bazén - pro hosty využívající wellness, dětský bazén, vířivka, TV místnost, úschovna zavazadel, sluneční terasa, parkoviště, mini market, klenotnictví, wellness centrum (za poplatek). Kromě toho mohou klienti využít 2krát během pobytu zdarma aquapark (vstupenky k odebrání na recepci). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, lůžka u bazénu za poplatek.

Pokoje
Hotel Kipriotis Panorama Hotel and Suites má 253 elegantně a pohodlně zařízených pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/ sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, kávovým servisem, ledničkou, minibarem (za příplatek - doplněn na vyžádání), trezorem a balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. V naší nabídce se nachází:
- Dvoulůžkový pokoj PROMO: cca 25 m², bez výhledu na moře.
- Dvoulůžkový pokoj: cca 25 m², s výhledem na moře.
- Junior Suite: prostorné pokoje s oddělenou odpočinkovou částí (38 m²), s bočním výhledem na moře nebo výhledem na moře. Možnost ubytování max. 4 osob.

Strava
Ultra All Inclusive: časná kontinentální snídaně (6:30-7:30), snídaně (7:30-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení (11:30-12:30), zmrzlina (10:00-18:00), pozdní občerstvení (23:00-24:00). Navíc možnost konzumace oběda nebo večeře (3x týdně) v tematických restauracích: středomořská, italská, rybí (nutná dřívější rezervace). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jsou servírovány v baru (10:00-24:00).

Sport a zábava
Hotel Kipriotis Panorama Hotel and Suites organizuje bohatý animační program během dne a večer (6x týdně). Zdarma: mini fotbalové a volejbalové hřiště (záloha 5 EUR), posilovna. Pro děti: dětské hřiště, Aqualand Water Park - (dva dny během pobytu bezplatný vstup). Za poplatek: 2 tenisové kurty, půjčovna kol, vodní sporty, potápění, herna. Kromě toho je klientům k dispozici náš vlastní Figloklub, který nabízí polské animace, hry a aktivity pro děti!

Internet
Ve veřejných prostorách a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kipriotis.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Exkluzivní hotel Kipriotis Panorama Hotel and Suites pro náročné klienty doporučujeme díky vysokému standardu služeb. Obrovskou výhodou hotelu je aquapark, který poskytne spoustu legrace a zábavy dospělým i dětem, stejně jako sky bar, kde si lze vypít drink a zároveň obdivovat panoramatický výhled na moře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistický poplatek ve výši 0,5 EUR až 4 EUR/pokoj/den. Turistický poplatek je povinný a platí se přímo na recepci hotelu při ubytování. 

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Řecka naleznete ZDE.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Výlety v okolí

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba v křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný, malý ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně poplujeme ke Kalymnosu, zvanému ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou ke koupání je neobývaný ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady - náš kapitán Jannis vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 40 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč