Labranda Marine Aquapark Obrázek0
Labranda Marine Aquapark Obrázek1
Labranda Marine Aquapark Obrázek2
Labranda Marine Aquapark Obrázek3
Labranda Marine Aquapark Obrázek4
Labranda Marine Aquapark Obrázek5
Labranda Marine Aquapark Obrázek6
Labranda Marine Aquapark Obrázek7
Labranda Marine Aquapark Obrázek8
Labranda Marine Aquapark Obrázek9
Labranda Marine Aquapark Obrázek10
Labranda Marine Aquapark Obrázek11
Labranda Marine Aquapark Obrázek12
Labranda Marine Aquapark Obrázek13
Labranda Marine Aquapark Obrázek14
Labranda Marine Aquapark Obrázek15
Labranda Marine Aquapark Obrázek16
Labranda Marine Aquapark Obrázek17
Labranda Marine Aquapark Obrázek18
Labranda Marine Aquapark Obrázek19
Labranda Marine Aquapark Obrázek20

Labranda Marine Aquapark

Řecko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky
Posilovna
Tenisový kurt
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Rodinný nízkopodlažní hotel Labranda Marine Aquapark se nachází na rozlehlé ploše nedaleko letoviska Tigaki (cca 5 km od centra), s tavernami a stylovými restauracemi. Cca 100 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno cca 22 km od hotelu Labranda Marine Aquapark. 

Pláž
Písčito-štěrková pláž se nachází přímo u hotelu Labranda Marine Aquapark (vstup do vody po schodech - doporučujeme ochrannou obuv do vody z důvodu skalnatého vstupu do moře), lehátka a slunečníky na pláži (zdarma).

Vybavení
Hotel Labranda Marine Aquapark se nachází v dobře udržované zahradě a skládá se z hlavní budovy a budov umístěných v okolí, ve kterých jsou pokoje. Hotel má 24hodinovou recepci, restaurace, bary, venkovní bazény s lehátky a slunečníky (zdarma), aquapark (zdarma), Wi-Fi. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub. Za poplatek: prádelna, půjčovna aut, motocyklů, jízdních kol, hlídání dětí.

Pokoje
Našim klientům nabízíme čisté a prakticky zařízené standardní dvoulůžkové pokoje umístěné v přízemí (bez možnosti přistýlky) a max. čtyřlůžkové rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, balkonem nebo terasou. Poznámka: do maximální obsazensti standardních pokojů je zahrnuto dítě do 2 let (v rodinných pokojích je možné mít další dítě do 2 let).

Strava
All Inclusive zahrnuje: 3 jídla formou bufetu v hlavní restauraci - snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Hostům je k dispozici také řecká restaurace (1x za pobyt v ceně, nutná dřívější rezervace) a italská restaurace (nutná dřívější rezervace), bary: v lobby a u bazénů. Navíc: občerstvení (hamburgery, souvlaki, hot dogy), nealkoholické nápoje a místní lihoviny (10:00-24:00).
 
Sport a zábava
Hotel Labranda Marine Aquapark organizuje animace, které zahrnují sportovní aktivity během dne, stejně jako večerní představení několikrát týdně. V hotelu se nachází aquapark se skluzavkami, bazénem s umělou vlnou a brouzdalištěm, 2 tenisové kurty, posilovna. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, brouzdaliště v aquaparku. Za poplatek: herna, masáže. Navíc je klientům k dispozici náš vlastní Figloklub, který nabízí polské animace, hry a aktivity pro děti!

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Labranda Marine Aquapark je díky aquaparku (který je atrakcí pro nejmladší, ale i pro dospělé) skvělou nabídkou pro rodiny s dětmi. Doporučujeme zejména těm, kteří očekávají skvělý servis, různorodé animace a krásný výhled na moře, který budou moci klienti obdivovat z bazénové části hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistický poplatek ve výši 0,5 EUR až 4 EUR/pokoj/den. Turistický poplatek je povinný a platí se přímo na recepci hotelu při ubytování. 

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Řecka naleznete ZDE.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. 

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Výlety v okolí

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně
Relaxační plavba v křišťálově čistých vodách Egejského moře. První zastávkou je malebný, malý ostrůvek Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně poplujeme ke Kalymnosu, zvanému ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou ke koupání je neobývaný ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady - náš kapitán Jannis vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 40 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč