Aslanis Obrázek0
Aslanis Obrázek1
Aslanis Obrázek2
Aslanis Obrázek3
Aslanis Obrázek4
Aslanis Obrázek5
Aslanis Obrázek6
Aslanis Obrázek7
Aslanis Obrázek8
Aslanis Obrázek9
Aslanis Obrázek10
Aslanis Obrázek11
Aslanis Obrázek12
Aslanis Obrázek13
Aslanis Obrázek14
Aslanis Obrázek15
Aslanis Obrázek16

Aslanis

Řecko
Pobytový
Wi-Fi
Komorní, malý
Tichý, mimo město
Rodinný pokoj
Blízko letiště, krátký transfer

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova, v blízkosti města Marmari a Tigaki, nedaleko slaného jezera. Hotel Aslanis je vzdálen cca 2,5 km od centra Marmari s mnoha obchody, tavernami a restauracemi, cca 7 km od letiště a cca 11 km od města Kos. Autobusová zastávka se nachází cca 50 m od hotelu Aslanis.

Pláž
Hotel Aslanis se nachází cca 950 m od široké písečné pláže. Plážový servis - za poplatek.
 
Vybavení
Hotel Aslanis, zrenovovaný v roce 2012, se skládá ze tří dvoupodlažních budov. 
24hodinová recepce, lobby, TV koutek, bar, hlavní restaurace. Pro hosty je k dispozici bazén s lehátky a slunečníky. Za poplatek: trezor na recepci a půjčovna aut. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště.

Pokoje
Hotel Aslanis má 40 pohodlných a udržovaných pokojů umístěných ve 3 budovách. Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, ekonomické dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (v přízemí) a rodinné pokoje pro max. 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací (zdarma), trezorem (za poplatek), satelitní TV, telefonem a balkonem nebo terasou (v pokojích jsou možné palandy).

Strava
All Inclusive Soft: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Během snídaně jsou k dispozici nealkoholické nápoje (káva, čaj, džus ze stojanů), během oběda a večeře jsou k dispozici nealkoholické nápoje (káva, čaj, džus ze stojanů) a místní alkoholické nápoje (červené a bílé víno, pivo, tsipouro - alkoholický nápoj na bázi ouza). Kromě toho v hodinách od 18:00-19:30 jsou servírovány výše uvedené alkoholické nápoje také v baru. Nealkoholické nápoje k jídlu za poplatek. Hosté vždy začínají s večeří, vždy končí se snídaní.

Sport a zábava
Hotel Aslanis neorganizuje animační program.

Internet
Na recepci Wi-Fi připojení k internetu.
 
Místní kategorie
**

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Aslanis doporučujeme zejména pro osoby se skromnějším rozpočtem, které si cení All Inclusive a klidné prostředí, jež umožňuje skvělý odpočinek.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Výlety v okolí

KOS

OSTROV NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, skutečným zážitkem je procházka po dně dřímajícího kráteru Stefanos (vstup za poplatek cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesnici Nikia, která se nachází na okraji sopky, kde dominují bílé domy s modrými okenicemi, ne bezdůvodně je tato vesnice nazývána „mini Santorini“! Nikia je bezesporu nejkrásnější vesničkou na celém souostroví ostrovů Dodekanés! Cena cca 43 EUR.
 
EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně

Relaxační plavba po křišťálově čisté vodě Egejského moře. První zastávkou je malebný malý ostrov Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně se vydáme na Kalymnos, nazývaný ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady. Náš kapitán Jannis Vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíme celý ostrov Kos! Na začátku procházka hlavním městem ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstup 8 EUR). Během oběda dojedeme do Zia - nejvýše ležící vesnice se spoustou barevných obchodů a taveren. Z vesnice se rozprostírá panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova, pokrytý aromatickými bylinkami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrov Kastri. Cena cca 40 EUR.

BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je vzdálené od ostrova Kos pouhých 50 minut plavby trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, do kterého přijíždějí turisti z celého světa. Město je známé díky bazarům a elegantním zlatým galeriím. Bodrum stojí za návštěvu také proto, abychom viděli pozůstatky prvního mauzolea na světě, počítaného mezi „7 divů starověkého světa“. Uchvacuje také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku zde lze ochutnat originální turecký kebab. Je to skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří mají rádi vyjednávat a poznávat. Upozornění! Vezměte si s sebou CESTOVNÍ PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.

KALYMNOS

KOLEM OSTROVA KALYMNOS
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého se vydáme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města - Pothia. Ve městě navštívíme sklad mořských hub, kde jsou tvarovány přírodní houby a nejslavnější klášter na ostrově - Agios Savvas Monastery. Uvidíme nádhernou krajinu - od krásných údolí až po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnoho z cest, kterými budeme cestovat je rovnoběžné s pobřežím a nabízí úžasný výhled na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky Vás náš průvodce zajímavým způsobem informuje o navštívených místech a seznámí Vás s jejich historií, která nás vezme na cestu zpět v čase.
Cena: cca 35 EUR

Z OSTROVA NA OSTROV

Je to výlet, který nabízí úžasný zážitek během jedné 7 hodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je atrakcí malý přístav v Rina. Z moře se dostaneme do úzké vinuté větve, která připomíná fjord, zatímco během pobytu v Rině bude možnost odpočinku v pobřežních tavernách nebo si zaplavat v krásné čisté vodě. Následně se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde uvidíme malý kostel Agios Nikolaos. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a stylovými malými kavárnami. Pokud budeme mít štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena: cca 35 EUR

EXPEDICE NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - ostrov Leros. Plujíc z Myrties, mineme letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografování. Po cca 40 minutách doplujeme do malebného rybářského přístavu Panteli s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se také na výlet k pevnosti, která byla postavena v 7. století byzantským lidem a navštívíme interiér kostela zasvěceného Panně Marii - Panny Pevnosti. Následně se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros budeme moci vidět vliv Italů, Turků a Řeků. Vřele doporučujeme tento výlet, protože Leros má co nabídnout, má mnoho míst, které stojí za návštěvu a přivezete si krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je od 7 do 8 hodin.
Cena: cca 40 EUR

OSTROV TELENDOS
Tento výlet může být spojen s výletem na ostrov Pserimos nebo pouze na ostrov Telendos. Pserimos je malým řeckým ostrovem mezi Kosem a Kalymnosem, obývaným cca 50 lidmi. Ostrov uchvacuje svou krásou, křišťálovým mořem, stylovými tavernami, kavárnami a obchody se suvenýry. Ticho a klid jsou charakteristickými znaky ostrova. Zatímco Telendos je malebným a stále panenským, malým ostrovem naproti Kalymnosu. V minulosti byly tyto dva ostrovy propojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení odpojily. Velikost ostrova je cca 5 km² a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří žijí převážně z činností spojených s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální pro jednodenní výlet, kde se můžete projít krásnými uličkami a vychutnat si vynikající občerstvení v půvabných tavernách. Pro milovníky pěší turistiky doporučujeme navštívit starý kostel a zříceniny hradu sv. Konstantina. Chcete-li se tam dostat, stačí jít po dobře udržované stezce, která začíná v přístavu a prochází podél pobřežní linie.
Cena: cca 35 EUR

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v anglickém jazyce). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. V katalogu uvedené popisy a ceny fakultativních výletů jsou pouze informativní, podrobné informace obdržíte u našeho zástupce na ostrově Kos. Průvodce je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

dovolena v hotelu Aslanis 26. 09. 2016

dovolena v hotelu Aslanis splnila me očekávání vzhledem k poměru ceny za 8 denní zajezd, ktery stal po slevě 9150, kč, ubytování na velmi dobré úrovni pokoje čisté, každý den ráno jsem dal na... Číst zbytek recenze

Pani 05. 09. 2016

Kazdy kdo jen trosku premysli, ze navstivi tento hotel, at si nejprve precte tuto recenzi. Jsme mlady a tudiz nenarocny par, ale nic tak hrozneho jsme jeste bohuzel nezazili. Zacalo to jiz prijezdem... Číst zbytek recenze

Klidné, avšak skromné místo pro váš pobyt 21. 08. 2016

Tento hotel má skvělé recenze, ale předem jsme věděli, že se jedná spíše o skromnější rodinný hotýlek v odříznuté lokalitě. Nemohli jsme být tedy nijak překvapeni. Paní majitelka i její rodina jsou... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
19 361 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 771 Kč
09. 05. - 16. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 771 Kč
09. 05. - 23. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
19 355 Kč
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 965 Kč
02. 06. - 17. 06. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
19 735 Kč
02. 06. - 10. 06. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
13 511 Kč
06. 06. - 20. 06. 2020 (15 dní)
Gdańsk All Inclusive
20 743 Kč
06. 06. - 13. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
14 398 Kč
09. 06. - 17. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
12 845 Kč
09. 06. - 24. 06. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
19 588 Kč
13. 06. - 20. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 506 Kč
13. 06. - 27. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
20 183 Kč
16. 06. - 24. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 022 Kč
16. 06. - 01. 07. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
19 588 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč