Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek0
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek1
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek2
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek3
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek4
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek5
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek6
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek7
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek8
Apollon Windmill (ex. Boheme) Obrázek9

Apollon Windmill (ex. Boheme)

Řecko - Kos - Kos
Pobytový
Rodinný
V/blízko centra
Studio
Wi-Fi
Tenisový kurt
Komorní, malý
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Apollon Windmill​ se nachází hned vedle hotelu Apollon, se kterým tvoří jeden komplex (vzdálenost cca 150 m, přechod stezkou, aniž byste museli přecházet přes cestu). Hotel je situován v malebné zahradě, v městečku Lambi, s mnoha obchody, bary a tavernami. Leží pouze 1,5 km od přístavu v hlavním městě ostrova (autobusová zastávka je 10 m od hotelu Apollon). Vzdálenost od letiště je cca 25 km. 

Pláž
K písčito-oblázkové pláži je to cca 200 m od hotelu Apollon Windmill​. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 8 EUR/set). 

Vybavení
24hodinová recepce, trezor na recepci (za poplatek cca 3 EUR/den). Hosté hotelu Apollon Windmill využívají hlavní restauraci hotelu Apollon (kromě snídaní) a vlastního baru. Hotel má k dispozici bazén a brouzdaliště (sladkovodní). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. V hotelu Apollon se nachází půjčovna skútrů a kol (za poplatek).

Pokoje
Hotel Apollon Windmill​ nabízí praktická a elegantně zařízená (standardní) studia, kompletně zrekonstruovaná v roce 2018, s možností ubytování max. 3 dospělých osob nebo 2 dospělých a 2 dětí - možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky (při 4 osobách na pokoji - ubytování dítěte do 2 let na potvrzení). Každý pokoj má balkon nebo terasu. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, ledničkou, koupelnou (WC, sprchový kout/vana). V nabídce jsou k dispozici také ekonomické pokoje se skromnějším vybavením (tyto pokoje ještě nebyly zrenovovány).
Na vyžádání je k dispozici dětská postýlka (do 2 let věku) zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně podávaná v restauraci Apollon Windmill (07.30-10.00) a obědy (12:30-14:00) a večeře (18:30-21:00) formou bohatého bufetu podávané v hlavní hotelové restauraci Apollon. Kromě toho: občerstvení - sendviče, croissanty, pizza (11:00-18:00), přestávka na kávu s výběrem koláčů a pečiva (16:00-17:00) a zmrzlina (12:00-18:00). V hotelovém baru se podávají nealkoholické nápoje, káva a čaj a místní alkoholové nápoje (10:00-23:00). Navíc je hostům k dispozici italská tematická restaurace (jednou za pobyt zdarma, je nutná dřívější rezervace).

Sport a zábava
V hotelu Apollon je hostům k dispozici náš vlastní Figloklub, který nabízí animace, hry a aktivity pro děti v polštině! Zdarma v rámci All Inclusive: kulečník, za poplatek: vodní sporty na pláži a tenisové kurty (v areálu hotelu Apollon).

Internet
V hotelu internetový koutek - za poplatek, internet Wi-Fi - zdarma ve veřejně dostupné části.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Ideální volba pro lidi, kteří si cení komorních hotelů a výhody All Inclusive. Další výhodou je poloha velmi blízko centra Kos, která nabízí množství atrakcí a nočního života.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Výlety v okolí

KOS

OSTROV NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, skutečným zážitkem je procházka po dně dřímajícího kráteru Stefanos (vstup za poplatek cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesnici Nikia, která se nachází na okraji sopky, kde dominují bílé domy s modrými okenicemi, ne bezdůvodně je tato vesnice nazývána „mini Santorini“! Nikia je bezesporu nejkrásnější vesničkou na celém souostroví ostrovů Dodekanés! Cena cca 43 EUR.
 
EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně

Relaxační plavba po křišťálově čisté vodě Egejského moře. První zastávkou je malebný malý ostrov Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně se vydáme na Kalymnos, nazývaný ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady. Náš kapitán Jannis Vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíme celý ostrov Kos! Na začátku procházka hlavním městem ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstup 8 EUR). Během oběda dojedeme do Zia - nejvýše ležící vesnice se spoustou barevných obchodů a taveren. Z vesnice se rozprostírá panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova, pokrytý aromatickými bylinkami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrov Kastri. Cena cca 40 EUR.

BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je vzdálené od ostrova Kos pouhých 50 minut plavby trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, do kterého přijíždějí turisti z celého světa. Město je známé díky bazarům a elegantním zlatým galeriím. Bodrum stojí za návštěvu také proto, abychom viděli pozůstatky prvního mauzolea na světě, počítaného mezi „7 divů starověkého světa“. Uchvacuje také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku zde lze ochutnat originální turecký kebab. Je to skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří mají rádi vyjednávat a poznávat. Upozornění! Vezměte si s sebou CESTOVNÍ PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.

KALYMNOS

KOLEM OSTROVA KALYMNOS
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého se vydáme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města - Pothia. Ve městě navštívíme sklad mořských hub, kde jsou tvarovány přírodní houby a nejslavnější klášter na ostrově - Agios Savvas Monastery. Uvidíme nádhernou krajinu - od krásných údolí až po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnoho z cest, kterými budeme cestovat je rovnoběžné s pobřežím a nabízí úžasný výhled na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky Vás náš průvodce zajímavým způsobem informuje o navštívených místech a seznámí Vás s jejich historií, která nás vezme na cestu zpět v čase.
Cena: cca 35 EUR

Z OSTROVA NA OSTROV

Je to výlet, který nabízí úžasný zážitek během jedné 7 hodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je atrakcí malý přístav v Rina. Z moře se dostaneme do úzké vinuté větve, která připomíná fjord, zatímco během pobytu v Rině bude možnost odpočinku v pobřežních tavernách nebo si zaplavat v krásné čisté vodě. Následně se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde uvidíme malý kostel Agios Nikolaos. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a stylovými malými kavárnami. Pokud budeme mít štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena: cca 35 EUR

EXPEDICE NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - ostrov Leros. Plujíc z Myrties, mineme letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografování. Po cca 40 minutách doplujeme do malebného rybářského přístavu Panteli s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se také na výlet k pevnosti, která byla postavena v 7. století byzantským lidem a navštívíme interiér kostela zasvěceného Panně Marii - Panny Pevnosti. Následně se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros budeme moci vidět vliv Italů, Turků a Řeků. Vřele doporučujeme tento výlet, protože Leros má co nabídnout, má mnoho míst, které stojí za návštěvu a přivezete si krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je od 7 do 8 hodin.
Cena: cca 40 EUR

OSTROV TELENDOS
Tento výlet může být spojen s výletem na ostrov Pserimos nebo pouze na ostrov Telendos. Pserimos je malým řeckým ostrovem mezi Kosem a Kalymnosem, obývaným cca 50 lidmi. Ostrov uchvacuje svou krásou, křišťálovým mořem, stylovými tavernami, kavárnami a obchody se suvenýry. Ticho a klid jsou charakteristickými znaky ostrova. Zatímco Telendos je malebným a stále panenským, malým ostrovem naproti Kalymnosu. V minulosti byly tyto dva ostrovy propojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení odpojily. Velikost ostrova je cca 5 km² a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří žijí převážně z činností spojených s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální pro jednodenní výlet, kde se můžete projít krásnými uličkami a vychutnat si vynikající občerstvení v půvabných tavernách. Pro milovníky pěší turistiky doporučujeme navštívit starý kostel a zříceniny hradu sv. Konstantina. Chcete-li se tam dostat, stačí jít po dobře udržované stezce, která začíná v přístavu a prochází podél pobřežní linie.
Cena: cca 35 EUR

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v anglickém jazyce). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. V katalogu uvedené popisy a ceny fakultativních výletů jsou pouze informativní, podrobné informace obdržíte u našeho zástupce na ostrově Kos. Průvodce je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Mapa

Počasí

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Klid a nekonečná pohoda :-) (08/2016) 20. 09. 2016

Hotel Boheme můžeme jen doporučit. Pokoje jednoduché, ale čisté a personál hotelu vždy ochotný a příjemný. Nemuseli jsme řešit jediný problém. Na jídlo je třeba docházet do vedlejšího hotelu Apollon... Číst zbytek recenze

Jestli se nekam vratim,tak sem :) 10. 09. 2016

Hotel Boheme doporucuji,ubytovani sice stridmejsi,ale opravdu se tam clovek chodi jen vyspat. Kazdy den uklizeno,ustlano,takze nemam co vytknout. Bazen cisty,vyberete si misto kdykoli pres den. Na... Číst zbytek recenze

Boheme - srpen 2016 22. 08. 2016

Hotel Boheme odpovídá vybavením asi 2 hvězdičkám, ale pokoje byly čisté, ručníky vyměněné 2x za týden, 1x za týden čistě povlečeno. Klimatizace v ceně a funkční. Pokoje na přespání a vysprchování... Číst zbytek recenze

Super dovolená za skvělou cenu 10. 07. 2016

Pokoj byl čistě a jednoduše vybaven, klimatizace je v ceně. Na jídlo jsme chodili do vedlejšího hotelu Apollon. Strava byla jednoznačně nejlepší součástí pobytu. Hotel Boheme s all inclusive mohu... Číst zbytek recenze

Vynikající poměr cena/výkon 16. 08. 2015

Vynikající dovolená za rozumnou cenu, užili jsme si po všech stránkách. Skvělý hotel v krásném prostředí, milý personál, vynikající strava, pláž bezvadná, moře čisté a osvěžující, centrum Kos... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

18. 04. - 02. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
26 143 Kč
18. 04. - 25. 04. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
13 301 Kč
18. 04. - 25. 04. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
15 500 Kč
18. 04. - 02. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
27 361 Kč
25. 04. - 09. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
31 560 Kč
25. 04. - 02. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
20 772 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
18 359 Kč
02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
26 893 Kč
09. 05. - 16. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 642 Kč
09. 05. - 23. 05. 2020 (15 dní)
Poznań All Inclusive
25 065 Kč
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 646 Kč
16. 05. - 30. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
25 442 Kč
23. 05. - 03. 06. 2020 (11 dní)
Poznań All Inclusive
21 096 Kč
23. 05. - 06. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
26 656 Kč
23. 05. - 30. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
17 089 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč