Labranda Marine Aquapark Obrázek0
Labranda Marine Aquapark Obrázek1
Labranda Marine Aquapark Obrázek2
Labranda Marine Aquapark Obrázek3
Labranda Marine Aquapark Obrázek4
Labranda Marine Aquapark Obrázek5
Labranda Marine Aquapark Obrázek6
Labranda Marine Aquapark Obrázek7
Labranda Marine Aquapark Obrázek8
Labranda Marine Aquapark Obrázek9
Labranda Marine Aquapark Obrázek10
Labranda Marine Aquapark Obrázek11
Labranda Marine Aquapark Obrázek12
Labranda Marine Aquapark Obrázek13
Labranda Marine Aquapark Obrázek14
Labranda Marine Aquapark Obrázek15
Labranda Marine Aquapark Obrázek16
Labranda Marine Aquapark Obrázek17
Labranda Marine Aquapark Obrázek18
Labranda Marine Aquapark Obrázek19

Labranda Marine Aquapark

Řecko
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Aquapark/skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Rodinný nízkopodlažní hotel Labranda Marine Aquapark se nachází na rozlehlé ploše nedaleko letoviska Tigaki (cca 5 km od centra), s tavernami a stylovými restauracemi. Cca 100 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Letiště je vzdáleno cca 22 km od hotelu Labranda Marine Aquapark. 

Pláž
Písčito-štěrková pláž se nachází přímo u hotelu Labranda Marine Aquapark (vstup do vody po schodech - doporučujeme ochrannou obuv do vody z důvodu skalnatého vstupu do moře), lehátka a slunečníky na pláži (zdarma).

Vybavení
Hotel Labranda Marine Aquapark se nachází v dobře udržované zahradě a skládá se z hlavní budovy a budov umístěných v okolí, ve kterých jsou pokoje. Hotel má 24hodinovou recepci, restaurace, bary, venkovní bazény s lehátky a slunečníky (zdarma), aquapark (zdarma), Wi-Fi. Pro děti: brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub. Za poplatek: prádelna, půjčovna aut, motocyklů, jízdních kol, hlídání dětí.

Pokoje
Našim klientům nabízíme čisté a prakticky zařízené standardní dvoulůžkové pokoje umístěné v přízemí (bez možnosti přistýlky) a max. čtyřlůžkové rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, individuálně nastavitelnou klimatizací, balkonem nebo terasou.

Strava
All Inclusive zahrnuje: 3 jídla formou bufetu v hlavní restauraci - snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Hostům je k dispozici také řecká restaurace (1x za pobyt v ceně, nutná dřívější rezervace) a italská restaurace (nutná dřívější rezervace), bary: v lobby a u bazénů. Navíc: občerstvení (hamburgery, souvlaki, hot dogy), nealkoholické nápoje a místní lihoviny (10:00-24:00).
 
Sport a zábava
Hotel Labranda Marine Aquapark organizuje animace, které zahrnují sportovní aktivity během dne, stejně jako večerní představení několikrát týdně. V hotelu se nachází aquapark se skluzavkami, bazénem s umělou vlnou a brouzdalištěm, 2 tenisové kurty, posilovna. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, brouzdaliště v aquaparku. Za poplatek: herna, masáže.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Díky aquaparku, který je atrakcí pro nejmladší, ale i pro dospělé je skvělou nabídkou pro rodiny s dětmi. Doporučujeme zejména těm, kteří očekávají skvělý servis, různorodé animace a krásný výhled na moře, který budou moci klienti obdivovat z bazénové části hotelu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Krakova, Gdaňska, Poznaně, Bydhoště, Řešova, Lodži a Vratislavi. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí (v případě jedenáctidenního zájezdu 10 nocí; v případě dvanáctidenního zájezdu 11 nocí), stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 0,5-4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Jiné

KOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.
 
Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují po celém Řecku. 
 
KOS
Nazývaný Hippokratovým ostrovem - otcem medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. V posledních letech zaznamenal turistický rozmach díky tomu, že se mu podařilo zachovat opravdovou řeckou atmosféru a životní styl jeho obyvatel.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova, které se táhne všemi směry od malebného přístavu, kde kotví bezpočet výletních lodí. Okouzlující staré město je povinným bodem návštěvy a procházka by měla skončit pod 700letým platanem, nazývaným Hippokratovým stromem. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Letovisko ležící nedaleko města Kos je známé svou krásnou písečnou pláží pozvolna padající do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří milují plavání v moři a všechny druhy vodních sportů.
 
Marmari
Malé turistické letovisko, které bývalo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době díky jedné z hezčích pláží na ostrově je jedním z nejoblíbenějších míst pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů nebudou zklamáni - nabídka na pláži uspokojí každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav spojil místní život obyvatel s turistickou pohostinností. Rybáři se stále vydávají na moře a místní taverny nabízejí ryby a mořské plody z dnešního výlovu. Pláž v Mastichari byla uznána za jednu z nejkrásnějších na ostrově a přitahuje nejen turisty, ale i mnoho obyvatel ostrova.
 
Kardamaina
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek, které se nachází v jižní části ostrova. Kdysi bylo rybářskou vesnicí a přístav zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život obyvatel a turistů. Na přístavním nábřeží je mnoho kaváren a restaurací a mimo centrum pláže s pozvolným vstupem do vody, ideální pro rodiny. Další výhodou je krátký transfer z letiště.

KALYMNOS
Malý ostrov Dodekanéského souostroví, turisty zcela neobjeven. Doposud zde odpočívali hlavně Řekové, díky čemuž na ostrově Kalymnos najdeme skutečnou řeckou duši. Na ostrově se nachází četné, na slunci zářící pláže, malebné zátoky obklopené skalami sestupujícími do azurových vod Egejského moře, horské vesnice, stejně jako taverny a restaurace s vynikající místní kuchyni.

Pothia
Hlavní město a hlavní přístav Kalymnos, do kterého připlouvají trajekty z nedalekého ostrova Kos. Labyrinty úzkých uliček a pobřežní promenáda s obchody, restauracemi, tavernami a kavárnami servírujícími speciality místní kuchyně. Během dne se zaplní turisty, kteří zde připlouvají na krátké, několikahodinové výlety, zatímco večer si zde můžete vychutnat opravdovou řeckou atmosféru.

Panormos
Malé, hezké letovisko vzdálené cca 6 km od Pothie. Zde se nachází většina studií a apartmánů z naší nabídky. Najdeme zde krásnou, klidnou pláž s křišťálovou vodou a několik obchodů, restaurací, taveren a supermarket.

Plati Gialos
Malé letovisko ležící cca 1 km od Panormosu, v západní části ostrova, které je známé svými krásnými plážemi a je také rájem pro milovníky horolezectví. Vzdálenost od přístavu v Pothii je cca 5 km. V okolí (cca 500 m) najdeme několik restaurací a barů.

Arginonta
Klidné město v severní části ostrova, které se nachází u okouzlující zátoky, která uchvacuje svou čistou, tyrkysovou vodou a skalnatou krajinou. Vzdálenost od přístavu v Pothii je cca 15 km.

Výlety v okolí

KOS

OSTROV NISSYROS - procházka po dně sopky
Jedná se o jeden z nejzajímavějších výletů, skutečným zážitkem je procházka po dně dřímajícího kráteru Stefanos (vstup za poplatek cca 3 EUR). Navštívíme také hlavní město ostrova - Mandraki s klášterem částečně vytesaným do skály. Uvidíme také malebnou vesnici Nikia, která se nachází na okraji sopky, kde dominují bílé domy s modrými okenicemi, ne bezdůvodně je tato vesnice nazývána „mini Santorini“! Nikia je bezesporu nejkrásnější vesničkou na celém souostroví ostrovů Dodekanés! Cena cca 43 EUR.
 
EGEJSKÁ PLAVBA NA 3 OSTROVY - výlet s obědem v ceně

Relaxační plavba po křišťálově čisté vodě Egejského moře. První zastávkou je malebný malý ostrov Pserimos s písečnou pláží a několika tavernami. Následně se vydáme na Kalymnos, nazývaný ostrovem lovců mořských hub. Poslední zastávkou na koupání je neobydlený ostrov Plati. Výlet pro milovníky relaxace, zábavy, koupání a opalování. Na plavbu je třeba vzít s sebou plavky, ručník a spoustu dobré nálady. Náš kapitán Jannis Vám zaručí nezapomenutelný zážitek! Cena cca 40 EUR.

OBJEVTE KOS - kolem Hippokratova ostrova
Celodenní výlet, během kterého uvidíme celý ostrov Kos! Na začátku procházka hlavním městem ostrova, kde se zastavíme ve stínu Hippokratova platanu a odpočineme si na hlavním náměstí. Následně navštívíme nejvýznamnější památku ostrova - chrám boha Asklépia (vstup 8 EUR). Během oběda dojedeme do Zia - nejvýše ležící vesnice se spoustou barevných obchodů a taveren. Z vesnice se rozprostírá panoramatický výhled na celý Kos, tyrkysové moře a sousední ostrovy. Další zastávkou je jihozápadní okraj ostrova, pokrytý aromatickými bylinkami, zde se také zastavíme na pláži s výhledem na romantický ostrov Kastri. Cena cca 40 EUR.

BODRUM - TURECKO - dvě země během jedné destinace
Turecko je vzdálené od ostrova Kos pouhých 50 minut plavby trajektem. Dnes je Bodrum exkluzivním letoviskem, do kterého přijíždějí turisti z celého světa. Město je známé díky bazarům a elegantním zlatým galeriím. Bodrum stojí za návštěvu také proto, abychom viděli pozůstatky prvního mauzolea na světě, počítaného mezi „7 divů starověkého světa“. Uchvacuje také přístav s exkluzivními loděmi. Na každém kroku zde lze ochutnat originální turecký kebab. Je to skutečné dobrodružství s Orientem! Je to výlet pro ty, kteří mají rádi vyjednávat a poznávat. Upozornění! Vezměte si s sebou CESTOVNÍ PAS. Cena cca 40 EUR včetně přístavních poplatků.

KALYMNOS

KOLEM OSTROVA KALYMNOS
Zajímavý výlet po ostrově Kalymnos, během kterého se vydáme na malebnou cestu do Vathy, ostrovního fjordu a hlavního města - Pothia. Ve městě navštívíme sklad mořských hub, kde jsou tvarovány přírodní houby a nejslavnější klášter na ostrově - Agios Savvas Monastery. Uvidíme nádhernou krajinu - od krásných údolí až po pobřežní osady, působivou architekturu a tyrkysové zátoky. Mnoho z cest, kterými budeme cestovat je rovnoběžné s pobřežím a nabízí úžasný výhled na okolní vody a sousední ostrovy. Během prohlídky Vás náš průvodce zajímavým způsobem informuje o navštívených místech a seznámí Vás s jejich historií, která nás vezme na cestu zpět v čase.
Cena: cca 35 EUR

Z OSTROVA NA OSTROV

Je to výlet, který nabízí úžasný zážitek během jedné 7 hodinové plavby. Navštívíme Vathy, kde je atrakcí malý přístav v Rina. Z moře se dostaneme do úzké vinuté větve, která připomíná fjord, zatímco během pobytu v Rině bude možnost odpočinku v pobřežních tavernách nebo si zaplavat v krásné čisté vodě. Následně se zastavíme na Plati, malém ostrově mezi Pserimosem a Kalymnosem, kde uvidíme malý kostel Agios Nikolaos. Poplujeme také na ostrov Pserimos, kde najdeme malebnou pláž s bílým jemným pískem a stylovými malými kavárnami. Pokud budeme mít štěstí, uvidíme některé z mnoha delfínů, kteří plavou kolem Kalymnosu.
Cena: cca 35 EUR

EXPEDICE NA OSTROV LEROS
Vydejte se na jeden z Dodekanéských ostrovů - ostrov Leros. Plujíc z Myrties, mineme letoviska Myrties, Masouri a Emborios, kde budeme mít možnost fotografování. Po cca 40 minutách doplujeme do malebného rybářského přístavu Panteli s několika tavernami, kavárnami a písčito-oblázkovou pláží. Vydáme se také na výlet k pevnosti, která byla postavena v 7. století byzantským lidem a navštívíme interiér kostela zasvěceného Panně Marii - Panny Pevnosti. Následně se vydáme na výlet do válečného muzea v Merkii. Během putování po ostrově Leros budeme moci vidět vliv Italů, Turků a Řeků. Vřele doporučujeme tento výlet, protože Leros má co nabídnout, má mnoho míst, které stojí za návštěvu a přivezete si krásné vzpomínky. Doba trvání výletu je od 7 do 8 hodin.
Cena: cca 40 EUR

OSTROV TELENDOS
Tento výlet může být spojen s výletem na ostrov Pserimos nebo pouze na ostrov Telendos. Pserimos je malým řeckým ostrovem mezi Kosem a Kalymnosem, obývaným cca 50 lidmi. Ostrov uchvacuje svou krásou, křišťálovým mořem, stylovými tavernami, kavárnami a obchody se suvenýry. Ticho a klid jsou charakteristickými znaky ostrova. Zatímco Telendos je malebným a stále panenským, malým ostrovem naproti Kalymnosu. V minulosti byly tyto dva ostrovy propojeny, ale v roce 535 se po zemětřesení odpojily. Velikost ostrova je cca 5 km² a v přístavu se nachází jediná vesnice s několika obyvateli, kteří žijí převážně z činností spojených s mořskými houbami. Tento malý ostrov je ideální pro jednodenní výlet, kde se můžete projít krásnými uličkami a vychutnat si vynikající občerstvení v půvabných tavernách. Pro milovníky pěší turistiky doporučujeme navštívit starý kostel a zříceniny hradu sv. Konstantina. Chcete-li se tam dostat, stačí jít po dobře udržované stezce, která začíná v přístavu a prochází podél pobřežní linie.
Cena: cca 35 EUR

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 20 účastníků) nebo v anglickém jazyce). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. V katalogu uvedené popisy a ceny fakultativních výletů jsou pouze informativní, podrobné informace obdržíte u našeho zástupce na ostrově Kos. Průvodce je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Příště již ne 04. 08. 2019

Bohužel nemůžu doporučit, cena versus realita neodpovídá. CK Fisher se vymlouvá, že obrázky jsou pouze ilustrativní, ale podle čeho si má tedy zákazník vybírat ? Lehátek na pláži málo a přístup do... Číst zbytek recenze

Perfektní rodinná dovolená 13. 06. 2019

Pokoje vždy čisté, jídlo skvělé. Animační program opravdu na celý den (vybral si každý). Bazény i sportoviště super. Dcera (4,5) si užvala dětský klubík, který je opravdu bez chyby. Hodně se zpívá... Číst zbytek recenze

Afrika muze byt kdekoliv 06. 09. 2018

Vrátili jsme se z dovolené a bylo to super. Pokoj je normální standart, jídlo bylo moc dobré. V pátek byl řecký večer, který jsme si všichni užili. Hlavně HONEY DUMPLINGS!! Animační tým se skutečně... Číst zbytek recenze

docela fajn dovolená aneb Kos na Kosu 10. 07. 2018

Přeji hezký den všem, 5.7.2018 jsem se vrátil s rodinou z tohoto hotelu a je to zde fajn. Jídlo-od 7.00-10.00 snídaně.Najdete tam vše palačinky, salámy, vajíčka, jogurty, ovoce, zeleninu,pečivo... Číst zbytek recenze

skvělá dovolená - rádi si zopakujeme :) 13. 09. 2017

ubytování - jednoduché, čisté, každodenní úklid pokoje. Čisté ručníky, fén, mýdlo a sprchový gel. Balkón s posezením. Klimatizace funkční. lednice funkční.Náš pokoj (422) měl trochu horší sprchu, ale... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

21. 09. - 28. 09. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
20 211 Kč
24. 09. - 05. 10. 2019 (12 dní)
Katovice All Inclusive
28 936 Kč
28. 09. - 05. 10. 2019 (8 dní)
Wrocław All Inclusive
17 178 Kč
05. 10. - 12. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
17 293 Kč
18. 04. - 25. 04. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
14 846 Kč
18. 04. - 02. 05. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
21 669 Kč
25. 04. - 02. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
14 990 Kč
25. 04. - 09. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
21 193 Kč
02. 05. - 09. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 520 Kč
02. 05. - 16. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
19 519 Kč
09. 05. - 23. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
20 256 Kč
09. 05. - 16. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 620 Kč
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
14 702 Kč
16. 05. - 30. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
23 376 Kč
23. 05. - 30. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 821 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč