Mitsis Summer Palace

Řecko - Kos - Kardamena
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotel Mitsis Summer Palace s terasovitou konstrukcí se nachází na vyvýšeném místě s výhledem na moře. Autobusová zastávka se nachází 10 m od hotelu, odkud se můžete dostat do nedaleké Kardameny (cca 5 km). Město Kos je vzdáleno cca 32 km a letiště cca 6 km.

Pláž
Hotel Mitsis Summer Palace má vlastní oblázkovo-písečnou pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce 24hod., hlavní restaurace (mezinárodní kuchyně), restaurace a la carte - řecká a italská kuchyně, bary: hlavní u bazénu, u skluzavek, na pláži a u krytého bazénu. Krytý plavecký bazén se sladkou vodou (od 18 let), velký venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a brouzdaliště - oboje s mořskou vodou. Lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži zdarma, plážové osušky za zálohu 20 EUR. Za poplatek: půjčovna aut, prádelna. Ve vstupní hale zdarma Wi-Fi.

Pokoje
Hotel Mitsis Summer Palace nabízí standardní pokoje s balkonem nebo terasou (za příplatek výhled na moře) (možnost přistýlky v podobě rozkládací pohovky nebo postýlky pro dítě do 2 let). Individuálně nastavitelná klimatizace, satelitní TV, zdarma minibar zásobovaný každý druhý den. V koupelně vana nebo sprcha, WC a vysoušeč vlasů. Za poplatek: trezor, telefon.
V nabídce jsou také promo pokoje se stejným vybavením. Upozornění: Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.  

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu. Pozdní kontinentální snídaně (10:00-10:30), možnost objednání časné snídaně od 05:00 hodiny ráno. Oběd a večeře možné také v tématické restauraci, je však nutná rezervace. Občerstvení (10:00-00:00) a zmrzlina (10:00-21:30). Velký výběr nealkoholických nápojů a místních lihovin v hlavním baru (10:00-00:00), barech na pláži a u bazénu (10:00-18:00), u skluzavek (10:00-17:00) a u krytého bazénu (18:00-00:00).

Sport a zábava
Rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení. Posilovna, dva osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, šipky, plážový volejbal, kajaky, šlapadla (prvních 20 minut zdarma). Za poplatek: další vodní sporty, billiard, videohry. Od června do září zábavný program pro děti i dospělé v průběhu dne a ve večerních hodinách. Miniklub pro děti, mini diskotéka, dětské hřiště, herna a také 3 vodní skluzavky v sesterském hotelu Norida Beach (od 8 let). Možnost využití Figloklubu v Mitsis Family Village.

Internet
V lobby internet Wi-Fi - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.mitsishotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/kos-wczasy/mitsis-summer-palace

Náš názor
Elegantní hotel vysoké kvality, který je součástí sítě Mitsis. Rozsáhlé sportovní zařízení, program All Inclusive a krásný výhled na Egejské moře vytvářejí skutečnou prázdninovou atmosféru. Hotel Mitsis Summer Palace doporučujeme aktivním lidem a rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7, 10, 11 nebo 14 nocí, strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu uvedeno jinak a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety z: Varšava, Katovice, Krakov, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź a Wrocław. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

OSTROV NISSYROS - cena cca 43 EUR
Jeden z nejvíce vzrušujících výletů. Nezapomenutelným zážitkem je návštěva spící sopky Poliviotis, která pokrývá téměř polovinu ostrova. Říká se, že Nissyros byl oddělena od Kosu právě po výbuchu sopky. Po dvacetiminutové cestě autobus vyjede do horní části sopky olivovými háji a zastaví uprostřed kráteru, který nabízí opravdu okouzlující výhled. Budete mít možnost se projít po kráteru a po prozkoumání sopky zbude ještě čas na oběd, návštěvu kláštera nebo na procházku po vesničce Mandraki.

KALYMNOS A PSERIMOS - cena cca 46 EUR
Výlet na moři v kombinaci s relaxací a krásnými výhledy. Pláž, slunce a lenošení! Na palubě lodi vynikající řecký oběd. Navštívíme ostrov obývaný 50 lidmi a hlavní centrum lovu hub v Řecku - Kalymnos, kde se podíváme na výrobní proces přírodních hub. Loď zakotví také na opuštěném ostrově, kde bude čas na potápění a osvěžující koupání v moři.

PROZKOUMEJ OSTROV KOS - cena cca 40 EUR
Vezmeme Vás na místa, která stojí za to vidět: Asklépiův chrám (doplatek 8 EUR), malá řecká vesnice Zia, kde se zastavil čas, nádhernou zátoku s modrou až průzračně čistou vodou. Výlet začíná prohlídkou města Kos, Hippokratova platanu, antické agory a starého města. Poté navštívíme Asklépiův chrám. Poté Vás vezmeme do nejpůvabnější vesničky na ostrově Kos, zvané Zia, která se nachází na vrcholu hory Dikeos. Odtud budete mít nádherný výhled do okolí.

BODRUM (TURECKO) - cena cca 45 EUR (včetně přístavních poplatků)
Naše dobrodružství s Orientem začne v zálivu na ostrově Kos, odkud vyplouvá loď do Turecka. Plavba trvá cca 1 hodinu. V současné době je Bodrum jednou z nejoblíbenějších turistických destinací a je známá svým bazarem, kde si můžete koupit, např. kožené zboží (bundy, opasky, peněženky), hodinky, místní koření a sladkosti. Dozvíme se něco o historii středověkého hradu, který se nachází v blízkosti přístavu, bráně Mindos - pozůstatku po opevnění ze 4. století př.n.l. a starověkém divadlu.
Na tento výlet je potřeba si s sebou vzít cestovní pas.

Upozornění! Výlety jsou s polsky hovořícím průvodcem (při min. počtu 20 osob) nebo jsou v angličtině (ostatní). Jejich pořadatelem není Rainbow Tours, ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Ta rovněž určuje ceny, podmínky a termíny výletů. Popisy a ceny uvedené v katalogu jsou pouze orientační, konkrétnější informace získáte od našeho pracovníka. Delegát pouze zprostředkovává rezervaci míst na tyto fakultativní výlety. Před a po sezóně se některé výlety neuskutečňují.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k času v ČR.

Orientační ceny
Oběd v hospodě 8 EUR; 1 l vody - 1.5 EUR; pivo v baru od 1.5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem na dovolenou.

KOS
Ostrov známý také jako ostrov Hippokrata, otce medicíny, je klidnou prázdninovou oázou plnou slunce a písečných pláží. Vzhledem k tomu, že se na ostrově podařilo zachovat skutečně řeckou atmosféru a styl života místních zde v posledních letech cestovní ruch kvete.

Město Kos
Je správním a kulturním centrem ostrova a rozkládá se ve všech směrech od malebného přístavu, kde kotví nespočet výletních lodí. Půvabné staré město by rozhodně nemělo během návštěvy ostrova uniknout Vaší pozornosti. Procházka města by měla končit u 700 let starého stromu, tzv. Hippokratova platanu. Jedná se o jeden z nejstarších platanů v Evropě.

Tigaki
Místo v blízkosti města Kos je známé svými krásnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a milovníky vodních sportů a koupání.

Marmari
Malé turistické městečko, které bylo kdysi rybářskou vesnicí. V současné době je díky jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově jednou z nejoblíbenějších destinací pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Milovníci vodních sportů si také přijdou na své – široká nabídka uspokojí opravdu každého.

Mastichari
Tento malý rybářský přístav propojil životy místních s turistickou pohostinností. Rybáři stále vyplouvají na moře, proto místní taverny nabízejí čerstvé ryby a mořské plody - úlovky dne. Pláž v Mastichari je považována za jednu z nejkrásnějších na ostrově. Přilákává nejen turisty, ale i samotné obyvatele ostrova.

Kardamena
Jedno z nejoblíbenějších turistických letovisek v jižní části ostrova. Kdysi bývalo rybářskou vesničkou a jeho přístav dodnes zůstal hlavním místem, kde se soustřeďuje život místních i turistů. Na nábřeží u přístavu je mnoho kavárniček a restaurací, zatímco dále od centra města se nachází úžasné pláže s mělkou vodou ideální pro rodiny s dětmi. Další výhodou je krátká vzdálenost od letiště.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Summer vocation 01. 01. 2017

Summer holiday Krasny hotel položen úplně na nejvyšším bodě uzavřeného komplexu asi tak 5hotelu .Nádherný výhled naprosto úžasný .Servis v hotelu vynikající vše bylo naprosto skvěle .Nemohu si... Read

Dovolená u moře 18. 05. 2016

Hotel je fajn, služby bez problému. Personál komunikuje v angličtině, jsou rádi, když umíte pár řeckých slov, hlavně pozdravit a poděkovat, Češi nejsou přece burani z východu... Největší problém je... Read

Součást hotelového komplexu s množstvím bazénů a atrakcí. Ideální pro rodiny s dětmi. 11. 09. 2015

Ideální pro rodiny s dětmi, které plánují celou dovolenou strávit skutečně jen u moře a v hotelovém komplexu. Pokoj odpovídal spíše 4****, ale nádherný, každý den uklizený, co druhý den doplňovaná... Read

Odpočinková dovolená 06. 09. 2015

Byly jsme tam před sezónou dvě kamarádky, hledající pláž, moře a klid. Toto dovolená splňuje. Na této straně Kosu (Mitsis Norida Beach, Mitsisi Blue Domes...) fouká vítr, což nám je v 30C příjemné... Read

Moje nejhorší dovolená 30. 08. 2015

Jeli jsme sem hlavně kvůli 12-ti leté dceři, aby si užila animační programy a tobogány! Toto očekávání se nenaplnilo. Dva staré tobogány společné pro celý komplex hotelů Mitsis poměrně vzdálené... Read

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu


Nebyly nalezeny žádné záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč