Artemis Obrázek0
Artemis Obrázek1
Artemis Obrázek2
Artemis Obrázek3
Artemis Obrázek4
Artemis Obrázek5
Artemis Obrázek6
Artemis Obrázek7
Artemis Obrázek8

Artemis

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Artemis se nachází v letovisku Hersonissos, cca 50 m od jeho centra. Nedaleko hotelu (od 50 m) se nachází bary, taverny, restaurace. Cca 100 m od hotelu je autobusová zastávka. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 25 km.

Pláž
Písečná pláž je vzdálena cca 100 m od hotelu Artemis. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, lobby, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu, venkovní bazén, parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: prádelna.

Pokoje
Hotel Artemis má 36 komfortně a pohodlně zařízených pokojů. Všechny pokoje byly zrekonstruovány v roce 2018. Jsou s výhledem do zahrady nebo s bočním výhledem na moře (za poplatek). Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje (18 m²) a rodinné pokoje (25 m²). Všechny jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje mají oddělenou odpočinkovou místnost.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, ouzo, gin, rum, brandy) a nealkoholické nápoje (voda, čaj, káva, sycené a nesycené nápoje) servírované v hodinách od 10:00- 22:00.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.artemisapts.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Klidný hotel Artemis s vysokým standardem a zrekonstruovanými pokoji. Ideální místo pro ty, kteří si cení dobrý standard v komorní atmosféře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

25. 09. - 09. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
22 214 Kč
25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
15 070 Kč
02. 10. - 09. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
12 070 Kč
02. 10. - 16. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
21 930 Kč
09. 10. - 16. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
11 793 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč