Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek0
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek1
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek2
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek3
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek4
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek5
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek6
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek7
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek8
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek9
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek10
Atali Grand Resort (ex. Atali Village) Obrázek11

Atali Grand Resort (ex. Atali Village)

Řecko - Kréta
Pobytový
Rodinný
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
V/blízko centra
Tenisový kurt

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Atraktivní a jednoznačně ekonomický hotel Atali Village leží na malém kopečku v Bali - tiché a klidné vesničce s přístavem. Letiště v Heraklionu je vzdálené cca 50 km. Rethymno je vzdálené cca 25 km. Pouze několik set metrů odděluje tento příjemný hotel od centra městečka s tavernami, restauracemi a bary.

Pláž
Písčitá pláž s názvem Livadi Beach se nachází cca 150 m od hotelu Atali Village. Přístup na pláž je přes cestu. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Vybavení
Restaurace 24h, restaurace, TV v lobby, bar, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), fén a žehlička (dostupné na recepci na vyžádání), diskotéka (21:30-23:00), mini market. Pro děti jsou k dispozici v restauraci dětské židličky a dětské hřiště.

Pokoje
V hotelu Atali Village je 214 pokojů. Našim hostům nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (2+2), individuálně řízenou klimatizací (za poplatek 6 EUR/den),telefonem, balkónem nebo terasou, koupelnou (wc, sprchový kout/vana). Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). 

Strava
All Inclusive (ve formě bufetu): snídaně (07:30-10:00), obědy (12:15-14:15) a večeře (19:00-21:30). Lehké občerstvení (koláče, sušenky) v čase 16:30-17:30, zmrzlina v čase 12:00-16:00. Nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje rodinné výroby jsou dostupné v baru (11:00-23:00). Bar u bazénu je otevřený v čase od 11:00-18:00.

Sport a zábava
Animační program, večerní show s řeckou folklórní skupinou, živá hudba, střelba z luku, šipky, volejbal, tenisový kurt (set v ceně), stolní tenis. Za poplatek: billiard a vodní sporty na pláži.

Internet
Wi-Fi ve veřejných prostorech hotelu Atali Village (zdarma).

Místní kategorie
***

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/kreta-heraklion-wczasy/atali-village

Náš názor
Dobře udržovaný hotel s programem All Inclusive, umožňující komfortní odpočinek. Hotel Atali Village doporučujeme rodinám s dětmi kvůli prostorným elegantním pokojům a zajímavému animačnímu programu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Dovolená s dětmi 01. 09. 2016

Na Krétu se možná ještě vrátíme, ale určitě do jiného hotelu. Jediné, co zde mohu hodnotit kladně je český animační tým. Naše děti byly nadšené, animátoři se opravdu snaží a zajistí jim skvělou... Číst zbytek recenze

Deset let nazpět, nám zde bylo líp 07. 08. 2016

Byl jsem zde se svojí rodinou - 4 dospělí a dvě děti. Vše zde bylo, jak před deseti lety (když jsem zde byl) mimo přistavěnou novou(é) části hotelu. Zhoršilo se zde jídlo, které obsahovalo méně ryb... Číst zbytek recenze

Dovolená all inclusive 18. 06. 2016

S přítelkyní jsme Atali navštívili na začátku června. Hotel je situován na kopci. Cca 30 metrů od pláže. V letních měsících a ve volné obuvi se to jeví jako dálka, zvlášť pokud máte malé děti. Pokoje... Číst zbytek recenze

Velikánský hotel, kde preferují Francouze. 26. 10. 2015

Hotel je umístěn ve svahu, je velmi členitý a rozlehlý, má novější pokoje, které jsou moc hezké a pak staré pokoje, které mají špatné a rachotící klimatizace, nevyhovující sociální zařízení. Co se... Číst zbytek recenze

Dovolena plna penze 09. 05. 2015

Dovolená na který jsme byli v září a to na konci byla trošku nadprůměrná, hotel je průměrný a velmi záleží na pokoji který dostanete, některý jsou jsou špatně situovaný do silnice či do chodeb.Mi... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
19 398 Kč
25. 09. - 09. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
25 704 Kč
02. 10. - 09. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 858 Kč
02. 10. - 16. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
26 793 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč