Gouves Bay Obrázek0
Gouves Bay Obrázek1
Gouves Bay Obrázek2
Gouves Bay Obrázek3
Gouves Bay Obrázek4
Gouves Bay Obrázek5
Gouves Bay Obrázek6
Gouves Bay Obrázek7
Gouves Bay Obrázek8
Gouves Bay Obrázek9
Gouves Bay Obrázek10
Gouves Bay Obrázek11
Gouves Bay Obrázek12
Gouves Bay Obrázek13
Gouves Bay Obrázek14
Gouves Bay Obrázek15
Gouves Bay Obrázek16

Gouves Bay

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Gouves Bay se nachází v klidné oblasti Gouves. Centrum města leží cca 1 km od hotelu. Městečko Hersonissos je vzdáleno cca 10 km (výhodný dojezd veřejnou dopravou - autobusová zastávka je 300 m od hotelu). Letiště Heraklion je vzdáleno cca 17 km od hotelu Gouves Bay.

Pláž
Hotel Gouves Bay se nachází přímo u úzké, skalnaté pláže (přechod přes cestu, sestup po schodech). Lehátka na pláži - zdarma, slunečníky a plážové osušky - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, hlavní restaurace Malena, lobby bar, bar u bazénu, bazén, dětský bazén, TV místnost, internetový koutek, sluneční terasa, konferenční místnost, dětské hřiště, mini disko, směnárna, posilovna, obchod a parkoviště. Za poplatek: prádelna, trezor na recepci a lékařská péče.

Pokoje
Hotel Gouves Bay má 95 moderně zařízených a prostorných pokojů, zrenovovaných v roce 2017. Hosté mají k dispozici:
- Standardní dvoulůžkové pokoje - s bočním výhledem na moře.
- Standardní třílůžkové pokoje - s výhledem na hory.
- Rodinné pokoje - s výhledem na hory.
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje - pivo, bílé a červené víno, ouzo, gin, rum a brandy jsou servírovány v baru (10:00-22:00). Jídla pro osoby s alergiemi - bezlepková a bezlaktózová.

Sport a zábava
Denní a večerní animace pro děti i dospělé - aerobik, hry, večerní show. Hostům je k dispozici: posilovna, volejbalové hřiště, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: Wellness centrum & SPA.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.gouvesbay-hotel.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Nabídka na odpočinek pro ty, kteří hledají dobrý standard za přijatelnou cenu. Hotel Gouves Bay dobré kvality doporučujeme díky infrastruktuře a animacím zejména pro rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Příjemný pobyt 06. 08. 2019

Strávili jsme v hotelu 3 noci. Čisté ubytování, měli jsme rodinný pokoj s terasou a lehátky kousek od baru. Děti spokojeny s bazénem, písečná pláž kousek dále od hotelu. Personál milý. Jídlo bylo... Číst zbytek recenze

Příjemná, poklidná dovolená s úžasným personálem. 18. 09. 2017

S dovolenou v tomto hotelu jsme byli celkově velmi spokojeni. Jedná se o menší hotel s velice přátelským personálem, všichni byli moc ochotní od barmanů až po paní na úklid. My jsme měli štěstí a... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 279 Kč
25. 09. - 09. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
23 425 Kč
02. 10. - 09. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
13 100 Kč
02. 10. - 16. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
24 346 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč