Dessole Malia Beach Obrázek0
Dessole Malia Beach Obrázek1
Dessole Malia Beach Obrázek2
Dessole Malia Beach Obrázek3
Dessole Malia Beach Obrázek4
Dessole Malia Beach Obrázek5
Dessole Malia Beach Obrázek6
Dessole Malia Beach Obrázek7
Dessole Malia Beach Obrázek8
Dessole Malia Beach Obrázek9
Dessole Malia Beach Obrázek10
Dessole Malia Beach Obrázek11
Dessole Malia Beach Obrázek12
Dessole Malia Beach Obrázek13
Dessole Malia Beach Obrázek14
Dessole Malia Beach Obrázek15
Dessole Malia Beach Obrázek16
Dessole Malia Beach Obrázek17

Dessole Malia Beach

Řecko - Kréta - Heraklion - Malia
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Hotel Dessole Malia Beach se nachází mezi nádhernými zelenými zahradami v klidném zákoutí přímo u pláže. Do centra města Malia lze dojít pěšky za cca 10 minut. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 32 km od hotelu.
 
Pláž
Písečná pláž dlouhá cca 800 m. Lehátka a slunečníky - zdarma.
 
Vybavení
Tento hotel byl postaven v tradičním řeckém stylu. 24h recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace, restaurace Tavern, bar u bazénu, plážový bar, velký bazén s oddělenou částí pro děti, venkovní bazén. Hotel přijímá karty Visa a MasterCard.
 
Pokoje
Hotel Dessole Malia Beach nabízí 278 pokojů, které se nachází v budově v prvním, druhém a třetím patře. Každý pokoj má balkon nebo terasu a je vybaven koupelnou s WC (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), telefonem, klimatizací, satelitní TV, trezorem a mini ledničkou. V pokojích se nachází jedna manželská postel nebo dvě samostatné postele. Hotel nabízí:
Dvoulůžkový pokoj - o rozloze cca 20 m² s možností přistýlky pro jednu osobu.
Rodinný pokoj - o rozloze cca 26 m² s možností přistýlky pro dvě osoby.

Strava
All Inclusive - jídla formou bufetu v hlavní restauraci: snídaně (7:00-10:00) - mimo jiné pečivo, jogurt, sýry, ovoce, palačinky, cereálie, omelety; pozdní snídaně (10:00-11:00); občerstvení (11:00-15:00 v restauraci Tavern, 11:00-16:00 podávané v baru u bazénu); oběd (13:00-15:00) servírovaný v hlavní restauraci nebo v taverně; odpolední občerstvení (16:00-17:00) - mimo jiné koláče, zákusky, káva podávaná v taverně; večeře (19:00-21:30) - mimo jiné teplé předkrmy, hlavní jídla, saláty, ovoce - je vyžadováno formální oblečení. Navíc široký výběr místních alkoholických a nealkoholických nápojů, kávy a čaje v určených barech v areálu hotelu. 1x za pobyt možnost ochutnání večeře v restauraci a'la carte (nutná dřívější rezervace).
 
Sport a zábava
Hotel Dessole Malia Beach organizuje animační a sportovní program pro děti i dospělé: ranní gymnastika, vodní gymnastika, strečink, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf a večery s živou hudbou. Pro děti: miniklub (14:30-17:00). Za poplatek: vodní sporty, sauna, vířivka, kosmetické procedury, masáže.
 
Internet
Ve veřejných prostorách Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.dessolehotels.com 

Náš názor
Ideální místo pro osoby hledající dobrý standard, který zaručuje pohodlný odpočinek. Velkou výhodou tohoto místa je jeho poloha přímo u krásné písečné pláže a bohatý program All Inclusive.
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfery letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou, než je uvedena v popisu ubytování, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Řecka naleznete ZDE.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. 

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Výlety v okolí

Ostrov Spinalonga a Ágios Nikólaos
Plavba v klidných vodách zálivu Mirabello na ostrov Spinalonga je jedním z nejoblíbenějších výletů v regionu. Vizitkou tohoto místa jsou zachovalé pozůstatky benátského opevnění, tureckých kasáren a řeckého leprosária. Výlet začne prozkoumáním ostrova, následně plavba ve směru pláže Kolokitha, kde bude možné si zaplavat v křišťálově čisté vodě a dát si grilovaný oběd. Dalším bodem programu je malebné městečko Ágios Nikólaos, kde bude volný čas v blízkosti krásného jezera v centru města. Cena cca 65 EUR. Cena nezahrnuje vstupenku: cca 8 EUR.

Santorini
Kouzelný ostrov, který je mnohými považován za nejkrásnější z celého Středomoří. Na Santorini můžete zažít jedinečný výhled na modré Egejské moře, vidět vesnice s bílými domy, procházet se po černých sopečných skalách. Jedinečná příležitost zúčastnit se celodenního výletu a objevovat nejkrásnější řecký ostrov. Ověřili jsme! Doporučujeme! Cena cca 162 EUR.

Knóssos a Heraklion
Je to výlet, který umožní objevit tajemství minojské kultury. Procházka úzkými chodbami Minotaurského labyrintu a prohlídka ruin paláce Knóssos Vám umožní vidět, jak vypadal vývoj jedné z nejstarších civilizací ve Středomoří. Dalším bodem programu je hlavní město Kréty - Heraklion s mnoha zajímavými místy, jako např. benátská pevnost, lodžie, ve které nyní sídlí radnice a náměstí Venizelos s fontánou Morosini. Cena cca 58 EUR. Cena nezahrnuje vstupenky: cca 16 EUR.

Safari 4x4
Skutečný zážitek pro dobrodruhy, kteří chtějí obdivovat přírodní krásy horských kaňonů Kréty a křišťálově čisté moře. Projížďka asfaltovými i nezpevněnými horskými cestami. Cestou budeme míjet dechberoucí výhledy a pouštní krajiny. Ideální příležitost poznat místní tradice a životní styl obyvatel. Vezmeme vás na tajná místa, která je těžké najít na mapě nebo v průvodci. Kombinace divoké krajiny, zaprášených cest a osvěžující koupele jsou skvělou příležitostí, jak strávit jiným způsobem nezapomenutelné okamžiky na Krétě. Během cesty přestávka na oběd v místní taverně. Cena: cca 75 EUR.

Ostrov Chrysi
Nezapomenutelná plavba do nejjižnějšího zákoutí Evropy. Příjemný výlet lodí na ostrov Chrysi, který je známý svou přírodní krásou a divokou přírodou. Procházka stezkou mezi dunami přes cedrový les na zlatou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a neobvyklým podmořským světem. Ideální místo k odpočinku, koupání v moři a šnorchlování. Nedaleko je pár taveren, kde si lze dát oběd. Krásný izolovaný ostrov, který vám umožní relaxovat v pohádkovém prostředí. Cena cca 59 EUR. Cena nezahrnuje oběd.

Užijte si Aquaplus
Aquapark se spoustou atrakcí pro hosty všech věkových kategorií. Lze zde strávit mnoho hodin užíváním vodních atrakcí, slunečních paprsků nebo se zastavit u některého z barů na občerstvení nebo pití. Den v této scenérii bude úspěšný. Cena cca 44 EUR za balíček s jídlem (dítě cca 36 EUR). Cena bez jídla 30 EUR (dítě 22 EUR).

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč