Blue Aegean Hotel & Suites

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Blue Aegean Hotel & Suites
se nachází v letovisku Kato Gouves, cca 1 km od centra. Nedaleko hotelu (50 m) jsou bary, taverny, restaurace. Ve vzdálenosti cca 7 km leží letovisko Hersonissos. Letiště v Heraklionu je vzdáleno cca 17 km. Mezinárodní letiště v Chanii se nachází cca 165 km od Blue Aegean Hotel & Suites. 

Pláž
Písečná pláž je vzdálena cca 50 m od Blue Aegean Hotel & Suites. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek.

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu (v hlavní sezóně), venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, dětské hřiště, TV koutek, konferenční místnost, parkoviště.

Pokoje
Blue Aegean Hotel & Suites
má 70 komfortně a pohodlně zařízených pokojů. Hostům jsou k dispozici standardní dvoulůžkové pokoje (20-22 m²). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů a WC), klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. 
Apartmán: prostorné pokoje skládající se z obývacího pokoje a ložnice (35-40 m²), vybavení jako ve standardním pokoji, kuchyňský kout. Možnost ubytování max. 2 dospělých osob + 2 děti.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Přestávka na kávu a zmrzlina (15:00-17:00), občerstvení (14:30-17:00). Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakije) jsou podávány v baru (11:00-23:00).
 
Sport a zábava
Denní a večerní animace pro děti i dospělé, např.: hry, večerní show. Zdarma: posilovna, stolní tenis, šipky. Za poplatek: wellness & SPA.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.blue-aegean.gr

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Blue Aegean Hotel & Suites
dobré kvality určený zejména pro ty, kteří rádi relaxují na klidnějším místě. Doporučujeme zejména díky komfortním pokojům a chutné kuchyni.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu
Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

KRÉTA - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.

Kréta
Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Mapa

Recenze

Spánek

Lokalita

Pokoje

Služby

Cena

Čistota

Aegean Blue, Kato Gouves, Crete 06. 09. 2016

Milý a příjemný personál. Dobrá poloha, kousek od moře, písečná pláž. Prostorný pokoj s klimatizací, lednicí, TV. Children friendly. Chutná strava. Nejsou k dispozici ručníky na pláž, nutno vzít s... Číst zbytek recenze

Aegean Blue Kato Gouves Crete 04. 09. 2016

- kvalita služeb velmi dobrá - pokoje hezky zařízené (lednice, klimatizace, LCD TV) - hotel 50m od moře, písčitá pláž - nejsou k dispozici plážové osušky - dětské hřiště a koutek s anglicky mluvicim... Číst zbytek recenze

Ráj v Blue Aegean 24. 06. 2014

Ráda bych poděkovala Manolisovi a rodině za 2 úžasné týdny v Blue. Vracím se sem 12 let a tentokrát to bylo nejlepší. Hotel byl oba týdny plný. Letos hodně hostů z Francie a Ruska, kteří byli všichni... Číst zbytek recenze

© TripAdvisor 2019

Nejbližší termíny do hotelu

28. 08. - 05. 09. 2019 (8 dní)
Poznań All Inclusive
18 861 Kč
11. 09. - 19. 09. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
16 866 Kč
25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
16 388 Kč
25. 09. - 09. 10. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
28 530 Kč
02. 10. - 09. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
17 838 Kč

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč