Elena Studios Obrázek0
Elena Studios Obrázek1
Elena Studios Obrázek2
Elena Studios Obrázek3
Elena Studios Obrázek4
Elena Studios Obrázek5

Elena Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Studio
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elena Studios se nachází v Anaxos - klidném letovisku na severu ostrova Lesbos. Vedle studií je market. Bary a taverny ležící na pláži - cca 150 m, nejbližší restaurace je již cca 30 m od objektu. Autobusová zastávka, ze které lze dojet do větších turistických center, jako je Petra nebo Molyvos, je vzdálená cca 250 m od Elena Studios. Letiště je vzdáleno cca 65 km.

Pláž
Elena Studios se nachází cca 130 m od pláže Anaxos (písečné, veřejné). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce (otevřená v hodinách od 7:30-23:30). Elena Studios neposkytuje plážové osušky. 

Pokoje
V budově se nachází 6 útulně dokončených pokojů typu studio. Pokoje mají terasu nebo balkón se zahradním nábytkem. Jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, kuchyňským koutem a rychlovarnou konvicí. V koupelně je WC, sprcha a vysoušeč vlasů. Za poplatek: klimatizace (5 EUR/den), trezor na pokoji (10 EUR/týden). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na vyžádání.

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek stravování All Inclusive v restauraci, která se nachází cca 160 m od hotelu (u studií Prime): snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00.

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
2 klíče

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Komorní objekt Elena Studios nabízející studia střední kvality za atraktivní cenu. Pobyt v Anaxosu je zárukou úplného odpočinku a dobrá komunikace s ostatními městy na pobřeží umožní zpestření dovolené četnými atrakcemi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč