Nikos Studios Obrázek0
Nikos Studios Obrázek1
Nikos Studios Obrázek2
Nikos Studios Obrázek3
Nikos Studios Obrázek4
Nikos Studios Obrázek5
Nikos Studios Obrázek6
Nikos Studios Obrázek7

Nikos Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Studio
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Studia se nachází v komorním letovisku Anaxos, ve střední části klidné pobřežní uličky. V okolí je několik barů a restaurací, nejbližší obchod se nachází cca 150 m od Nikos Studios. Zastávka veřejné dopravy, odkud se lze dostat do trochu větších měst - Petry a Molyvosu, je cca 400 m. Letiště Mytiléna je vzdáleno cca 65 km.

Pláž
Písečná veřejná pláž Anaxos se nachází na druhé straně nepříliš rušné cesty (lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek).

Vybavení
Recepce (otevřená od 9:00-22:00), bar/kavárna (za poplatek), bazén (otevřený od 8:00-22:00, lehátka a slunečníky - zdarma). Nikos Studios neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
Objekt se skládá z malé recepční budovy a dvou jednopodlažních budov, ve kterých se nachází celkem 16 pokojů typu studio (dvoulůžkových s možností max. 1 přistýlky). Pokoje mají balkón nebo terasu se zahradním nábytkem a bočním výhledem na moře nebo na bazén. Jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, kuchyňským koutem, rychlovarnou konvicí a koupelnou (WC, sprcha a vysoušeč vlasů). Za poplatek: klimatizace (5 EUR/den). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení).

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek stravování All Inclusive v restauraci, která se nachází cca 290 m od Nikos Studios (u studií Prime): snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvení jsou k dispozici v baru v areálu Nikos Studios (za poplatek dle ceníku na místě).
 
Sport a zábava
Nikos Studios
neorganizuje animační program.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Nikos Studios
s atraktivní polohou přímo u písečné pláže Naxos. Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit svou dovolenou v příjemné, domácí atmosféře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč