Plaza Palace Hotel & Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Plaza Palace Hotel & Studios
se nachází v Anaxosu - klidném, komorním letovisku na severu ostrova Lesbos, cca 65 km od letiště Mytiléna. Nejbližší obchod a restaurace jsou jen pár metrů od hotelu. Zastávka veřejné hromadné dopravy se nachází cca 100 m - v letní sezóně jezdí autobusy do Petry a Molyvosu pravidelně.

Pláž
Plaza Palace Hotel & Studios
se nachází cca 300 m od veřejné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Plaza Palace Hotel & Studios
se skládá ze dvou částí oddělených úzkou uličkou. Recepce (otevřená 8:00-2:00), bar u bazénu (8:00-00:00), restaurace, bazén (otevřený 8:00-20:00). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel má 30 pokojů. Pokoje mají balkón nebo terasu. Jsou vybaveny satelitní TV, ledničkou, rychlovarnou konvicí, koupelnou (WC, sprcha a vysoušeč vlasů). Standardní pokoje mají více modernější, elegantnější provedení. Pokoje typu studio jsou skromnější a mají kuchyňský kout. Za poplatek: individuálně nastavitelná klimatizace (6 EUR/den) a trezor (14 EUR/týden). Dětská postýlka pro dítě do 2 let je k dispozici na vyžádání.

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek All Inclusive stravování v restauraci - cca 550 m od hotelu (v ateliéru Prime): snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvení jsou k dispozici v baru v hotelu Plaza Palace za poplatek dle ceníku na místě.

Sport a zábava
Plaza Palace Hotel & Studios
neorganizuje animační program.

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.plazalesvos.com 

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Malý, ale oblíbený hotel, který nabízí jak standardní hotelové pokoje, tak i studia. Díky možnosti příplatku za All Inclusive zaujme nejen milovníky blaženého odpočinku u bazénu, ale i hosty, kteří dávají přednost samostatnému prozkoumávání ostrova.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč