Rafael Studios Obrázek0
Rafael Studios Obrázek1
Rafael Studios Obrázek2
Rafael Studios Obrázek3
Rafael Studios Obrázek4
Rafael Studios Obrázek5
Rafael Studios Obrázek6
Rafael Studios Obrázek7
Rafael Studios Obrázek8
Rafael Studios Obrázek9

Rafael Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Studio
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Malý objekt se nachází na východním konci pláže v Anaxosu - klidném letovisku na severním pobřeží ostrova Lesbos. U Rafael Studios je restaurace, v nejbližším okolí jsou kavárny a taverny, obchod je cca 100 m od objektu. Z Anaxosu se lze dostat do nedaleké Petry a Molyvosu, stejně jako do vzdálenějších měst na ostrově, veřejnou hromadnou dopravou (zastávka je cca 150 m od objektu). Letiště Mytiléna je vzdáleno cca 65 km.

Pláž
Písečná veřejná pláž Anaxos se nachází 50 m od Rafael Studios, na druhé straně nepříliš rušné cesty (lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek).

Vybavení
Rafael Studios
má parkovací místo a umožňuje uschování zavazadel po vystěhování; neposkytuje plážové osušky a nemá recepci.

Pokoje
V malé přízemní budově se nachází 3 pokoje typu studio s možností ubytování max. 3 osob a 1 apartmán (pro 4 osoby). Každý pokoj má terasu se zahradním nábytkem a je vybaven ledničkou, kuchyňským koutem s varnou konvicí a troubou, satelitní TV a koupelnou (WC a sprcha). Za poplatek: klimatizace (5 EUR/den). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení).

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek stravování All Inclusive v restauraci, která se nachází cca 500 m od objektu (u studií Prime, přístup po plážové cestě): snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. 
 
Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Velmi komorní objekt Rafael Studios s udržovanými studii, jehož největší výhodou je poloha přímo u písečné pláže Anaxos. Je určen těm, kteří hledají relaxaci v paprscích řeckého slunce.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč