Boheme Obrázek0
Boheme Obrázek1
Boheme Obrázek2
Boheme Obrázek3
Boheme Obrázek4
Boheme Obrázek5
Boheme Obrázek6
Boheme Obrázek7
Boheme Obrázek8
Boheme Obrázek9
Boheme Obrázek10
Boheme Obrázek11
Boheme Obrázek12
Boheme Obrázek13
Boheme Obrázek14
Boheme Obrázek15

Boheme

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Luxusní hotel Boheme se nachází v krásném městě Mykonos, cca 2 km od starého přístavu Mykonos a cca 4 km od nového přístavu.

Pláž
Nejbližší městská pláž je cca 1 km daleko. Slavná pláž Psarou je vzdálená cca 3,5 km a pláž Ornos cca 2 km. Ručníky zdarma.

Vybavení
Recepce 24 hodin, a'la carte restaurace The Basilico Restaurant u bazénu (středomořská kuchyně), Lounge Bar, venkovní bazén, venkovní vířivka, posilovna, Bio zahrada, masáže, sluneční terasa s panoramatickým výhledem na Egejské moře, 24h internetový koutek, pokojová služba 24 hodin, prádelna, butik, kávovar Nespresso, úschovna zavazadel, nabídka polštářů, hotel boy, concierge.

Pokoje
Hotel Boheme nabízí pohodlné pokoje, včetně pokojů Sea View Suite (s výhledem na moře) a pokojů Deluxe Sea View Suite (s výhledem na moře). V každém klimatizace, koupelna (vysoušeč vlasů, župany, žabky), satelitní TV, dokovací stanice pro iPhone, minibar, elektronický trezor, kávovar. Sea View Suite - plocha 25 , pro max. 2 osoby, Deluxe Sea View Suite -  plocha 30-32 , pro max. 3 osoby.

Strava
A'la carte snídaně v restauraci The Basilico Restaurant 7:30-11:00 (možnost donášky na pokoj nebo na verandě), k dispozici je také brzká snídaně. Bar Bilo s nápoji a koktejly.

Internet
Bezplatné Wi-Fi v hotelu i na pokojích.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.bohememykonos.com/

Náš názor
Luxusní, elitní hotel Boheme zařízený s důrazem na každý detail. Hotel má zkrátka duši a atmosféru a to, co je pro naši planetu důležité - vše je ekologické. Mnoho detailů je vyrobeno ručně, např. ze dřeva a jiných přírodních materiálů. Tento hotel splní sen o báječné dovolené každému klientovi.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště a a přístav - hotel - přístav, trajektové přepravy Santorini - Mykonos - Santorini, 7 dnů v hotelu (6 na Mykonosu, 1 na Santorini - hotely *** a **** se snídaní - první nebo poslední den v závislosti na letovém řádu), ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Řecka.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety. Předposlední den vystěhování z hotelu na Mykonosu, přejezd na Santorini. Ubytování v hotelu a přenocování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

MYKONOS - obecné informace

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Úřední jazyk
řečtina

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Řecku.

Mykonos je ostrov v Egejském moři, patřící do souostroví Kyklad. To, co ho odlišuje od ostatních řeckých ostrovů, je jedinečný kosmopolitní charakter tohoto místa. Elegantní kluby, luxusní hotely, příjemná atmosféra ... Mykonos nikdy nespí! Právě zde se až do úsvitu konají bláznivé večírky s hudbou nejpopulárnějších DJ z celého světa. Celek doplňují krásné písečné pláže obklopené tyrkysovým mořem. Co zde musíte vidět, jsou větrné mlýny - vitrína Mykonos a "Malé Benátky" - historické, středověké domy, záhadně rostoucí přímo od moře.

Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné srdce bije nepřetržitě. Úžasný labyrint kamenných ulic, kde najdete spoustu restaurací, taveren, obchodů, barů a klubů. Ztráta toto místo je jedinečné.

Vrissi
Nachází se na kopci, kousek dál od centra Chory, ale stále v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysokém standardu.

Agios Stefanos
Trochu lenivé místo ideální pro opalování během dne. Velmi pěkná pláž, trochu přeplněná, se zlatým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem.

Paradise beach
Nejoblíbenější, dobře vyvinutý plážový klub během dne a sousední největší klub na Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do úsvitu!

Tropicana Beach
Plážový klub pro mladší, zde začíná zábava v 16:30 a je perfektním začátkem celonočního šílenství.

Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu, odkud je výhled na sousední ostrov Delos. Klidná hudba pro odpočinek a relaxační atmosféra přispívají k blažené relaxaci. Míato často navštěvované nudisty.

Pláž Elia
Jedna z největších pláží, populární zejmína mezi LGBT komunitou, která ve velkém počtu navštěvuje Mykonos. Mykonos je považován za velmi pohostinné a tolerantní místo pro každého, kdo zde chce strávit svou nezapomenutelnou dovolenou.

Pláž Psarou
Pláž oblíbená mezi turisty a celebritami, kde jsou zakotveny jejich exkluzivní jachty. Krásné scenérie, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivní odpočinek.

Odlety: Varšava. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč