Myconian Korali Obrázek0
Myconian Korali Obrázek1
Myconian Korali Obrázek2
Myconian Korali Obrázek3

Myconian Korali

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Myconian Korali Relais & Chateaux Hotel se nachází cca1 km od rušného centra města Mykonos, které nabízí úžasný výběr restaurací, taveren, obchodů a klubů. V centru najdete také slavné větrné mlýny a Malé Benátky (neobvykle romantický koutek ostrova, ze kterého si můžete vychutnat západ slunce při poslechu zvuků mořských vln). Hotel se nachází cca 3 km od místního přístavu. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3,5 - 4 hodiny (délka převodu závisí na trajektovém připojení). 

Pláž
Nejbližší pláž je vzdálená cca 1 km. Lehátka a slunečníky (za poplatek cca 10-15 EUR).

Vybavení
Recepce (24 h), restaurace Relais et Châteaux (servírující vynikající jídla haute cuisine, připravená s pečlivě vybranými produkty z místních plodin), bar, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, jacuzzi, soukromé parkoviště, prádelna (za poplatek).

Pokoje
Pokoje a apartmá v hotelu Myconian Korali jsou elegantně zařízené v etnickém stylu. Každý pokoj má koupelnu s WC (sprchový kout nebo vana, župan, pantofle, bezplatné toaletní potřeby), klimatizaci, satelitní TV, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje nebo kávovar, trezor, balkón nebo terasu se zahradním nábytkem. Žehlicí potřeby jsou k dispozici na vyžádání. Hotel nabízí následující typy pokojů:
2-lůžkové nebo 3-lůžkové pokoje (cca 24 m²)
Apartmány typu Junior Suite (cca 32 m² - 52 m²)
Apartmány typu Suite (cca 70 m² - 120 m²)
Děti do 2 let mohou využít dětskou postýlku (na vyžádání).

Strava
Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava
Fitness centrum s posilovnou/tělocvičnou. Za poplatek - masážní a lázeňské wellness centrum.

Internet
V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie
*****
Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování. 


Webové stránky
https://www.myconiankorali.gr/

Náš názor
Hotel Myconian Korali = luxus, pohodlí, relaxace - to jsou tři slova, která přijdou na mysl každému, kdo si užívá v tomto hotelu. Úchvatný výhled na Egejské moře, služba, která se postará o všechno. V tomto prostředí se budete cítit klidně a uvolněně. Velmi doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště a a přístav - hotel - přístav, trajektové přepravy Santorini - Mykonos - Santorini, 7 dnů v hotelu (6 na Mykonosu, 1 na Santorini - hotely *** a **** se snídaní - první nebo poslední den v závislosti na letovém řádu), ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Řecka.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety. Předposlední den vystěhování z hotelu na Mykonosu, přejezd na Santorini. Ubytování v hotelu a přenocování.

Den poslední
Vystěhování z hotelu na konci posledního hotelového dne, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

MYKONOS - obecné informace

Čas
+ 1 hodina vzhledem k českému času.

Úřední jazyk
řečtina

Měna
EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. 

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR 

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Řecku.

Mykonos je ostrov v Egejském moři, patřící do souostroví Kyklad. To, co ho odlišuje od ostatních řeckých ostrovů, je jedinečný kosmopolitní charakter tohoto místa. Elegantní kluby, luxusní hotely, příjemná atmosféra ... Mykonos nikdy nespí! Právě zde se až do úsvitu konají bláznivé večírky s hudbou nejpopulárnějších DJ z celého světa. Celek doplňují krásné písečné pláže obklopené tyrkysovým mořem. Co zde musíte vidět, jsou větrné mlýny - vitrína Mykonos a "Malé Benátky" - historické, středověké domy, záhadně rostoucí přímo od moře.

Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné srdce bije nepřetržitě. Úžasný labyrint kamenných ulic, kde najdete spoustu restaurací, taveren, obchodů, barů a klubů. Ztráta toto místo je jedinečné.

Vrissi
Nachází se na kopci, kousek dál od centra Chory, ale stále v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysokém standardu.

Agios Stefanos
Trochu lenivé místo ideální pro opalování během dne. Velmi pěkná pláž, trochu přeplněná, se zlatým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem.

Paradise beach
Nejoblíbenější, dobře vyvinutý plážový klub během dne a sousední největší klub na Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do úsvitu!

Tropicana Beach
Plážový klub pro mladší, zde začíná zábava v 16:30 a je perfektním začátkem celonočního šílenství.

Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu, odkud je výhled na sousední ostrov Delos. Klidná hudba pro odpočinek a relaxační atmosféra přispívají k blažené relaxaci. Míato často navštěvované nudisty.

Pláž Elia
Jedna z největších pláží, populární zejmína mezi LGBT komunitou, která ve velkém počtu navštěvuje Mykonos. Mykonos je považován za velmi pohostinné a tolerantní místo pro každého, kdo zde chce strávit svou nezapomenutelnou dovolenou.

Pláž Psarou
Pláž oblíbená mezi turisty a celebritami, kde jsou zakotveny jejich exkluzivní jachty. Krásné scenérie, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivní odpočinek.

Odlety: Varšava. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna trvá v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 17:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč