Aldemar Olympian Village Obrázek0
Aldemar Olympian Village Obrázek1
Aldemar Olympian Village Obrázek2
Aldemar Olympian Village Obrázek3
Aldemar Olympian Village Obrázek4
Aldemar Olympian Village Obrázek5
Aldemar Olympian Village Obrázek6
Aldemar Olympian Village Obrázek7
Aldemar Olympian Village Obrázek8
Aldemar Olympian Village Obrázek9
Aldemar Olympian Village Obrázek10
Aldemar Olympian Village Obrázek11
Aldemar Olympian Village Obrázek12
Aldemar Olympian Village Obrázek13
Aldemar Olympian Village Obrázek14
Aldemar Olympian Village Obrázek15
Aldemar Olympian Village Obrázek16
Aldemar Olympian Village Obrázek17
Aldemar Olympian Village Obrázek18
Aldemar Olympian Village Obrázek19
Aldemar Olympian Village Obrázek20
Aldemar Olympian Village Obrázek21

Aldemar Olympian Village

Řecko - Peloponés
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
FIGLOKLUB polští animátoři
Bestseller
Bazén
Přímo na pláži
Skluzavky
Lehátka zdarma
Hotel Premium

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází ve vesnici Skafidia a patří do hotelového komplexu Aldemar Resorts. Vzdálenost od letiště Araksos cca 60 km, od autobusové zastávky cca 200 m.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

.

Pláž

Veřejná písečná pláž přímo u hotelu s pozvolným sestupem do vody. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, restaurace: (moderní řecká kuchyně), Artemis (a'la carte italská kuchyně), Thalassa (a'la carte s plážovým barem), TV místnost, sauna (za příplatek), úschovna zavazadel, směnárna, půjčovna kol a aut (za příplatek), prádelna (za příplatek), pokojová služba (za příplatek), Abeliona (řecká kuchyně), Ambrosia (občerstvení), hlavní bar Apollo (18. den), restaurace s restaurací Olympia a Sympossio, restaurace Marina (moderní řecká kuchyně):(10:00-18:00), plážový bar Kioski (10:00-18:00), Cozy; bary u bazénu Dolfin (10:00-18:00), Fontana (10:00-18:00), Pelagos (10:00-18:00), NB některé nápoje za poplatek; 4 tenisové kurty (za poplatek, nutná předchozí rezervace), basketbalové a fotbalové hřiště, fitness centrum, bazén (s plavčíkem od června do srpna), miniklub, dětské hřiště, venkovní dětský bazén, konferenční centrum.

Internet

V prostorách hotelu je k dispozici bezplatné a neomezené Wi-Fi.

.

Catering

All inclusive: v hlavní restauraci Olympia - časná kontinentální snídaně (06:00-07:00, nutná rezervace předem), snídaně (kontinentální 07:00-07:30, americký bufet 07:30-10:00); v hlavní restauraci Sympossio - americká snídaně formou bufetu (08:00-11:00); oběd formou bufetu - restaurace Olympia (12:30-14:30, saláty, teplé a studené občerstvení, hlavní jídla, zákusky, čerstvé ovoce, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džusy, místní pivo a víno, voda), restaurace Ambrosia (12:30-14:30, saláty, teplé a studené občerstvení, hlavní jídla, zákusky, čerstvé ovoce, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džusy, místní pivo a víno, voda), restaurace30-16:00, saláty, teplé a studené občerstvení, hlavní jídla, koláče, čerstvé ovoce, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džusy, místní pivo a víno, voda; 16:00-17:30 těstoviny, pizza, lehké občerstvení, tortilly, sendviče, koláče, jogurt, čerstvé ovoce, zmrzlina); večeře formou bufetu: Restaurace Olympia (19:00-21:30), restaurace Sympossio (19:30-22:00); restaurace a'la carte (2x týdně mohou hosté večeřet v jedné z nich zdarma): Artemis (italská kuchyně, nutná předchozí rezervace), Abeliona (řecká kuchyně, nutná předchozí rezervace); místní alkoholické a nealkoholické nápoje: hlavní bar Apollo, plážový bar Kioski; bary u bazénu Dolfin, Fontana, Pelagos.

.

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá odpolední animační program. Trávník a stolní tenis, lekce tenisu (za poplatek), plážový volejbal, cvičební programy s trenérem, fitness centrum, vodní sporty (za poplatek, nutná rezervace předem) - a další.: vodní lyžování, jízda na banánu, ringos), kánoe a šlapadla (nutná rezervace předem), sauna (za poplatek), stolní hry, kvízy, soutěže, šipky, kulečník, výuka jízdy na koni, paintball, výuka plavání, basketbalové a fotbalové hřiště, živá hudba, diskotéky, plážové diskotéky, taneční soutěže, hry v moři a bazénu, miniklub, dětské hřiště, venkovní dětský bazén se skluzavkou, představení v amfiteátru, vodní pólo, gymnastika, step aerobik, aqua gym.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Luxusní a elegantní hotel je jedním z nejlepších zařízení na Peloponésu. Vynikající písečná pláž, velké bazény se skluzavkami, krásná zahrada, vynikající strava, lázně a spousta a spousta sportovních aktivit, to vše vytváří prvotřídní dovolenou. Značka Aldemar je nejlepším doporučením pro rodiny s dětmi. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Luxusní hotel se nachází v obci Skafidia a patří do hotelového komplexu Aldemar Resorts. Vzdialenost od letiska Araksos cca 60 km, od autobusové zastávky cca 200 m.

.
Webová lokalita Stravovanie

All inclusive: v hlavní restauraácii Olympia - skoré kontinentálne raňajky (06:00-07:00, nutná rezervácia vopred), raňajky (kontinentálne 07:00-07:30, americký bufet 07:30-10:00); v hlavní restauraácii Sympossio - americké raňajky formou bufetu (08:(12:30-14:30, šaláty, teplé a studené občerstvenie, hlavní jídla, koláče, čerstvé ovoce, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džúsy, místní pivo a víno, voda), restauraácia Ambrosia (12:30-14:30, šaláty, teplé a studené občerstvenie, hlavné jedlá, koláče, čerstvé ovoce, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džúsy, miestne pivo a víno, voda):30-16:00, šaláty, teplé a studené občerstvenie, hlavné jedlá, koláče, čerstvé ovocie, zmrzlina, nealkoholické nápoje, džúsy, miestne pivo a víno, voda; 16:00-17:30 cestoviny, pizza, ľahké občerstvenie, tortilly, sendviče, koláče, jogurt, čerstvé ovocie, zmrzlina); večera formou bufetu: Reštaurácia Olympia (19.00-17:30); 19:(19:30-22:00); restauraácie a'la carte (2 x týždenne sa hostia môžu stravovať v jednej z nich zdarma): (talianska kuchyňa, nutná rezervácia vopred), Abeliona (grécka kuchyňa, nutná rezervácia vopred); miestne alkoholické a nealkoholické nápoje: hlavný bar Apollo, plážový bar Kioski; bars pri bazéne Dolfin, Fontana, Pelagos.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, lobby, restaurace: Reštaurácie: Restaurace: hlavná reštaurácia Olympia a Sympossio, Marina (moderná grécka kuchyňa), Artemis (a'la carte talianska kuchyňa), Thalassa (a'la carte s plážovým barom), TV miestnosť, sauna (za poplatok), služba nosenia batožiny, zmenáreň, požičovňa bicyklov a áut (za poplatok), práčovňa (za poplatok), izbová služba (za poplatok), Abeliona (grécka kuchyňa), Ambrosia (občerstvenie), hlavný bar Apollo (18:(10:00-18:00), plážový bar Kioski(10:00-18:00), Cozy; bary pri bazéne Dolfin (10:00-18:00), Fontana (10:00-18:00), Pelagos (10:00-18:00):NB některé nápoje za poplatok; 4 tenisové kurty (za poplatok, nutná rezervace předem), basketbalové a fotbalové ihrisko, fitnes centrum, bazén (s plavčíkom od júna do augusta), miniklub, detské ihrisko, vonkajší detský bazén, konferenčné centrum.

Podľa nášho názoru

Luxusní, elegantní hotel je jedním z nejlepších zařízení na Peloponéze. Vynikajúca pieočnatá pláž, veľké bazény so šmykľavkami, krásna záhrada, výborá strava, kúpele a množstvo športových aktivít - to všetko vytvára prvotriednu dovolenku. Značka Aldemar je nejlepším doporučením pro rodiny s dětmi. Vrelo odporúčame!

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PELOPONÉS - obecné informace


Čas
+ 1 hodina (oproti času v ČR).


Úřední jazyk
Řečtina.


Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických destinacích je spousta míst kde můžete směnit USD.


Spropitné
Je zvykem nechávat menší částky jako spropitné. To platí zejména u řidičů fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Spropitné může být již připočteno k celkové ceně. 


Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka s platným cestovním pasem či občanským průkazem.


Orientační ceny
Oběd v taverně cca od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.


Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.


Poloostrov Peloponés
Největší a nejzajímavější poloostrov v Řecku byl kdysi spojen s pevninou pouze úzkou korintskou šíjí, dnes jsou hlavním komunikačním prostředkem mosty. Toto místo je známé díky hezkým oblázkovým plážím (drobné světlé kamínky nebo štěrk), krásné přírodě, pěstování oliv, vinné révy a citrusů. Také se zde nachází nejcennější archeologická naleziště - Olympie, Mykény, Epidauros, Korint a Mistra. Z poloostrova Peloponés je blízko také do Athén, takže ani během dvoutýdenního pobytu se nebude nudit. 


Loutraki
Loutraki jsou proslulé a nejstarší řecké lázně nedaleko Korintského průplavu. Zároveň jsou jedním z nejznámějších řeckých letovisek s mnoha turistickými zařízeními. Pro turisty je Loutraki také skvělým výchozím bodem pro výlety do Athén, Korintu, Mykén a do Epidauros.


Selianitika
Považována za nejkrásnější řeckou vesnici mezi Patrasem a Korintem, je místem odpočinku i pro samotné Řeky. Lenošení a  prázdninová atmosféra, křišťálově čisté vody a blízkost památek, to je perfektní směs pro skvělou dovolenou.


Odlety z: Katovic a Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (ceny jsou orientační, bez vstupenek)


Argolida
Zveme na celodenní výlet do regionu Peloponés zvaného Argolida - návštěvu Argolické smyčky začneme od starověkého Korintu, místa, kde promlouval sv. Pavel. Následně přejedeme do zachovalého starověkého divadla v Epidauru, které je známé nejen díky své velikosti, ale především úžasnou akustikou, kde i cinknutí mince lze slyšet i v těch nejvzdálenějších řadách. V současné době se v tomto divadle konají starověké divadelní hry bez zvukového systému, zatímco ve starověku bylo toto místo známé díky Asklépiovu chrámu - bohu lékařského umění. Dalším bodem našeho programu je mimořádně krásné město Nafplio, které bylo kdysi hlavním městem Řecka. Následně přejezd do starověkých Mykén - centra mykénské kultury. Uvidíme mimo jiné Lví bránu, citadelu a Atreovu pokladnici zvanou hrobem Agamemnona. Cena cca 60 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Peloponéské hory
Výlet začneme přejezdem 22 km dlouhou úzkorozchodnou železnicí soutěskou Vouraikos, která vede z vesnice Diakopto do Kalavrita. Trasa vede přes hory, tunely nad srázy a pod skalními převisy. Navštívíme také Jeskyni jezer, ve které kromě zajímavých stalaktitů a stalagmitů budeme obdivovat také kaskádovitě vytvořená jezera, která jsou v této jeskyni fenoménem. Volný čas v klidném horském městečku Kalavrita, jehož obyvatelé vyrábějí různé místní speciality. Na zpáteční cestě navštívíme klášter Mega Spilio - nejstarší řecký klášter. Cena cca 65 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Atény
Výlet pro ty, kteří chtějí poznat historii a nejzajímavější místa hlavního města Řecka. Během výletu s místním průvodcem navštívíme nové muzeum Akropole, v němž jsou umístěny sochy nalezené na slavném kopci. Poté vystoupáme na Akropolis, která je po staletí symbolem města. Uvidíme slavný Parthenón, chrám Athény Parthenos, chrám Athény Niké a Erechtheion. Navíc se vydáme na nejzajímavější místa města - na stadion Kali Marmaro, kde se konaly první moderní olympijské hry, pod budovu parlamentu na náměstí Syndagma, kde uvidíme originální výměnu stráží. Kromě toho bude možnost samostatně prozkoumat obchodní část města a další prohlídky. Cena cca 60 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Plavba Korintským průplavem
Výlet začneme obdivováním Korintského průplavu z mostu ležícího na nejvyšším bodě. Následně přejezd do přístavu a plavba lodí podél svislých stěn kanálu. Díky plavbě lze vidět pobřeží dvou moří - Jónského a Egejského moře, které spojuje tento kanál. Cena cca 30 EUR.


Místní krajina
Zveme na odpolední výlet do místních zákoutí Loutraki. Zastavíte na okraji kopce v nádherném ženském klášteře sv. Patapia, odkud se rozprostírá nádherné panorama Loutraki a dvou zátok spojených Korintským kanálem. Uvidíte jeden z nejstarších kamenných majáků, který funguje dodnes. Stojíc nad ruinami Chrámu bohyně Héra pocítíte atmosféru starověkého Řecka. Ochutnáte tradiční řecký alkohol - ouzo a místní občerstvení v tradiční řecké taverně u jezera Vouliagmeni. Pro zájemce možnost koupání nebo procházky podél jezera ke kanálu, který jej spojuje s Korintským zálivem. Cena cca 35 EUR (z Loutraki).


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 osob). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč