Santo MiraMare Obrázek0
Santo MiraMare Obrázek1
Santo MiraMare Obrázek2
Santo MiraMare Obrázek3
Santo MiraMare Obrázek4

Santo MiraMare

Řecko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Elegantní hotel Santo MiraMare se nachází v Perivolos, v letovisku ležícím v jižní části ostrova Santorini. Santorini je jedno z nejoblíbenějších míst v celém Řecku, je jedním z nejkrásnějších a nejromantičtějších míst v Evropě. Najdeme zde četné obchody, restaurace a bary. Hotel Santo MiraMare se nachází cca 10 km od Fira, hlavního města ostrova a cca 12 km od letiště. 

Pláž
Hotel Santo MiraMare se nachází cca 100 m od dobře udržované pláže s tmavým vulkanickým pískem. Podél pláže se táhne promenáda. Lehátka a slunečníky na pláži (zdarma).

Vybavení
Recepce s prostornou lobby, parkoviště, venkovní bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky - zdarma), bar u bazénu.

Pokoje
Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou a balkónem nebo terasou (zahradní nábytek). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, ledničkou, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek).

Strava
Snídaně jsou podávány formou bufetu. Možnost příplatku za večeře.
 
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za příplatek).

Internet
Na pokojích a v lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.santomiramare.com/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Santo MiraMare
je hotelem pro náročné klienty, kteří si cení odpočinek na klidnějším místě. Vysoký standard hotelu, který patří k místnímu hotelovému řetězci, je zárukou úspěšné dovolené.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nocí, stravu uvedenou v popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, základní pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění, léčebné  výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné stravování než je uvedeno v popisu ubytování, nápoje (pokud není v popisu ubytování uvedeno jinak), další osobní výdaje. 

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, která závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuálí letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výlety v okolí

Sopka, zdroje sulfidů a malé Santorini
Výlet na vulkanický ostrov Nea Kameni. Přejezd do přístavu a plavba lodí na ostrov, následně procházka do kráteru stále aktivní sopky. Návrat na loď a přejezd k dalšímu vulkanickému ostrovu Palea Kameni, kde se nacházejí horké prameny. Tady budete mít možnost vykoupat se v léčivých sulfidových vodách. Poté přejezd na další ostrov Thirassia. Zde 2 hodiny k prozkoumání vesnice, nebo relaxace v přístavu v jedné z hospůdek. Cena cca 48 EUR.

Plavba na ostrov Ios
Patří k souostroví jižních Kykladů, s počtem asi 2 tisíce obyvatel. Ostrov Ios přitahuje turisty svými písečnými plážemi, nezapomenutelnou krajinu a exotickým prostředím. Ostrov milovali před několika lety členové hippies. Dnes je zde klid a ticho během dne, avšak vnoci probíhají velké party. Ostrov je převážně hornatý. Pohoří jsou pokrytá bylinami a jemně klesají k moři - vytvářejí tak krásné skální zátoky. Los má 35 impozantně krásných pláží o celkové délce téměř 75 km, nejkrásnější je Mylopotas se zlatým a brokátovým pískem. Cena cca 70 EUR.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu účastníků 10 - 20 osob). Jejich organizátorem není Rainbow Tours, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Neexistuje možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 - 18:00

Číslo účtu: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.1 Kč