Ikaros Hotel Obrázek0
Ikaros Hotel Obrázek1
Ikaros Hotel Obrázek2
Ikaros Hotel Obrázek3
Ikaros Hotel Obrázek4
Ikaros Hotel Obrázek5
Ikaros Hotel Obrázek6
Ikaros Hotel Obrázek7
Ikaros Hotel Obrázek8
Ikaros Hotel Obrázek9
Ikaros Hotel Obrázek10

Ikaros Hotel

Řecko - Zakynthos
Pobytový
V/Blízko centra
Wi-Fi
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v Laganas, v jihovýchodní části ostrova, v zálivu Laganas. Letovisko potěší především nádhernou písečnou pláží, právě zde se vyskytují želvy Careta-Careta. Na jejich ochranu zde byl zřízen mořský národní park. Samotné letovisko je živé a přitahuje davy turistů z celého světa. Najdete zde mnoho restaurací, hospod a klubů, které nabízejí spoustu zábavy a legrace až do časných ranních hodin. Hotel se nachází přibližně v 10 km od centra města. 300 metrů od centra a cca 4 km od letiště Zakynthos. Transfer trvá přibližně 15 až 20 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 0,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním v hotelu.

.
Pláž

Hotel se nachází přibližně 500 m od krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 8 eur/komplet).

.
K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, sladkovodní bazén, dětský bazén, restaurace, bar/noční klub u bazénu, satelitní TV v baru, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, matrace na opalování za poplatek 1 eur/den, trezor na recepci (za příplatek 20 eur/týden), parkoviště zdarma.

.
Internet

Wi-Fi je k dispozici za příplatek (cca 10 eur za týden/zařízení)

.
Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Neomezené množství nealkoholických nápojů (včetně kávy, čaje) a místních alkoholických nápojů (pivo, ouzo, červené a bílé víno, tsipouro) se podává od 10:00 do 21:30.

.
Sportovní a animační program

Hry: šachy, scrabble, kulečník (placené).

.
Webové stránky Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Atraktivní nabídka opravdu levné dovolené all-inclusive. Ostrov Zakynthos, který se těší největší oblibě v Řecku, vás nadchne krásnými písečnými plážemi, překrásnými zákoutími k prozkoumání a živými letovisky, jako je Laganas, do kterého jste srdečně zváni!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: letenku, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 započatých hotelových nocí (v případě 11 denního zájezdu 10 započatých nocí; v případě 12 denního zájezdu 11 započatých nocí), stravování dle popisu ubytování, služby českého delegáta.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než uvedená v popisu stravování v jednotlivých hotelech, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje.

Upozornění: cena nezahrnuje řeckou turistickou daň, která závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 EUR do 4 EUR za pokoj a den pobytu. Daň se platí na recepci před ubytováním. Podrobnosti naleznete v popisu hotelu.

Program


Den 1
Odlet z ČR. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.
 

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč